Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Kizlar bende ocak ayinda eger dusuk yapmasaydim hala bu grupta olacaktim kismet degilmis olmadi...bu ay adetime 5 gun varken test yaptim birde 6 gun kala yaptigim var siyah beyaz dun digeri bugun cizgi goren var mi? Ben mi yaniliyorum
Canım maalesef yok o çizgi kuruma çizgisi yani her testte oluyor

Üst sınır her laboratuvarda farklı mı acaba ? Ben tahlil verdim açlık üst sınır 6,5 gözüküyo benim 5 e yakın çıktı.
bu tokluk acligim 72 cikmisti 1 hafta once vermistim tokluk 56 cikti bi gariplik var bu 56dada hayrolsun moralim cok bozuldu 140 altina okey diyolar ama buda yani min sinirinda bendede herhalde hipoglisemi cikicak demek ki

Sezeryan doğum düşünen arkadaşlar kimi çağıracaksınız o gün, ben kaynanamı falan istemiyorum açıkçası doğumdan çıkınca gelsin istiyorum eltimi de peşine takacağı için doğumdan sonra gelsin istiyorum.Rahat olmak açısından

Doktor doğum hakkında ne zaman bilgi verir ki ben tam bilmiyorum ama ablamı istiyorum yanımda olsun diye birde büyük ihtimal devlette olacak benim doğumum

Doktor doğum hakkında ne zaman bilgi verir ki ben tam bilmiyorum ama ablamı istiyorum yanımda olsun diye birde büyük ihtimal devlette olacak benim doğumum
benim kesin sezeryan olacak canım ilk doğum ama kistim var ondan dolayı riske atmak istemedi.İnşallah her iki şekilde de kolayca geçer doğumlarımız

Ben de yatamıyorum canım doktoruma sormuştum nasıl rahat ediyorsan öyle yat o kadar da kasma dedi
İnternetteki dr yazılarında da bebeğe kan akışı için sol tavsiye ediliyor ben de druma sormadım ama çok problem olacağını ben de zannetmiyorum
Benim de heryerim yastık ama ne yaparsam yapayım düz uyanıyorum
Benim eşim olacak sadece yanımda bir kaç gün yardım etse yeter diye düşünüyorum , oğlumda annemin yanına gitmiştim ben ama yine de kendim hallediyordum çoğu şeyi kendim kalkıp bebeği alıp yataktan alıp emzirebiliyordum çok hafif acım oluyordu beni zorlamadı

kizlar tokluk sekerim 56 cikmis bunda bi problem olabilir mi doktorum aramadida e nabizdan gordum
Benimde açlık 72 tokluk 76 cıkmıştı doktorum "reaktif hipoglisemi diye bir durum yani çok ağır yediğinizde şekeriniz birden düşüyor olabilir ama bunun ilaçlı bir tedavisi ya da bebeğe bir zararı yok" demişti. Az ve sık yemek lazımmış başka bi olayı yok korkma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…