2023 EYLÜL AYINDA TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLICAK OLANLAR

Benimde ali kavas mutlaka ismini duymuşsundur kuzum oda muğlanın en iyi doktoru :)

Bişi sorabilirmiyim canım sen iğneleri toplu mu aldın elinde kalmış doktorun parça parça vermedi mi iğneyi?

Evet o milasta galiba benim doktorum menteşede yani merkezde ali kavas ta iyiymiş ama bana uzak ben merkezdeyim
Aynen bende menteşede oturuyorum çoğu doktora gittiğim en sonunda ali kavas a karar verdim sürekli git gel yapıyorum milasa yarın yumurta kontrolum var bakalım iğnede dozu yükseltcek mi

Bişi sorabilirmiyim canım sen iğneleri toplu mu aldın elinde kalmış doktorun parça parça vermedi mi iğneyi?
3 günde bir yazdı aldım fakat gonal f i son aldığımda sadece bi kere vurdum 450 likten 150 kullandım elimde daha 300 lük duruo ovitrellde 2 kutu al dursun dedi son gün 1 kutu yeter dedi:)

3 günde bir yazdı aldım fakat gonal f i son aldığımda sadece bi kere vurdum 450 likten 150 kullandım elimde daha 300 lük duruo ovitrellde 2 kutu al dursun dedi son gün 1 kutu yeter dedi:)
Anladım canım keşke fazla aldırtmasaymış bana tam parça parça veriyo elimde kalmasın hem masraf olmasın diye

Gördüğüm kadarıyla herkes sadece Gonal f yle başlamış tedaviye. Ben gonal f 75 ünite bide Prgoverisle başladım. Benim gibi Pergoveris kullanan yok mu hiç. Neden benim böyle başlandı acaba bilen var mı

Gördüğüm kadarıyla herkes sadece Gonal f yle başlamış tedaviye. Ben gonal f 75 ünite bide Prgoverisle başladım. Benim gibi Pergoveris kullanan yok mu hiç. Neden benim böyle başlandı acaba bilen var mı
Canım doktora bağlı sanırım bide bizim hormanlara göre ben gonal-f iğne kullanırken aynı zamanda argafertil - biosteron ve astalife kullanıyorum

Canım doktora bağlı sanırım bide bizim hormanlara göre ben gonal-f iğne kullanırken aynı zamanda argafertil - biosteron ve astalife kullanıyorum
Benim hiç hırmonlarıma amh değerime falan da bakmadı doktorum. Muayene ederken foliküllerin var çok güzel başlayalım dedi başladık. Merak ettim acaba ne farkı var sadece gonal f kullanmakla

Sevindim benim gibi olanlar da varmış. Sizin süreç nasıl gidiyor hangi aşamadasınız. Benim Cumartesi sabah opu olcak ama ultrasonda şu kadar yumurta olmuş diye sayı vermedi hiç.
Ben şuan hastanedym toplama yapıldı 5 tane yumurta çıktı bakalım tabi önemli olan kaçtane döllenicek kaçtNe gen testinden geçicek zor işler rabbim hepimizi sevindirsin

Ben şuan hastanedym toplama yapıldı 5 tane yumurta çıktı bakalım tabi önemli olan kaçtane döllenicek kaçtNe gen testinden geçicek zor işler rabbim hepimizi sevindirsin
Sizin opu bu sabah mı oldu. Hadi bakalım bundan sonrası bekleme aşaması benim de Cumartesi gelse de hemen olup bitse keşke. Merak ediyorum kaç yumurta çıkacak.

Evet 3 kızım var 2. Evliliğim eşim 2. Çocuğu istiyor bende istiyorum bu yüzden tüp bebbeğe başlıcaz yaşım 38 ama amh değerim 0.27
Aynen bende menteşede oturuyorum çoğu doktora gittiğim en sonunda ali kavas a karar verdim sürekli git gel yapıyorum milasa yarın yumurta kontrolum var bakalım iğnede dozu yükseltcek mi
Zor oluyordur oraya kadar gitmek Allah gönlüne göre versin inşallah olumlu sonuçlar alırsın
Benim nasipse ilk olacak sizn başka varmi çocuk

Anladım canım keşke fazla aldırtmasaymış bana tam parça parça veriyo elimde kalmasın hem masraf olmasın diye
Ister istemez kalıyor bende de 150 kaldı.
Başta belli olmadığı için bi diyorlar 900 al 300 300 kullan sonra diyor 325 kullanacaksın 450 lik de aldim 300 luk de söylediklerine göre alindigindan tam denk gelmiyor galiba

Hayırlısı olsun sağlıkla kolaylikla güzelliklerle kavuşursunuz inşallah evladiniza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…