2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar hayırlı akşamlar, atopik bebe anneleri ne kullanıyorsunuz iyi geldi demiştiniz. Atopi değiliz ama kuruluk ve kaşıntı var
Geçmiş olsun canım. Süreç çok yorucu oluyor doktora göster istersen bende mustela, la roche posay falan baya para döktüm ama dağıldı geçmedi. Başta isilik sandık ama baya egzama çıktı. Doktor eğer ilerlerse sıkıntı dedi tedavi uyguladık çocuk doktorumuz sadece damla yazmıştı ben direk prof. dermatologa götürdüm

B12 yi değerlerine bakmadan neden verdi doktor onu anlamadım Pheebs Pheebs normalde bir yaş kan tahlilinden sonra verilmiyor muydu o ? Biz de yarın gideceğiz değer baktırmaya 10.5 aylık 1 yaşında tekrar ister mi bilmiyorum ama erken mi gidiyorum acaba testleri yap 11. Ayda görüşelim. Dedi.. kızlar kuru fasülye veren var mı bebeğine ya nasıl bir etkisi oldu

B12 yi değerlerine bakmadan neden verdi doktor onu anlamadım Pheebs Pheebs normalde bir yaş kan tahlilinden sonra verilmiyor muydu o ? Biz de yarın gideceğiz değer baktırmaya 10.5 aylık 1 yaşında tekrar ister mi bilmiyorum ama erken mi gidiyorum acaba testleri yap 11. Ayda görüşelim. Dedi.. kızlar kuru fasülye veren var mı bebeğine ya nasıl bir etkisi oldu
9 ay tahlilinde düşük çıktı bizim öyle başladık. Demir mesela normaldi kestik demir damlasını. Ben veriyorum kimyon koyuyorum biraz yoğurtla yediriyorum gaz problemi yaşamadık hiç

9 ay tahlilinde düşük çıktı bizim öyle başladık. Demir mesela normaldi kestik demir damlasını. Ben veriyorum kimyon koyuyorum biraz yoğurtla yediriyorum gaz problemi yaşamadık hiç
Bizimki sabaha kadar uyumadı ya fasülye verdiğim iki gün çok kötüydü gazdan mı acaba dedim, bize 9 ay tahlili yapmadı doktorumuz bi tane yapalım dedi

Kızlar selam bu muhallebiler akşam yemeği gibi verilir mi sizce
Yani miktar doyurucu olduktan sonra her şey verilir ben genelde yatmadan 1.5 2 saat önce yediriyorum ki rahatsız etmesin diye ama bu tarz muhallebiler için o kadar uzun ara vermeye gerek yok bence hafif kalıyo çünkü

X