2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de bugün daha bı sersem gibiyim ya kafamı kaldıramıyorum yataktan evde de tekim yemek yapacak enerjim asla yok dışardan söyleyeyim diyorum o da içime sinmiyo kalkar birazdan bişey hazırlarım diyip geri yatıyorum 😔noldu böyle bilmiyorum ama fena çarpıldım ne zaman geçecek bu süreç de hamileliğin keyfini süreceğiz merak ediyorum
Ben de yemek yapamadım bugün dışardan getirecek eşim 🙄 biraz evi topladım zar zor

Ah keşke annem yanımda olsa da yapsa . Başka şehir de arada 10 saat var. Kimsem yok bulunduğum yerde Kv var da yok . Bir komşularım var sağolsunlar. Doğum zamanı ilk doğumum da yalnız geçti bi annem vardı sağolsun bunda gelemeyebilir sağlık sorunlarından dolayı ne yaparım bilmiyorum çok ağlıyorum düşündükçe annenin yeri asla dolmuyor. Annelerimize Allah uzun ömür versin başımızdan eksil etmesin
Ah tubii 😔 ağlattin beni.şu aralar aynı şeye üzülüyordum hep. Gurbetteyim ben de.annemlerle aramda 14 saat var. Gebelikten önce de çok zordu ama şimdi hem hamile kalıp hem de düşük ve erken dogum riskim olunca öyle duygusallastimki. Kimsem yok burda. Yemeğe gidebileceğim bi annem destek olacak kimsem yok. Kayinvalidem desen var da yok. Çok zorlaniyorum. Eşim yardımcı oluyo o da iş e gidiyor mecbur nöbete gidiyor gece yalnızım bazen. Çok duygusal oldum. Hep bunu düşünüyorum aklima geldikce agliyorum keşke ailem burda olsaydı. O kadar zorki koca şehirde destekçinin olmaması. Seni çok iyi anlıyorum.

Yiyemiyorum diye bende ağlıyorum arada 😅
Dünde prens Harry’nin eşiyle netflixte yayınlanan belgeseline ağladım kadın ırkçılık gördü diye 🤣 bana noluyosa çılgın ben.Sonra bide bebek hissediyor diye ağlıyorum okşuyorum karnımı falan 😊
Evet aynı durumdayiz herşeye aglayabilirim 🥲😂

Ah tubii 😔 ağlattin beni.şu aralar aynı şeye üzülüyordum hep. Gurbetteyim ben de.annemlerle aramda 14 saat var. Gebelikten önce de çok zordu ama şimdi hem hamile kalıp hem de düşük ve erken dogum riskim olunca öyle duygusallastimki. Kimsem yok burda. Yemeğe gidebileceğim bi annem destek olacak kimsem yok. Kayinvalidem desen var da yok. Çok zorlaniyorum. Eşim yardımcı oluyo o da iş e gidiyor mecbur nöbete gidiyor gece yalnızım bazen. Çok duygusal oldum. Hep bunu düşünüyorum aklima geldikce agliyorum keşke ailem burda olsaydı. O kadar zorki koca şehirde destekçinin olmaması. Seni çok iyi anlıyorum.
Ağlama ağlama😞 üzülürüm ben de iki göz iki çeşme ağlıyorum şuan aynı durumdayız eşimden oğlumdan başka kimsem yok . Kv. O kadar kötü şeyler oldu ki bir saat içinde karnıma ağrılar girdi üzülmekten. Allah herşeyi biliyor görüyor masum olursunuz ama sizi kötü gösterirler ya öyle bi durumdayım. Çok yoruldum resmen evimizin huzuru bozulsun diye uğraşıyorlar.

Ağlama ağlama😞 üzülürüm ben de iki göz iki çeşme ağlıyorum şuan aynı durumdayız eşimden oğlumdan başka kimsem yok . Kv. O kadar kötü şeyler oldu ki bir saat içinde karnıma ağrılar girdi üzülmekten. Allah herşeyi biliyor görüyor masum olursunuz ama sizi kötü gösterirler ya öyle bi durumdayım. Çok yoruldum resmen evimizin huzuru bozulsun diye uğraşıyorlar.
Tubii hiç düşünme boşver sen eşinle mutlu musun huzurlu musun bırak kapını kapatınca herkes dışarda kalır.Kötülük yapanın ayağına dolanır kuzu.

üzme kendini.rabbime sığınıyorum ben. Başka da yapacak bi şeyimiz yok arkadaşım. Ama cok zor oluyor etrafta ne bi kardes ne ana ne baba ne bi akraba. Insan cok zorlaniyor ister istemez. bebeğim bana tutunsun diye dua ediyorum. Bugünlerde bu durum beni çok yıprattı

Tubii hiç düşünme boşver sen eşinle mutlu musun huzurlu musun bırak kapını kapatınca herkes dışarda kalır.Kötülük yapanın ayağına dolanır kuzu.
Biz mutluyuz ama sürekli eşimi huzur kaçırmak için rahatsız ediyor annesi olmadık şeyler yapıyor ucu bana da dokunuyor dışarda kalıyor evet doğru o yaptıkları elbette dolanacak Allah büyüktür gerçekten çok bunaldım kötü oldum buraya yansıttım kusuruma bakmayın 😒

üzme kendini.rabbime sığınıyorum ben. Başka da yapacak bi şeyimiz yok arkadaşım. Ama cok zor oluyor etrafta ne bi kardes ne ana ne baba ne bi akraba. Insan cok zorlaniyor ister istemez. bebeğim bana tutunsun diye dua ediyorum. Bugünlerde bu durum beni çok yıprattı
Rabbim bebeğini sağlıkla sihhatle kucağına almayı nasip etsin. 🙏 çok iyi anlıyorum seni. Allah yardımcımız olsun

Rabbim herkese vicdan versin. Bazı kayinvalideler gelinlerin de bi ana kuzusu bi evlat olduğunu unutuyorlar. Yapmadıkları kalmıyor. Allah ıslah etsin onları

X