2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Canım sen Zübeyde hanımda mı yaptırdın? Memnun kaldın mı?
durumum sıkışık olmasa asla orda yaptırmazdım içeri insanları beşer beşer alıyorlar. içerde iki tane teyze bi de doktor var teyzeler bağırıyor şoraya geç garnını aç yat falan diye. doktor rakamları o teyzelere söylüyor beş dk bile sürmeden kalkıyorsun eline rapor veriyorlar. bebeği görmedim, fotoğraf vs. de vermediler.

durumum sıkışık olmasa asla orda yaptırmazdım içeri insanları beşer beşer alıyorlar. içerde iki tane teyze bi de doktor var teyzeler bağırıyor şoraya geç garnını aç yat falan diye. doktor rakamları o teyzelere söylüyor beş dk bile sürmeden kalkıyorsun eline rapor veriyorlar. bebeği görmedim, fotoğraf vs. de vermediler.
Bunun da adına detaylı ultrason diyorlar öyle mi ? İnsanları zorla özele sevk ediyor bu sistem lanet olsun.

yazıklar olsun böyle sağlık sistemine..

Hemen memnun kalmadım diye şikayet edin. Bu ne böyle. Burada da aynı durum söz konusuydu şikayet ettim ben cimerden. Biz de devlet memmuruyuz asla böyle davranmıyoruz kimseye.

Aynen şikayet edin. Herkes görevini düzgünce yapsın.

Aminnn gerçekten Allah yardımcımız olsun zor bi durum ailemde o kadar rahat geçirenler varki hayret ediyorum yani hamileliklerini anlamıyolar bile ben bi kahvaltı yapcam diye ağzımda döndüre döndüre deliriyorum valla ne diyim ki bunada Hamdolsun
Valla kimsede anlamıyor canım ben böyleyim ya yedigim eleştirilerin haddi hesabı yok bir hamile senmisin sanırsın bize ne doğuracak çok nazlı flan filan birde benim rahatsızlıklar çıktı gebelikte ona rağmen kimseden bişey beklemem istemem yinede laf yerim. Kalpte sıkıntı çıktı kapakçıkta doğumdan sonra ameliyat olabilirim, magnezyum potasyumum sürekli düşüyor oda kalbimi etkiliyor kusmayla birlikte reflüm azdı oda öksürük yapıyor bi yandan astım krizleri arttı şeker ve tansiyonda çıktı çok zorlu ve tehlikeli bir hamilelik geçiriyorum saolsun kaç tane kadın doğumcuyq gitsem en iyisine hiç pozitif birşeyde diyemiyorlar ölüm riski çok yüksek ya çocuğuma ya bana bişey olacak iyice depresyona girdim resmen ona rağmen kimse anlamıyor birde eleştiri yiyorum valla öyle rahat gebelik geçirenlere çok özeniyorum rabbim saglıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Valla kimsede anlamıyor canım ben böyleyim ya yedigim eleştirilerin haddi hesabı yok bir hamile senmisin sanırsın bize ne doğuracak çok nazlı flan filan birde benim rahatsızlıklar çıktı gebelikte ona rağmen kimseden bişey beklemem istemem yinede laf yerim. Kalpte sıkıntı çıktı kapakçıkta doğumdan sonra ameliyat olabilirim, magnezyum potasyumum sürekli düşüyor oda kalbimi etkiliyor kusmayla birlikte reflüm azdı oda öksürük yapıyor bi yandan astım krizleri arttı şeker ve tansiyonda çıktı çok zorlu ve tehlikeli bir hamilelik geçiriyorum saolsun kaç tane kadın doğumcuyq gitsem en iyisine hiç pozitif birşeyde diyemiyorlar ölüm riski çok yüksek ya çocuğuma ya bana bişey olacak iyice depresyona girdim resmen ona rağmen kimse anlamıyor birde eleştiri yiyorum valla öyle rahat gebelik geçirenlere çok özeniyorum rabbim saglıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
allah yardımcınız olsun sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi, insanları anlamak çok zor ya bu kadar hassas bi dönemde hele ki sağlık sorunları olan bi hamileye bunlar denecek şeyler mi..

bıbs emzik aldım bende tipini beğenip:)))....Kızım yalnızca avent soothieyi kabul etmişti bakalım bu küçük beye kabul ettırebılecekmıyız:)...Kızım gece yarısı fırlatırdı ağzından plastik olunca gece boyu telefonun ışığı ile ara Allah ara dururduk...

İçime sinen şöyle yumuşacık bir banyo havlusu bornozu bulamadım hala....
oğluma chakra dan bornoz hediye gelmişti çok güzel yumuşak, oraya bakabilirsin:) birkaç tane de ebebekten üçgen kulaklılardan almıştım yedek, aslında yenidoğan döneminde en çok onlar iş görüyor. bornoza sonradan geçtik

Canim çok geçmiş olsun. İnşallah her şey güzel olur. Seni eleştirenleride takma vijdanlariyla baş başa birak. Allah büyük 🙏

X