2023 EYLÜL AYINDA TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLICAK OLANLAR

Bende 2 yıldır deniyorum ama olmadı. İrenbe merkezinde mi deniceksiniz ?
Bende İrenbe de tedavi görüyorum,pazartesi günü gonalf 900 günlük 225 dozla başladım. 2 kutu gonalf900 cetrocide 3 kutu 13.600 tl aldık pazartesi kontrole gideceğim

İnşallah canım aynen zor oluyor hem manevi hem maddi açıdan 2 3 günde 1 gidiyorum yolda yoruyor ama yapcak bişi yok hayırlı sonuçlar alırız inşallah hepimiz dün gittim sol tarafım 7 tane yumurta saydı sağda daha küçükler onlarda büyüsün dedi dozu yükselti 300den 375 yaptı ama 3 günde 7 yumurta büyümesi iyi dedi baya yumurta olcak gibi dedi cumartesi birdaha gitcez bakıcak yumurtalara kaça çıkmış diye bakalım

Yaşın kaç ve niye tüp bebeğe baş vurdun ben yaştan ve amh değeri yüzünden mecbur tüp bebek yapcam yaşım 38 amh 0.27 annem erken menepoz bende erken menepoz öncesindeyim bür de doktorunun muayene ücreti nedir benim ki binlira

Bende İrenbe de tedavi görüyorum,pazartesi günü gonalf 900 günlük 225 dozla başladım. 2 kutu gonalf900 cetrocide 3 kutu 13.600 tl aldık pazartesi kontrole gideceğim
Yime iyiymiş ben 27 binliralardan bahsedenleri duydum baaya zorlu bir süreç bedenen ve maddi olarak irenbede mi başladın yoksa başka bir yerde mi takiptesin. Ben muğladayım doktorum burada. İlaçlara kontürollere buraya kendi doktoruma gideceğim yumurta toplama ve transfere (nasipse) izmire irenbeye gideceğim ama hangi doktora gideceğim hiç bir bilgim yok irenbenin yerini bile bilmiyorum doktoru ben mi seçicem onuda bilmiyorum

Yaşım 30 benim 6 yıldır evliyim bende pcos var eşimde hiçbir sorun yok 1 başarısız aşılamam var oyüzden tüp bebeğe karar verdik kuzum doktorun muayene ücreti 1.500tl ama bu süreçte muayene ücreti vermiyoruz ilk gittim zaman doktora muayene ücreti 450tl idi şimdi 1.500tl oldu benimde amh değerim 4.00

Kendi doktorun irenbe ye seninle beraber gelicek o yapıcak sana kuzum benim doktorum ali kavas bütün işlemleri yumurta toplama ve transferi irenbe de kendisi yapıcak benimle olucak ondan başka doktor yapmıcak seninde öyledir büyük ihtimalle

Hadi ya süper öyleyse buna çok sevindim sağol

Bizde binlira veriyoruz takipleri ücretsiz oluyor belli bir zamana kadar ben hiç aşılamayla uğraşmıcam çünkü amh değerim çoooook düşük benim ilk evliliğimden 2 kızım var 21 ve 17 yaşlarında ikinci evliliğimdeyim bende 6yıldır evliyim 4 yaşında bir kızım daha oldu eşim ikinciyi istiyor bende istiyorum çünkü şimdi yapmazsam 2seneye kalmaz menepoza girerim sonra vah tüh niye yapmadım falan demek istemiyorum şükür kızlarım var ama ben hep 4 tane çocuğum olsun istiyordum zaten benim 3 olsada eşimin 1 tane var. Rabbim isteyenlere tane dahi olsa bu duyguyu tattırsın kız kardeşimde istanbulda o da tüp bebek aşamasında 1 embiriyosu var miyomları var diye ameliyat oldu iyileşince transfer. Olacak çok konuştum kusıra bakma ben buraya istanbuldan geldim ve kimsem yok o yüzden konuşak biri olunca içimi dökesim geliyor :)

Hayırlı haberler verirsin inşallah

direkt İrenbe de başladım. doktorum Alper biler tavsiye ederim.
1200-1600 arası değişiyor doktor muayene ücretleri prası doktoruna göre sanırım. Benim doktorum 1200 tl idi sanırım.
Ama İzmir bölgesinde araştırma yaptığım da İrenbe cidden tutulan güvenilen bir yer için rahat olsun. Urla’dan gelip gidiyorum bende. hastane alsancakta

Benim de bildiğim öyle oluyor. Ben hsg başka yerde çektirdim hastane de çekilmiyordu doktorum gelip çekmişti

Herşey gönlünüzce olsun

Doktorumla konuştum alper bey arkadaşıymış ona emanet edecek beni yumurta toplamaya ve transfer için gerisi benim doktorumla yapılacak

Doktorumla konuştum alper bey arkadaşıymış ona emanet edecek beni yumurta toplamaya ve transfer için gerisi benim doktorumla yapılacak
Yaa sevindim Alper bey cidden çok iyi bir doktor ben seviyorum kendisini güler yüzlü açıklamaları tatmin edici. Eşimde çok beğendi kendisini

Ben bu ay avülasyon testi kullanıyorum normalde yarın adet olmam lazım ama yumurta dün gözüktü yani hamile kalamazsam 14 15 gün sonra adet olurum nasipse benim yumurta toplamaya yada transfere Svd0 sen hamilelik haberini alırsın inşallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…