2022 ikiz annesi olacaklar

Günaydın herkese yazışmalara çok katılamasamda tüm yazılanları takip ediyorum güzel haberlerinizi aldıkça mutlu oluyorum hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah :dua: benim arada karnım ağrıyor sancı şeklinde değil ama bir ağrı var özellikle hareket ettikçe oluyor organlar yer değiştiriyor bebişler büyüdükçe diyorlar ondan olabilir mi acaba varmı kimsede böyle karın ağrısı?
Normalmiş canim bunlar bnm de ayakta çok durunca karnim kasılmalar oluyor bu haftalar da anı şeker düşmeleri de başladı bende hayirla sağlıkla doguralim inşallah

Kızlar benden size bir tavsiye bebekler için anı defteri edinin ve tutun:) ben oğlum için tutmuştum açıp okuyorum ağlaya ağlaya😌o da okuyor çok mutlu oluyor.Insan her şeyi hatırlayamıyor ama deftere bakınca her şey yazıyor her detay 🥰
canım valla ben de anı defteri tutmak istiyorum :) sen aldın mı hazır olanlar var ya internetten baktım ama güzel bir şey bulamadım

Kızlar selam, perinatoloğumuz tahmin yaptı, %80-90 1 erkek 1 kız dedi. Kendim de 1 kız 1 erkek ikizim ama hala anlaşamıyoruz🙈umarım çocuklarım çok iyi anlaşırlar🙏
Kendini şartlama ben hiç öyle düşünmüyorum güzel sevgi dolu yetiştirirsen adaletli davranırsan eşit olduklarını hissettirirsen severler birbirlerini inşallah 🤗 artık kız erkek oyuncakları aktiviteleri bile aynı biz küçükken öyle değildi çok farklı nesilleriz inşallah güzel şeyler aşılarız bebişlerimize 💙

Kendini şartlama ben hiç öyle düşünmüyorum güzel sevgi dolu yetiştirirsen adaletli davranırsan eşit olduklarını hissettirirsen severler birbirlerini inşallah 🤗 artık kız erkek oyuncakları aktiviteleri bile aynı biz küçükken öyle değildi çok farklı nesilleriz inşallah güzel şeyler aşılarız bebişlerimize 💙
🙏🥰

canım valla ben de anı defteri tutmak istiyorum :) sen aldın mı hazır olanlar var ya internetten baktım ama güzel bir şey bulamadım
Hazır olanlardan almak lazım soru cvp şeklinde oluyor ben sipariş verdim içeriğini tam bilmiyorum gelsin bir bakayım yazarım sana. Geç kaldım almaya ama olsun oturup doldurucam ikisini de :))

Canlar sabah sol alt karnıma aşırı derecede bi ağrı girdi iki büklüm oldum resmen sanki bıçak batırdılar sebebi ne olabilir ki :KK43: hiç öyle olmamıştı korktum açıkçası
Bana da oluyordu arada hatta hapşırınca falan çok kötü oluyordu. Geçti 2 3 haftadır olmuyor

Kızlar bugun 4 bucukta şiddetli mide kazıntısı ile uyandım, Mutfaga koştum bi parca ekmek arası peynir yedim, kesmedi tabi yarım ekmek ıcıne koydum yedım 🙈 sonra bi güzel uyudum, sabah 9 da yıne bir mide kazıntısı, bana noluyor böyle 🤷‍♀️
Eşim de korkmus pesımden geldi, bısey oldu sanmıs 😅

Kızlar bugun 4 bucukta şiddetli mide kazıntısı ile uyandım, Mutfaga koştum bi parca ekmek arası peynir yedim, kesmedi tabi yarım ekmek ıcıne koydum yedım 🙈 sonra bi güzel uyudum, sabah 9 da yıne bir mide kazıntısı, bana noluyor böyle 🤷‍♀️
Oh afiyet olsun bebişlere yarasın 🥰 şekerin düşüyor olmasın çok uzun süre aç kalma az az sık sık yatmadan da yarım saat önce birşeyler at ağzına olmadı canım

Tabikide bebisler büyüyor annesi 🥰 daha çok midelerimiz kazınacak ins hayirlisiyla tombis tombis dogarlarda deger yemeklerimiz 🤲🏻🤗💚

Hahahah aynı ben canımmm 5 te 6 da mutlaka yiyorum sabah da hemen kahvaltı 😅

Her sabah 5te ayaga dikiliyorum, bi raund bulanti sonra hemen kahvalti :KK66:) Demin dolaba gidip peynir tirtiklamis olabilirim 🙈 ogle yemegi geceli ne oldu surada 🤭

Oh afiyet olsun bebişlere yarasın 🥰 şekerin düşüyor olmasın çok uzun süre aç kalma az az sık sık yatmadan da yarım saat önce birşeyler at ağzına olmadı canım

Tabikide bebisler büyüyor annesi 🥰 daha çok midelerimiz kazınacak ins hayirlisiyla tombis tombis dogarlarda deger yemeklerimiz 🤲🏻🤗💚

Hahahah aynı ben canımmm 5 te 6 da mutlaka yiyorum sabah da hemen kahvaltı 😅

Her sabah 5te ayaga dikiliyorum, bi raund bulanti sonra hemen kahvalti :KK66:) Demin dolaba gidip peynir tirtiklamis olabilirim 🙈 ogle yemegi geceli ne oldu surada 🤭

Kızlar bu gidişle 100 kilo olabilirim, Hıc doymuyorum, eşim şok oluyor bu hallerime, fıkır fıkır da gülüyor 😅

Kızlar bu gidişle 100 kilo olabilirim, Hıc doymuyorum, eşim şok oluyor bu hallerime, fıkır fıkır da gülüyor 😅
Valla benim de çok yiyesim var ama bebeler o kadar büyüdü ki istesem de çok yiyemiyorum kuzum iç organlara yer kalmadı su bile şişlik yapıyor o yüzden yiyebiliyorken ye gitsin 😂

Bebekler buyudukce mideye baski yapar da belki midem kazinmaz diyorum kendi adima :))
Umut dünyası ☺️o yuzden az az ye diyolar demek kı
Valla benim de çok yiyesim var ama bebeler o kadar büyüdü ki istesem de çok yiyemiyorum kuzum iç organlara yer kalmadı su bile şişlik yapıyor o yüzden yiyebiliyorken ye gitsin 😂
Almam gereken kiloları en basta alırsam, sonraları almam belkı 😅

X