2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    237
Biz mutluyuz ama sürekli eşimi huzur kaçırmak için rahatsız ediyor annesi olmadık şeyler yapıyor ucu bana da dokunuyor dışarda kalıyor evet doğru o yaptıkları elbette dolanacak Allah büyüktür gerçekten çok bunaldım kötü oldum buraya yansıttım kusuruma bakmayın 😒
Sen kendini üzme canım o yaptığı kötülükle kalsın sen eşinle mutlu olarak ver ona cevabını her seferinde

Biz mutluyuz ama sürekli eşimi huzur kaçırmak için rahatsız ediyor annesi olmadık şeyler yapıyor ucu bana da dokunuyor dışarda kalıyor evet doğru o yaptıkları elbette dolanacak Allah büyüktür gerçekten çok bunaldım kötü oldum buraya yansıttım kusuruma bakmayın 😒
Yok kuzu ne demek dertleşicez aynı zamanda arada da.Bak bu benim 2. Evliliğim ilk evliliğim cehennemdi Allah’ıma şükür çocuğum olmadı ondan.10 yıl sonra eşim çıktı karşıma şükür.

Allahım gönlüne ferahlık versin inşallah.

Ağlama ağlama😞 üzülürüm ben de iki göz iki çeşme ağlıyorum şuan aynı durumdayız eşimden oğlumdan başka kimsem yok . Kv. O kadar kötü şeyler oldu ki bir saat içinde karnıma ağrılar girdi üzülmekten. Allah herşeyi biliyor görüyor masum olursunuz ama sizi kötü gösterirler ya öyle bi durumdayım. Çok yoruldum resmen evimizin huzuru bozulsun diye uğraşıyorlar.
Ahh ahh çok üzüldüm mesajlarını okuyunca. Ben de çok aglamakliyim son iki gündür. Babamı çok özledim ama onu bir daha göremeyeceğim.. Anne çok özel çok güzel ama bir de babalar var, inşallah cennetten göz kulak oluyordur yine de bana.
😔😔😔Kizlar bana lütfen dua edin yerimden kalkicak halim yok bütün gece hastanedeydim dün doktor covitsin dedi her yerim ağrıyor yerimden kalkamaz oldum ne yesem oksururken kusuyorum 😭😭😭😭 nefes alamıyorum
Çok geçmiş olsun canım benim, sadece çok iyi beslenerek atlatabilecegin bir süreç. Bol meyve ve sıvı tüketmeye özen göster. Şifa diliyorum 🤲🏻

Rabbim herkese vicdan versin. Bazı kayinvalideler gelinlerin de bi ana kuzusu bi evlat olduğunu unutuyorlar. Yapmadıkları kalmıyor. Allah ıslah etsin onları
Kv ile görümcem bir oldu ya gerçekten yemin ederim benim bir suçum yok Allah biliyor çok yoruldum yıllardır böyle bu bana hakaretler bile ediyorlar şuan bile eşime mesaj atıyorlar

Ahh ahh çok üzüldüm mesajlarını okuyunca. Ben de çok aglamakliyim son iki gündür. Babamı çok özledim ama onu bir daha göremeyeceğim.. Anne çok özel çok güzel ama bir de babalar var, inşallah cennetten göz kulak oluyordur yine de bana.

Çok geçmiş olsun canım benim, sadece çok iyi beslenerek atlatabilecegin bir süreç. Bol meyve ve sıvı tüketmeye özen göster. Şifa diliyorum 🤲🏻
Oluyordur tabi olmaz mı babaların da yeri dolmaz asla keşke burda olsalar da yanımda beni yalnız bilmese eşimin ailesi kimsesiz görmeseler uzakta olmaları o kadar zor ki rabbim ömür versin.

Yok kuzu ne demek dertleşicez aynı zamanda arada da.Bak bu benim 2. Evliliğim ilk evliliğim cehennemdi Allah’ıma şükür çocuğum olmadı ondan.10 yıl sonra eşim çıktı karşıma şükür.

Allahım gönlüne ferahlık versin inşallah.
Biliyor musun ben de eşimin ikinci eşiyim benim ilk evliliğim. O kadar çok seviyorum ki eşimi. Rabbim ayırmasın . O kadar çok şeyle mücadele ettik atlattık ki bunlarda geçer inşallah çok teşekkür ederim dualarınız için iyi ki varsınız ❤️

Kv ile görümcem bir oldu ya gerçekten yemin ederim benim bir suçum yok Allah biliyor çok yoruldum yıllardır böyle bu bana hakaretler bile ediyorlar şuan bile eşime mesaj atıyorlar
Evliliğine kocana çocuklarına her zaman sımsıkı sarıl (belli ki güzel bir evlilik ve evladın var) boşver.kim ne derse kendi karakterini gosterir.

Sen sahipsiz değilsin ki zaten, ailen uzak da olsa yakın da olsa basindalar. O işler o kadar kolay değil. Şuan hormonlar tavan zaten. Üzülmek sinirlenmek bizim icin saniyelik.
Oglusunla oyun oyna düşünme bişey:)bı de escagzinla flortles 😁 o da kendini senin yanında huzurlu ve keyifli hissetsin. Mesajlara rağmen iyiyiz desin🥰

😔😔😔Kizlar bana lütfen dua edin yerimden kalkicak halim yok bütün gece hastanedeydim dün doktor covitsin dedi her yerim ağrıyor yerimden kalkamaz oldum ne yesem oksururken kusuyorum 😭😭😭😭 nefes alamıyorum
Çok geçmiş olsun. Ben de birkaç hafta önce 6 haftalıkken falan gebeliğimin ilk haftalarında atlattım influenza mı covid miydi bilmiyorum. Ama o kadar öksürük oldu ki hala bile tam geçmedi. Ateşim birkaç gün sürdü.ben doktorumun tavsiyesiyle o dönemde resverol kullandım ve sürekli sıcak su limon suyu bal karıştırıp içtim canım. Antibiyotik ve parol de kullanmıştım. Umarım çabuk atlatırsın.

Eşin sana değer veriyosa sözünü dinliyorsa muhtemelen sıkıntıları ondandır. Sen canını sıkma eşinle iyi olmaya bak canım benim. Hiç onlar hakkında da eşine kötü konuşma. Zamanla eşin de anlayacaktır

Evliliğine kocana çocuklarına her zaman sımsıkı sarıl (belli ki güzel bir evlilik ve evladın var) boşver.kim ne derse kendi karakterini gosterir.

Sen sahipsiz değilsin ki zaten, ailen uzak da olsa yakın da olsa basindalar. O işler o kadar kolay değil. Şuan hormonlar tavan zaten. Üzülmek sinirlenmek bizim icin saniyelik.
Oglusunla oyun oyna düşünme bişey:)bı de escagzinla flortles 😁 o da kendini senin yanında huzurlu ve keyifli hissetsin. Mesajlara rağmen iyiyiz desin🥰
Evet normalde çok üzülürdüm şimdi daha çok üzülüyorum oğlum ile eşim iyi ki var eşim işe gidecek yalnız kalınca iyice üzülüyorum ❤️ güzel düşüncelerin önerilerin için çok sağol yüreğinin güzelliği hayatının her yerin de güzellikler iyilikler getirsin ❤️

Evet normalde çok üzülürdüm şimdi daha çok üzülüyorum oğlum ile eşim iyi ki var eşim işe gidecek yalnız kalınca iyice üzülüyorum ❤️ güzel düşüncelerin önerilerin için çok sağol yüreğinin güzelliği hayatının her yerin de güzellikler iyilikler getirsin ❤️
Amin cümlemize, çok güzel dua etmişsin. 💙 Kalbimi koydum şuraya.

Bugün çok duygusalim. Dokunmadan bile ağlamak istiyorum ama nedense gözyaşlarımi kimse görsün istemiyorum :,)

Ve bu duygusallığa yoğun sırt ağrım eşlik ediyor. Hiç sırt ağrınız var mı? Çok erken değil mi bunun için?

Ck gecmis olsun canım tabıkıde ederiz ben burdaki tum herkese dua ediyorum meyve yiebilıosan ye canım uzan yorma kendini gecicektir kısa surede Allahın ıznıyle

10.haftam bu tam 9 haftalıkken öyle demişti normalde benimki de baya korkuyodu ama ilk kez iyi konuştu son kontrolde
Canım valla bilmiyorum Allah yardımcımız olsun. İnşallah sağlıkla ilerlesinler ama ben hep kanama sürdüğü sürece risk var diye duydum. İnşallah bu hafta banada risk süren bitti der 12 olcaz bunu duymaya inan benimde çok ihtiyacım var.

Canım test vermedin mi çok geçmiş olsun inşallah hemen sağlığına kavuşursun doktor semptomlara bakarak covid demedi inşallah. Orta salımı var herkes aşırı hasta inan ailem 1 aydır toparlayamadı çevremde bütün akrabalar da öyle seninde öyledir belki? test ver eğer vermediysen.

Herkez hakettiğini yaşayacak canım hiç merak etme ben 1 yıl önce eşimin babası sürekli karısını dövüyor hakaret edip duruyordu çocuklarda ağızlarını açıp birşey demiyordu bu bizim annemiz napıyırsun diye bem artık dayanamayıp ha bu arada bu adam bide namazında niyazında kuran okumadan uyumaz bir adam bide peygamber efendimizin kadına şiddeyit uygulayan verdiği bir hadis var mesaj olarak attım senmişsin bana onu atan diye taaa benim babama kadar aradı kızına sahip çık diye eşim istiyana geldi oda annesini savunmaya başladı şimdi küsler ha böle olsun istemezdim ama bağzı şahsiyetler gerçekten hakettiğini yaşamalı öbür dünyada nasılsa çekicek diye susuyor insanlar ama bu dünyada da çeksinler yazık günah ya 80 yaşındaki kadını halen döver adi bak gene sinirlendim açıp sövesim var

X