2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Geçmiş olsun. Kontrol altında olunca bir şey olmaz korkmayın. Sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah. Şimdi eskisi gibi değil her türlü önlem alınabiliyor. Siz moralinizi yüksek tutun. Dinlenin küçük çocuğunuZ kreşe gidiyormuş durursa annenize falan bırakın kendinize bakın sadece.
Keşke bakan olsa tatlım Allahtan kızım cidden akıllı bir çocuk anlayışlı yormuyor beni idare ediyoruz bir şekilde kuzumla

Ben de bulamadım. Deniz dedim babası beğenmedi. Alp güzel babası tamam dedi benim içime tam sinmedi .
Babaya bıraksam Barbaros falan koyacak 😀koca adam isimleri.
Senin yine söylenebilir isim koyuyormuş canım 😅 şükür et benim ki sirius. dora, doru, ilkson,birbey,birhan tarzı isimler istiyor

Evet gittim, erken doğum riskim varmış. Şuanlık korkulacak birşey yok gibi ama hafif açılma var böyle devam ederse igne veya bir şekilde durdurmaya çalışacagız dedi. Dinlen dedi pazartesi gitcem detaylı test yapacak ona göre hastahaneye yatıracakmış soran bütün arkadaşlara teşekkür ederim biraz korkuyorum ama umarım herşey yolunda gider duanızı bekliyorum
Çok geçmiş olsun 🤲🏻inşallah herşey yolunda gider

Bende isim konusunda karar veremedim . Türkçe-Öztürkçe kökenli olacak tek net bilgi bu gerisi sürpriz 🤣🤣🤣🤣 oğlum Dila ya da Ece diyor ama içime sinmedi Dila . Ece de herkeste var napacaz bilmiyorum.

Kızlar bu şeker yüklemesi zorunlu mu doktorum bir sonraki kontrol de aç gelmemi istedi şeker yükleme testi yapicaz dedi. Ben yaptırmak istemiyorum bu testi

Dontsay Dontsay geçmiş olsun süreci uzatırlar iğnelerle sen de kendıne dıkkat et….İsim işi çok zor kızlar ya konu açılınca biz eşimle geriliyoruz fikirler epey farklı🙏🏻Ablası Aslan olacak dedi öyle kalıcak herhalde ya da son anda nüfusta bişiler olmazsa…Ben de bu isim işlenen tulumlara özendim ama bu gidişle zor:)

Kızlar bu şeker yüklemesi zorunlu mu doktorum bir sonraki kontrol de aç gelmemi istedi şeker yükleme testi yapicaz dedi. Ben yaptırmak istemiyorum bu testi
İstememe sebebiniz nedir tam olarak? Bildiğim kadarıyla zorunlu değil ama yaptırılsa iyi olur verdikleri şeker kadar şekeri ben bi oturuşta tatlıdan alıyorum 😂😂

Dontsay Dontsay geçmiş olsun süreci uzatırlar iğnelerle sen de kendıne dıkkat et….İsim işi çok zor kızlar ya konu açılınca biz eşimle geriliyoruz fikirler epey farklı🙏🏻Ablası Aslan olacak dedi öyle kalıcak herhalde ya da son anda nüfusta bişiler olmazsa…Ben de bu isim işlenen tulumlara özendim ama bu gidişle zor:)
Çok teşekkür ederim inşallah saglıkla kucağımıza almak nasip olur aynen sanırım bizimki tamamen isimsiz olacak eşimle isim seçemiyoruz ben seçer gibi oluyorum ger cayıyorum o saçma sapan isimler söylüyor. Çocuk ileride kendi seçse olmaz mı ya daha kolay 😅

X