2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Bizde hafta sonu e bebege gidelim dedim hem bariyer alcaz hem kenar korumaliklar varya onlardan gecen yurutecle üniteye dalmis kafasini cizdirmis kenara allah korusun sivri korktum hemen halletmem lazim ayy cok zor ya bu plastik kelepcelerden de alcam baya deterjanlari koydugum dolap var lavabonun girisinde gidip gidio acio kitlemem lazim orayi
Uuuu kızzz bu baya yürüyomu bukadarr ben çok bindiremiyorum ayağın ucundan sürüyo çünkü iyi değil tam bassa

Uuuu kızzz bu baya yürüyomu bukadarr ben çok bindiremiyorum ayağın ucundan sürüyo çünkü iyi değil tam bassa
Parmam uclarinda kosturuyor canim 5er dk gunde 3 kez biniyor fazla durdurmuyorum sırf yorulsun enerjisini atsın diye butun evi turluyor 🤣

• Komik
Reactions: Jou
Kizlar bir sorum olacak.gunduz uykusunu 2 ye düsuren var mi bebeleriniz arasinda?
Bizimkisi sabah 11.30-13.30 ,15:30-18:00 arasi genelde uyuyo 21:30 bazende 22:00 u bularak gece yatiyo.
2 uykuya erken mi geçtik hatirlamiyorumda,sizinkiler 3 mu 2 mi uyuyo?

Uni Babyde de içerik sıkıntılı sanki kuzum ama tabi bebenin cildi alışmışsa bilemiyorum. Minoris kullanıyorum saç vücud, pişik kremi kullanmıyordum. Arada sudocream kullanıyorum. Sudo da da birisi içeriği temiz değil demişti o yüzden genelde kullanmamaya çalışıyorum ihtiyaç durumunda..
Sudo değil evet bende sadece kaka yapınca kullanıyorum aslında kullanmamak gerek

Kızlar bebegim doğduğundan beri hametan krem kullanıyorum 1 kez bile pişik sorunu yaşamadık cok şükür. Surekli kullanmıyorum ilaç sonuçta, hafif kırmızı olduğunu gördüğüm zaman ve banyo sonrasında sürüyorum. Bebegime cok iyi geliyor. Pişik sorunu olanlar için öneririm 😍

OOo iyi ettinn kızzz yap yat vallaha uyku gibisi yok benim uykum var ama hiç uyuyasımda yok
Gelsin hayat bildigi gibi diziyi izleyrum şuan
hiç bilmeyruum o diziyi..poaça oldu ama tadina sabah bakacam tabikide:))
3 uyuyor bizimki hala
Bizimkinin de aslinda akşam 20:00 gibi uykusu geliyo gibide ben yatirmiyorum yoksa tekrar uyaniyo.sabahta 9:00-9:30 gibi kalkiyo

Kizlar bir sorum olacak.gunduz uykusunu 2 ye düsuren var mi bebeleriniz arasinda?
Bizimkisi sabah 11.30-13.30 ,15:30-18:00 arasi genelde uyuyo 21:30 bazende 22:00 u bularak gece yatiyo.
2 uykuya erken mi geçtik hatirlamiyorumda,sizinkiler 3 mu 2 mi uyuyo?
3 kere uyuyor en son 18.30-21.00 gibi uyuyor. Şimdi bu saatlerde de gece uykusuna geçiyor. Ama biz yeni doğan dönemi gibi geceleri 2 saat de bir kalkmaya devam ediyoruz malesef.

X