Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Bebiş odası için kirli sepeti seçemedim bir türlü öneriniz var mı? Perde de önerilere açığım

Günaydın merhabalar kızlar. Ben şuan 26+6 haftalık hamileyim. Serklajlıyım rahim ağzı yetmezliğinden dolayı hergünüm diken üstünde geçiyor. Size Bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir kaç gündür Göbeğimde sertleşme oluyor nasıl desem, taş gibi bişey oluyor. özellikle bugün daha çok olduğunu fark ettim. Ağrım sancım yok sertleşiyor bir iki dakika sonra normale dönüyor. akşamları Sırt üstü uzanınca daha çok fark ediyorum. Magnezyum gebeliğimin başından beri kullanıyorum. Bu durum normal mi bu haftalarda muayene günüme bir hafta var Bir anormallik mi var?

Ben ayakta durunca cok yuruyunce ve temzlk yapinca aynen oyle tas gibi oluyorm dinlenince gecip korkma

Bebiş odası için kirli sepeti seçemedim bir türlü öneriniz var mı? Perde de önerilere açığım
Ben perde siparişi verdim karartma stor tül bir de keten fon yaptırdım tek tarafa duvar kağıdı renklerinden. Kirli sepeti ben de almadım hasır güzel bir şey istiyorum nereye baksam bilemedim

Ağrı vs eşlik etmediği sürece sorun yok. Bende 30+3üm o sertlik gün içinde bendede çok oluyor bebek kendini o kısma dayıyor demişti doktor

Benimde öyle hep tek bir yerde toplanıyor acayip sertlesiyor orası karnımda da artık belli oluyo nerede olduğu yamuk yumuk duruyo karnim
Yerleri dar geliyor küçük meleklere kurban olduğum nasıl hasretle bekliyorum bir bilse saati saatine hareket eder annem korkmasın der herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…