2022 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    191
Babası öyle şeyler olmaz diyor
Biz dün Lego yapıyorduk hep beraber bank yaptık piknik alanı park falan yaptık. Banka da karşılıklı bir erkek bir de kız oturttuk. Eşim diyor bunlar date e çıktılar manita olacaklar heralde sonra kızım ordan dedi babaa bu Leyla (Leyla benim kızımın ilk ismi.) Tamam o zaman date falan yok parkta oturmak da yok kaldır o adamı karşından gitsin başka yerde otursun diyo eşim adamın oyunda bile tahammülü yok erkek kişisine

Benim büyükler de öyle bir şey yok küçük fena

Oy kıyamam ya yavrum. Bazı bebişler aşırı zorlanıyor cidden. O da çıksın bişey anlamadan inşallah. Benim de en sıkıntı yaşamadığım konu diş resmen. Çok şükür fazla uğraştırmadı bizi. Köpekler daha çıkmadı bizim. Alt önler 3 ta neydi o 4lendi yeni. Bakalım nerden gelir sıradaki.

Maşallah maşallah , kalanı da böyle kolaylıkla geçer umarım. Kök söktürdü bize huyu değişti o dişler gelirken acısından karakteri huyu suyu değişiyordu. Devamlı ağlama krizleri falan çok şükür geçti bitti şu kalan 1 tane de çıksın rahatız sonra . Dişi ağrımasın da kalan her şeyle baş ediyorum

Çoğu gitti azı kaldı bundan sonra sı daha rahat geçecek

Aaamin çok sağol inşallahAy evet ya illa çok zorlayan bişey oluyor insanı. Ama diş çoğu bebek için büyük sıkıntı. Konuşabilseler kurtar beni derlermiş öyle bi acı bir an önce kolaylıkla kurtulun inşallah ya

aslında en iyisi akşamdan yapıp koymak yemeği, gündüz hiç vakit olmuyor . Ben çözümü onda buldum
Ya evet olabilir ama ben çok yoruluyorum. 9 gibi uyuyor. Sonra eşimle biraz oturuyoruz tv falan derken 12 oluyor. Bulaşıklsr bekliyor onlsrı toparla falan derken saat 2 oluyor. Yemek de yapsam halim nece olur bilmiyorum hazır yemek olunca aşşşırı rahat oluyor ama o kısmı da var. Bilmiyorum ya paçamda bebeyle olduğu kadar artık

yaa uzun zaman oldu girmeyeli
Ben işe başladım , oğlum evde ( bakıcı yerine eşimin yeğeni geldi, kuzenler takılıyorlar) o ara eve gelen yardımcı abla başka işe girdi ve bana muhteşem bir hız kattı iş ayrı , oğlum ayrı ev temziliği ayrı vurdu beni ..
geceden yemek yapmasam tepetaklak olurum..
:))
Daha oğluma kreş bakcam :) her işe yetişemem ya ben :)) ama kötünün iyisi kilo verdim :) eski halime 2 kg var :)

Allah yardımcın olsun canım

Yaaa işe başlamana çok sevindim. Evet çocuğu bırakıp gitmek zordur ama sana da değişiklik olmuştur. Eğer güzel bi kreş bulabilirsin çok katkısı oluyor çocuğa. Yeme durumunu aşabildiniz mi? Kilo mu verdin ayyy püüü ( kınayayım da başıma gelsin) ben doğurmamış gibiyim hala asla veremiyorum. Çünkü yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…