Gebeliğe Hazırlık 2023 Gebelik isteyen son anne adayları ovülasyon takibi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhabalar ben pazartesi günü rahim filmi çekildim sonuçtan anlayan varsa yorumlayabilir mi
İlk sonuç için yorum yapabilirim. Bana önce arkuat dediler, şimdi de bicornis diyorlar. Rahim üstten hafif basık yani. Bunun sonucunda düşük ve erken doğum ihtimali artıyor ama kimse arkuat uterusu tedaviye değer büyük bir sorun olarak görmüyor. Çok sık düşük olursa minik bir operasyonla düzeltiyorlar.

Test yaptım bir kaç kere negatif çıktı, pazartesi gününe randevu bulabildim doktordan gidicem bakalım. Demir ilacı kullanmıştım heralde o gecikme yaptırdı🤷🏽‍♀️
Olabilir canım bende bir ara hayıt meyvesi kullan demişlerdi oda bende bir kaç gün gecikme yapmıştı yazın biz hep hamileyim sanmıştık 😢

Kızlar bişey sorucam ovulasyon testi ile hamile kalan kızlarr keşke görüyor olsanız 🥰
Şimdi ovulasyonda sizce pik olduğu zaman mı önemli yoksa pik sonrası biraz silik zaman mı

hamileliğimi öğrendikten sonra gelemedim buralara bi uğrayım dedim 10 gün önce ikiz olduğunu öğrendim ama biri gelişmemişti diğeri gelişmişti tekle devam ediyoruz onada şükür inşallah en kısa zamanda allah isteyen herkese nasip eder 🙏🏼

hamileliğimi öğrendikten sonra gelemedim buralara bi uğrayım dedim 10 gün önce ikiz olduğunu öğrendim ama biri gelişmemişti diğeri gelişmişti tekle devam ediyoruz onada şükür inşallah en kısa zamanda allah isteyen herkese nasip eder 🙏🏼
Aldılarmı gelişmemiş olanı. Üzüldüm bir kerede iki çocuk olacaktı ne güzel ama nasip kısmet bakalım hakkınızda hayırlısı olsun sağ Salim alın kucağınıza bizler aynı hala bekliyoruz dua et bizede olur mu

Aldılarmı gelişmemiş olanı. Üzüldüm bir kerede iki çocuk olacaktı ne güzel ama nasip kısmet bakalım hakkınızda hayırlısı olsun sağ Salim alın kucağınıza bizler aynı hala bekliyoruz dua et bizede olur mu
Teşekkürler Bebek gelişmediği için aldırma olmadı kendiliğinden kese kaybolcakmış çift yumurta olduğu için sorun olmuyor öyle bol bol ediyorum dua

Allahım ona sağlık sıhhat versin yaşayacak ömür versin hemen tecrübelerinizi alalım 🥰

Kızlar kan testi yaptırdım. Hcg 112 çıktı idrar testlerim hep negatif çıkıyordu. Doktor ultrasonlada bakmıştı gebelik yok demişti. Çarşamba günü için tekrar test istedi 🤲🏻

X