2023 Nisan Ayında Transfer olacakların paylaşım alanı

9+1 im bugün leke var canım her gün oluyor benim kanama alanı görünmüyor haznen kapalı ama riskli yatarak geçir bu 3 haftayı yorulma dedi bebeğin gelişimi güzel yukarda kanamanın neden olduğunu bilmiyorum leke olduğu sürece risk var tabi ki ama bir şey olacağını düşünmüyorum dedi
Tam 9 daym Bende salı günü gittiğimde benim de alanım yoktu dün öyle oldu ama şuan yok çok şükür benim doktorum da aynısını diyor o yüzden her hafta da kontrole gidiyorum 12.ci haftaya kadar dinlenicez evde yapcak bişey yok onlar iyi olsunlar 🙏

Tam 9 daym Bende salı günü gittiğimde benim de alanım yoktu dün öyle oldu ama şuan yok çok şükür benim doktorum da aynısını diyor o yüzden her hafta da kontrole gidiyorum 12.ci haftaya kadar dinlenicez evde yapcak bişey yok onlar iyi olsunlar 🙏
Amin canım inşallah 🙏 moralim düzeldi bebişi görünce demek ki bizim hamileliğimiz bir süre böyle devam edecek

Ben randehu almiştım. Ama burda sağlık ocağından da yazdırıldığını söylediler. Reçeteyi göstermek gerekiyormuş. Belki göstermeye gerek bile kalmaz.

Al benden de o kadar.. ofise geldim bugün, bi arkadaş nasıl ter kokuyor anlatamam 🤢kolonya şişesine burnumu soktum öyle duruyorum 😏
Bir de gaz . Özellikle sabahları.. hem bağırsak hem mide.. zart zurt gark guk gidiyorum 🤣🤣
Ay ben de okula gidiyorum mahvoluyorum bi bitseydi bi sınıfta 40 öğrenci ter kokusu yemek kokusu🤮🤢

Merhaba kızlar... subat 22 de opu işlemim oldu 24 tane yumurtam toplandı 10 tanesi iyi kalite olarak 5.gune ulaştı ve dolduruldu. Pcos olduğum için rahim dinlendirme sürecine girdik. Nisan ortası gibi transferim olacak bu heyecanlı süreci sizinle geçirmek istiyirum🥲
Yaşım 25 3 yıldır evliyim hiç korunmadik gebelik elde edemedik bir başarısız asilamam var.. sizde durumlar nedir
1
17
Merhaba kızlar... subat 22 de opu işlemim oldu 24 tane yumurtam toplandı 10 tanesi iyi kalite olarak 5.gune ulaştı ve dolduruldu. Pcos olduğum için rahim dinlendirme sürecine girdik. Nisan ortası gibi transferim olacak bu heyecanlı süreci sizinle geçirmek istiyirum🥲
Yaşım 25 3 yıldır evliyim hiç korunmadik gebelik elde edemedik bir başarısız asilamam var.. sizde durumlar nedir
1
ISIMDENEME SAYISITRANSFER TARIHISONUC♥️
damlakcbs damlakcbs 125NISAN🤰
@nimolik1 NISAN🤰
@RABIS 2018123 MART:KK43:
@Naz8684110 NISAN:KK43:
@ozdenkocak88329 MART🤰
@sansll16 NISAN🤰
@madamseker31 MART:KK43:
@bamagirl8918 NISAN
@Ankalinka8NISAN:KK43:
@sunshine__1NISAN🤰