Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
Hazır yeri gelmişken mayo vs bişey aldın mı canım ? Bana da lazım da karar veremedim ne nereden alacağıma ne bedenine 😂
Şöyle bir şey aldım biraz çirkince ama yine bakacağım. Tankini modeli istiyorum giyip çıkartmak rahat olsun diye. 42 beden aldım ne olur ne olmaz diye çünkü göğüslerim aşırı büyüdü :)

1715066645365.png

Merhaba bende aynı şeyi yaşıyorum dün detaylıya gittik 24+2 olması lazımken bi hafta 10 gün kadar küçük çıkıyor ama bende daha önce bi düşük yaptığım için iki doktora birden gidiyorum birinin cihazında küçük çıkarken diğerinde uyumlu çıkıyordu o yüzden çok kafaya takmıyorum, bugünde şeker yüklemesine geldim sizin yazıyı okuyunca sordum önemli olan son adet tarihi dedi bende yaptırdım inşallah sorun olmaz
Son adet tarihime gore 24 olmasi gerekiyordu cnm. Normalde de o kadr kucuk cikiyor muydu sonradan mi aralik artti benm simdiye kadr sadece iki gun kucuk cikiyordu. Yani baska bir sey dr gorup soylemememis olabilir mi dir dusunuyorm sadece kucuk die oyle konusulmaz bence . Bilmiyorm ya seker yuklemesi icin bir bakalm bebegin durumuna onu sonra bakarz dedi yapmadi

Son adet tarihime gore 24 olmasi gerekiyordu cnm. Normalde de o kadr kucuk cikiyor muydu sonradan mi aralik artti benm simdiye kadr sadece iki gun kucuk cikiyordu. Yani baska bir sey dr gorup soylemememis olabilir mi dir dusunuyorm sadece kucuk die oyle konusulmaz bence . Bilmiyorm ya seker yuklemesi icin bir bakalm bebegin durumuna onu sonra bakarz dedi yapmadi
Benim bu küçüklük hastaneden hastaneye farkediyordu bir hastanede uyumlu diğerinde bir hafta küçüktü iki doktor da hiç sıkıntılı bişey söylemedi dün detaylıda ki doktor takip edelim seni duruma göre ilaç başlarız dedi. Ben çok kilo aldım maalesef, riskli olduğu için başından beri yatıyorum o yüzden yaptırmak istedim

Ben 24-25 haftalarımda çıktım aşırı soğuktu yani donarak günde 23 bin adım vs attım hem fuar hem gezi. Ama çokk da keyif aldım. Bizim iş de olduğu için fuarda çok yürüdüm ama tatil amaçlı istediğin zaman dinlenebilirsin doktoruna danış bence sorun yoksa git ya ben olsam giderdim ben de o haftalarda antalyaya gideceğim orası da uzak ve çok sıcak ama napayım ayarlamıştık😂
Bi sorun olmazsa gidersin demişti ama 33. Hafta da baya geç oluyor sanki yurtdışı için
32'den sonra uzun yol pek önermiyolarmış ama 28'le 36 arası yine de doktorundan rapor alıp uçak yolculuğu yapabiliyosun.
Evet 34.hafta rapor için son hafta diye biliyorum ben de resmen benimki sınır oluyor
2 aylıkken kosovaya gitmiştim. Sorun gitmekte gelmekte değil de, gitmişken görülecek yerler var ve az yürüme planlamana ragmen yine de az yurumuyorsun. Belim çok agrımıstı. Yazın gideceksen sıcak durumunu da göz onunde bulundur. Aslında kendını fizyolojini en iyi sen bilirsin herkes aynı değil tabi.
Evet bel ağrısı olabilir zaten fıtığım da var şu anda bile zorluyor yoksa yürümeyi çok severim o etkilemez. Bakalım ya hayırlısı 😕

Selam kızlar kişisel bakımınızı nasıl yapıyorsunuz ben önceden epilasyona falan gittim ama az da olsa gitmişti tüpler ama sonra ağda falan kullanmak zorunda kaldım şimdi nasıl yapsam ne yapsam bilmiyorum bu konuda ki durumunuz nedir ..

Selam kızlar kişisel bakımınızı nasıl yapıyorsunuz ben önceden epilasyona falan gittim ama az da olsa gitmişti tüpler ama sonra ağda falan kullanmak zorunda kaldım şimdi nasıl yapsam ne yapsam bilmiyorum bu konuda ki durumunuz nedir ..
Canım bende lazere gidiyordum azalmıştı zaten suan jilet yapıyorum çıktıkça sadece genital bölge zorluyor gobusten dolayı 😆

Benim lazerim bitmişti çok az çıkıyor şu anda jilet yapıyorum ama doğumdan önce ağda yaptırmayı düşünüyorum sonra yine bir kaç seans daha lazere gideceğim. Benim de karnımda sarı sarı bir sürü tüy çıktı. Siyah çizgi çıkan var mı?

Canım bende lazere gidiyordum azalmıştı zaten suan jilet yapıyorum çıktıkça sadece genital bölge zorluyor gobusten dolayı 😆

Benim lazerim bitmişti çok az çıkıyor şu anda jilet yapıyorum ama doğumdan önce ağda yaptırmayı düşünüyorum sonra yine bir kaç seans daha lazere gideceğim. Benim de karnımda sarı sarı bir sürü tüy çıktı. Siyah çizgi çıkan var mı?
Temizlikten dolayı bnde çok zorlanıyorum yaaa 🤣🤣🤣🤣 biraz biraz belli oluyor çizgi çatlamada olmaya başladı

Çok hafif göbek deliginin altında siyah çizgi görünüyor bende

Kızlar bugün 24+6 şeker yükleme testi vardı. Gittim toplamda 5 kilo aldığım için yapmaya gerek yok dedi. Cidden aşırı gerilmiştim nedense 🥲 fotoğraf çekimlerini konuşmuşsunuz da ne zamana ayarlamak gerek. Bide kıyafetleri nasıl alıyorsunuz ya 😅 kaçar tane hangisinden mesela

Ben de lazere gitmiştim neredeyse hiç kalmamış gibi bir şeydi ama hamilelikte resmen arttılar jilet yapıyorum ama çok zor oluyor açıkçası🙈

X