Gebeliğe Hazırlık 2023 Gebelik isteyen son anne adayları ovülasyon takibi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen adamlarda para hesabı yok nasılsa ama yinede nasiplerinde var ki oluyor yoksa ne yapsalar faydasız. Sordun mu hiç tüp bebek fiyatlarını canım
aynen canım para da olsa, olmayınca olmuyor işte. ben 2020-2021-2022 de yaptırmıstım dondurulmuş embriyolarımı kullanmıştımm ama tabi şimdi ki fiyatları tam bilmiyorum 100-150 bin arası vardır diye düşünüyorum.devlette doktor raporun yetişmez yasından dolayı demişti.buğün randevu aldım gidip görüşeceğim.

Bu ay kaçıncı gününden baktın acaba geçti mi bu ay erken mi yumurtladın ya da geç yumurtlayacaksın
adetten bir hafta sonra başladım normalde geç yumurtluyorum , tam koyu olmaya başladı bir anda silikleşti muhtemelen cok büyümeden çatladı,bu ay doktor kontrolunde olacağım çatlatma iğnesi falan,testler allah bullak yaptı beni ,iyice psikolojimi bozdu

Öyle kuzum ya daha vaktin zamanın var sen zaten bence yapı olarakta gergin biri değilsin bu yıl akışında kal inanıyorum olacaktır duruma göre diğer yıl bakarsın diğer yol ve yöntemlere. Zaten eşinde de sende de bir sorun yoktu bildiğim kadarıyla
Canım daha önce kendiliğinden olmuştu ama anomali çıktı bebekte. Bende sorun yok eşime baktırmadık hiç. Yapacak bir şey yok ya gittiği yere kadar napalım😅

aynen canım para da olsa, olmayınca olmuyor işte. ben 2020-2021-2022 de yaptırmıstım dondurulmuş embriyolarımı kullanmıştımm ama tabi şimdi ki fiyatları tam bilmiyorum 100-150 bin arası vardır diye düşünüyorum.devlette doktor raporun yetişmez yasından dolayı demişti.buğün randevu aldım gidip görüşeceğim.
Bana da haber verirsen çok sevinirim canım

adetten bir hafta sonra başladım normalde geç yumurtluyorum , tam koyu olmaya başladı bir anda silikleşti muhtemelen cok büyümeden çatladı,bu ay doktor kontrolunde olacağım çatlatma iğnesi falan,testler allah bullak yaptı beni ,iyice psikolojimi bozdu
İnşallah tez vakitte güzel haberlerini alırız canım 🤲🏻 sen hiç peki yumurta geliştiren haplardan aldın mı blue arkadaşımız atmış hani vitamin takviyeleri

Bebek için yapmıştık o zaman genetik bir sorun çıkmamıştı canım eşim de hayatta test vermez öyle inat
Benimki de vermedi bir yıl boşa zaman kaybettirdi bana daha yeni verdi bir şey çıkmadı şükür ama bu defa da sebepsiz hale geldik.bir gül önce verseydi bana daha çok yoğunlaşırlardı hep sorunun ondan olduğunu düşündük

İnşallah tez vakitte güzel haberlerini alırız canım 🤲🏻 sen hiç peki yumurta geliştiren haplardan aldın mı blue arkadaşımız atmış hani vitamin takviyeleri
İnşallah canım benim Yok canım hiç almadım Mayıs ayında doğum yapmıştım ondan sonra düzenli ovulasyon testin yaptım pik çıktı bu ay böyle bir şaşırdı bu ay çok stresliydim belki de o hormonlarım değeri düştü bilmiyorum

Ben onun şartlarına baktım bizi yaşlara uymuyor canım ya eşimde öyle sürekli gitmez doktora birde devlet hastanesi çok ilgilenmez diye düşündüm ya
Ben iki kere aşılama yaptırdım canım gayet güzel ilgilendiler daha önce ozelde tüp bebek yaptırmıştım ama ağustosa kadar vaktin varmış da doktor rapor yetişmez dedi biraz daha yine muayene olacağım

Benimki de vermedi bir yıl boşa zaman kaybettirdi bana daha yeni verdi bir şey çıkmadı şükür ama bu defa da sebepsiz hale geldik.bir gül önce verseydi bana daha çok yoğunlaşırlardı hep sorunun ondan olduğunu düşündük
Erkekler bu konu da çok ketum oluyorlar malesef ya bilmiyorum canım her şeyin vakti zamanı var her ne kadar biz kendimiz için geç olduğunu düşünsek de rabbimin bizim için güzel planları vardır diye umuyorum. Biz kültür olarak gebelik yaşına takılan bir milletiz. Ama Allah büyük inşallah bizi çok bekletmez ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder hepimize🤗🙏

Erkekler bu konu da çok ketum oluyorlar malesef ya bilmiyorum canım her şeyin vakti zamanı var her ne kadar biz kendimiz için geç olduğunu düşünsek de rabbimin bizim için güzel planları vardır diye umuyorum. Biz kültür olarak gebelik yaşına takılan bir milletiz. Ama Allah büyük inşallah bizi çok bekletmez ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder hepimize🤗🙏
İnşallah kuzum Rabbim gönlümüze göre verir inşallah

Kızlar merhabalar ben pazartesi günü rahim filmi çekildim sonuçtan anlayan varsa yorumlayabilir mi

Eklentiler

• C7F3624E-D3A0-42C6-BF60-2D50BADED9CB.jpeg
    C7F3624E-D3A0-42C6-BF60-2D50BADED9CB.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 13
X