Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Boşverr hepsi 1 günde bitmek zorunda değil ki ☺️
Ya bir gün de bitmesi mümkün değil zaten kurutma makinam yok ama dağınıklık beni benden alıyor bir an önce toplayıp kaldırmam lazım dolaba. Bir de çalışıyorum hafta sonundan hafta sonuna anca yapabileceğim 🥲

ayh 50nin icine hersey dahilmiymis oda hastane ucreti falan yoksa sadece dogum mu eger hepsi dahilse keske benimde bu fiyat olsaydida kendi doktorumla sonlandirsaydim hic tamamlayici gecen bulmaya urasmasaydim ya benim doktorumun sadece sezeryani 45 bin anestezist parasi hastane parasi odanin parasi hep ayri hesaplaniyo 90 kusura geliyo yaaa 😢
2 gece yatış sezaryen doğum doğum sonrası 1 ay kontroller vs hersey içinde paket canım bana 50 bile çok geldi 90 nedir yaaa 🥹

Ya bir gün de bitmesi mümkün değil zaten kurutma makinam yok ama dağınıklık beni benden alıyor bir an önce toplayıp kaldırmam lazım dolaba. Bir de çalışıyorum hafta sonundan hafta sonuna anca yapabileceğim 🥲
Keşke ben de en azından hafta sonundan hafta sonuna yapabilseydim hiç yapamıyorum kalkmam yaşamak😞 böyle basit şeyler bile ne kadar değerliymiş meğer onu anladım

Keşke ben de en azından hafta sonundan hafta sonuna yapabilseydim hiç yapamıyorum kalkmam yaşamak😞 böyle basit şeyler bile ne kadar değerliymiş meğer onu anladım
Çok iyi anlıyorum seni canım ya. Sağ Salim kavuşalım bebişlere de her şey hallolacak hayırlısıyla 🙏🏻

Evet evet hele artık iyice dikkat gerektiriyor
Ben 30 dan sonra yavaş yavaş kalkar işlerimi falan yaparım belki diyordum.O zaman kritik zamanlar geçmiş olur diye ama pek mümkün görünmüyor o zaman🙄 alışverişlerimi falan hep internetten yapıyorum.İnsan söyle avm ye falan gidip görerek almak bebek eşyalarına falan bakmak istiyor.İnsallah sonlara doğru az da olsa çıkabiliriz yavaş yavaş 🙂

2 gece yatış sezaryen doğum doğum sonrası 1 ay kontroller vs hersey içinde paket canım bana 50 bile çok geldi 90 nedir yaaa 🥹
ayh bana su fiyati verselerdide hic doktorumu birakmasaydim puuuu bide anlasmali hastaneside cok iyi bi hastane cunku ama o fiyatlara ben tup bebek yaptirmadim o yuzden vermek istemiyorum tamamlayicidan devam edicem

Canım benim hamilelikteki muayeneler ve doğum içinde 50 bindi benimki başkent hastanesi, senin hastanenin fiyatları yüksektir muhtemelen. 90 çok çok uçuk
benim bundan 3 ay once aldigim fiyat dogum sezeryan 30 guven hastanesinde sadece yatis 18 bin anestezist 19 bin ama tahlil kontrol muayne falan yok sonra 1 ay once dogum fiyati aldim 45 dedi ama cok geldigi icin anestezistti hastane parasiydi sormadim onlarda zamlandi dedi

X