Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
E bebekte 2.si %40 tı 2 tane aldım bu akşam🥳bi de daha önce dalin almıstım..
Allah yıkamayı nasip etsin çok zor geliyor şimdi🤣🤣
dalin sıvı deterjanla yıkadım, çoğunu ütüledim kalanı bugün ütülerim dolaba yerleştirme kaldı. sonra ufaktan hastane çantası hazırlarım nolur nolmaz dursun kenarda 🤭

dalin sıvı deterjanla yıkadım, çoğunu ütüledim kalanı bugün ütülerim dolaba yerleştirme kaldı. sonra ufaktan hastane çantası hazırlarım nolur nolmaz dursun kenarda 🤭
sjssjsj ya ben hastane cantasi icin canta aldim ama hamile kafayla nereye koyduysam bulamiyorum sjsjsj tatil oncesi dedim ortaliga cikartiyimda donunce 30 olcaz insallaaaah baslarim yavastan dedim ama bulamiyorum kesin yenisini gider alirim digerini bulurum 😂

kizlaaaar hastane cantasi icin gercekten olmazsa olmaz neler bi liste seklinde varmidir ya paylasabilceniz benim bulduklarimda bence gereksiz seylerde var depend ve normal ped kesin mesela okeyim onda bebisin kiyafetlerini hastaneye ne tarz goturelim fermuarli tulumlar yeni dogan icin erken mi demir kismi tahris etmez mi citcitli tulumlardan mi koyalim capraz olanlardan mi koyalim eldiven koyayim mi off cok karisigim

kizlaaaar hastane cantasi icin gercekten olmazsa olmaz neler bi liste seklinde varmidir ya paylasabilceniz benim bulduklarimda bence gereksiz seylerde var depend ve normal ped kesin mesela okeyim onda bebisin kiyafetlerini hastaneye ne tarz goturelim fermuarli tulumlar yeni dogan icin erken mi demir kismi tahris etmez mi citcitli tulumlardan mi koyalim capraz olanlardan mi koyalim eldiven koyayim mi off cok karisigim
Bencede söyle az öz bir liste lazım hepimizin işine yarayacak. Ben bir tane eldiven koyacağım hastaneden sonra kullanmayı düşünmüyorum. Bir de çapraz olanlar çok iyi oluyor göbek kısmından dolayı diye biliyorum yengemden 🫢

sjssjsj ya ben hastane cantasi icin canta aldim ama hamile kafayla nereye koyduysam bulamiyorum sjsjsj tatil oncesi dedim ortaliga cikartiyimda donunce 30 olcaz insallaaaah baslarim yavastan dedim ama bulamiyorum kesin yenisini gider alirim digerini bulurum 😂
Yaaa 😃😃çıkar bir yerden inşallah

ayy korunaklı bir yere kaldırmışsın demek 😅 ben küçük bir valizle gitcem parça parça karmakarışık oluyor aradığımı bulamıyorum sonra oğlumda valizle gitmiştim rahat olmuştu.

ben bir kaç güne hazırlayabilirsem inşallah paylaşırım buradan ☺️☺️

Kızlarrrr süt sağma makinası ne aldınız? Lansinoh düşünüyordum ama kullanan çok tanıdığım mastit oldu gözüm korktu avent serisinden alayım dedim ama onlarında farklarını anlayamadım kafam bı dünya olduu
Bana da kuzenim verdi almadım o çok memnun kalmıştı diğer markalara gereksiz para vermeye gerek yok bence ihtiyacımızı görse yeter diye düşünüyorum

Eklentiler

• 17166259803366358817509698545149.jpg
    17166259803366358817509698545149.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 36
Ebekadinhurcan diye bir hesap var Instagram‘da kendi hastane çantasını anlatıyor bence çok açıklayıcı aslında gereksiz pek bir şey koyuyor gibi de değil bir bakın

Bencede söyle az öz bir liste lazım hepimizin işine yarayacak. Ben bir tane eldiven koyacağım hastaneden sonra kullanmayı düşünmüyorum. Bir de çapraz olanlar çok iyi oluyor göbek kısmından dolayı diye biliyorum yengemden 🫢
Evet body ya da tulum değilde alt üst takımları daha çok öneriyorlar ama her ihtimale karşı bolca Zıbın da alın diyorlar

Eldiven çorap şart. Ameliyathane soğuk oluyor. Hemşire kıyafetleri ameliyathanede giydirip veriyor

Kızlar doğum fiyatları aldınız mı? Paket mi alacaksınız yoksa standart mı? Acıbadem Eskişehir 50.000 tl ücret çıkardı fiyat çok astronomik geldi doktorum orda olduğu için başka yere gitmeye de cesaret edemiyorum 🥹

Kızlar doğum fiyatları aldınız mı? Paket mi alacaksınız yoksa standart mı? Acıbadem Eskişehir 50.000 tl ücret çıkardı fiyat çok astronomik geldi doktorum orda olduğu için başka yere gitmeye de cesaret edemiyorum 🥹
ayh 50nin icine hersey dahilmiymis oda hastane ucreti falan yoksa sadece dogum mu eger hepsi dahilse keske benimde bu fiyat olsaydida kendi doktorumla sonlandirsaydim hic tamamlayici gecen bulmaya urasmasaydim ya benim doktorumun sadece sezeryani 45 bin anestezist parasi hastane parasi odanin parasi hep ayri hesaplaniyo 90 kusura geliyo yaaa 😢

Onca eşyanın arasında altlarda kaldı belkii😂😂
ayh valla tikandim ya sabahtan beri egil kalk egil kalk ev zaten suan tek odayi bosalttigim icin pazar yeri gibi kii pazar daha duzenlidir bugun yine evin kalabaligindan bana geldiler nefret ediyorum ya daginikliktan darlaniyorum offff 😢😂

X