Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    195
ağrı konusunda hemen hemen aynı durumdayız :KK43: ben oturma minderi aldım ama henüz gelmedi işe yarar diye düşünüyorum bir de doktorum magnezyum başladı bugün inşallah geçer
Ben 1 aydan fazladır magnezyum kullanıyorum zaten. Ama şimdi hergun maden suyu da içiyorum. Geçer isallah.

Yorumları okudum da ben şanslıymisim o zaman. benim kayinvalidem gelmek istemiyor. Sen anneni çağır. İlk haftalar çok zor oluyor. Ben küçük bebeğe bakamıyorum sonra gelirim dedi. Ama sonra ihtiyaç yokken gelmesinin anlamı yok benim için. Benim annem 13 saatlik yoldan gelecek kadın.

Ben 1 aydan fazladır magnezyum kullanıyorum zaten. Ama şimdi hergun maden suyu da içiyorum. Geçer isallah.

Yorumları okudum da ben şanslıymisim o zaman. benim kayinvalidem gelmek istemiyor. Sen anneni çağır. İlk haftalar çok zor oluyor. Ben küçük bebeğe bakamıyorum sonra gelirim dedi. Ama sonra ihtiyaç yokken gelmesinin anlamı yok benim için. Benim annem 13 saatlik yoldan gelecek kadın.
Ohhh şanslısın vallahi😃😃 iş yapmayıp otursa sana karışsa daha çok stres olursun.

bizde de eşim benim annemin gelmesini istiyor , kayınvalidemi geçen sene kaybettik , bense tek sadece onla olmak istiyorum o da kendine güvenemiyor annen de gelsin diyor 😂 annecim de siz nasıl isterseniz diyor, nasıl istediğimize bir karar versek 🤣🤣

kızlar merhaba şeker yuklemesı yapıldı sanırım 75 mg yapıldı henuz doktora gostermedım saglık ocagındakı hemsıre ıyı sıkıntı yok dedı bakabılırmıısnız sızde
WhatsApp Görsel 2024-05-10 saat 16.36.08_b0cf4a5c.jpg

X