2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    266
Osteocare bana da verdi Dr bende karpal tünel sendromu oldu hamilelikte ağrılarım geçti çok güzel bir ilaç faydasını gordum bende

El bileğimi bükemiyorum. avcumu yere koyup masa pozisyonu alamıyorum, el bileğim 90 derece açı yapamıyor.
Nasıl tanı koyuluyor Karpal tünel için ? Ortopediye gitsem tanı koymak için röntgen çekemez. Başka bir yolu var mı ?

El bileğimi bükemiyorum. avcumu yere koyup masa pozisyonu alamıyorum, el bileğim 90 derece açı yapamıyor.
Nasıl tanı koyuluyor Karpal tünel için ? Ortopediye gitsem tanı koymak için röntgen çekemez. Başka bir yolu var mı ?
Ben doğum dr.uma sordum.olabilir dedi onun üzerine bu ilacı verdi bana eğer imkanın varsa sargı beziyle birkaç gün elini sar ben öyle yaptım bayağı iyi geldi ortopediye eğer geçmezse gidersin dedi şükür geçti benim seninde geçer bence bu ilaç bir aylık kullanımda anca belli ediyor

Canim onun detayli bir islemi var. Parmak uclarindan tek tek cok dusuk voltajda akim verip ne kadar surede tepki verdigine bakiyolar. Agri aci yok. Sadece biraz uzun suruyor. Bi kac saat. Doktor bir sorun gormezse bir sure dinlenmeni bikac aya sikayetlerin gecmezse MR/Rontgeni oneriyor. Benim gecmisti gerek kalmadi.

Dün hm, civil, ebebek, lcwaikiki kıyafet bakındım oğluşa hiçbirinde eski kaliteyi göremedim. Kızımın zamanında böyle değildi sanki, hepsi düşürmüş kaliteyi hele hm'den bir daha bi şey almam.
İnstagramda falan alışveriş yapıp beğendiğiniz sayfalar var mı?

3 bardak çok fazla 😕 1 bardak içiyorum ama yetmiyor demek ki. Karnımın bir tarafı taş gibi oluyor ben bebek oraya yığılıyor sanıyordum doktor kendini kasıyorsun dedi.
aynı şey bendede oluyor ama ayrıntılıda falan kasılma var denmedi. genellikle gece yatarken olan birşey bu bende yada otururken birden karnımın altına baskı yapıp sertleşiyor gibi. şuan çok şaşırdım. bir sonraki kontrolümde doktora sorayım bende.

Evet emg ile bir sinir testi yapılıyor bende de vardı bana yapıldı. Kendiliğinden geçr dedi geçti.

Ayy bilemedim nolcak 22.haftalıkken 23gözüküyorum sürekli 1hafta önden gıdıyorsun dıyor doktor ☺️
doğum tarihini etkilemiyor o, benim oğlum 3 hafta önde gidiyordu 39+0da doğdu o da sezeryanla yani kanala bile girmemişti pek niyeti yoktu gelmeye:)

Dün hm, civil, ebebek, lcwaikiki kıyafet bakındım oğluşa hiçbirinde eski kaliteyi göremedim. Kızımın zamanında böyle değildi sanki, hepsi düşürmüş kaliteyi hele hm'den bir daha bi şey almam.
esen nakış atolyesi var ama o böyle günlük giyim için değil de hastane çıkış setleri süslü nakışlı şeyler. şu nextten aldıklarım çok iyi oldu fiyatı takip edin isterseniz tekrar düşerse ben kesinlikle nextten almanızı tavsiye ederim

Mothercare vardı onun çok kaliteliydi gerçekten ama sanırım Türkiye'den çekildiler .H&m filan gereksiz pahalı .Hemde dediğin gibi kalite yok .

Ben geçen hafta Erenköy pazarına gittim orda bir adam var marka bebek kıyafetleri satıyor kumaşı çok güzeldi . Zara ,Jack Jones ve buna benzer çok güzel markaların bebek giyimleri. Bir kaç parça aldım ordan. İstanbul'da olanlar bir gidip bakın isterseniz

Bana şimdiden çok hediye geldi ilk bebegim olduğu için o yüzden ben biraz ona göre alış veriş yapicam . Bir arkadaşım Carter's den almış takım onun kumaşı da güzeldi.

Bende umudumu kestim canım ne yalan söyleyim sabah kalktım azıcık atıştırdım, hemen ardından uzanmaz ayaga kalkarsam kusuyorum benimde tuvaletim geldi sıkıştım ona yetişeyim derken evi batırdım banyoya kadar bile tutamadım kendimi yoruldum artık benimde umudum yok bitmiyor bitmeyecek gibi yanımda arabaya binince poşet taşıyorum evde desen oda aynı yetişemiyorum bazen çünkü çok fena bir durumdayım bende Allah yardımcımız olsun
Aminnn gerçekten Allah yardımcımız olsun zor bi durum ailemde o kadar rahat geçirenler varki hayret ediyorum yani hamileliklerini anlamıyolar bile ben bi kahvaltı yapcam diye ağzımda döndüre döndüre deliriyorum valla ne diyim ki bunada Hamdolsun

X