Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 38,9%
  • erkek

OY: 10 55,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,6%

• Ankete Katılan
    18
kızlar daha çok erken ama isim ne düşünüyorsunuz?Birbirimize fikir olur belki ben kız: Rüya erkek:Atlas (babası koyacak)

İki doktorum var. Birini muayenehanesine gidiyorum. Semih Hızıroğlu ( yaşı olan , çok başarılı bir hoca)
Bir de Ekol hastanesinde Dr Sadık Sözdinler…daha genç fakat ilgili rutin kontroller için gidiyorum ve enerjisi çok iyi…

Kızlar bakım olarak hangi ürünleri kullanıyorsunuz ya da kullanacaksınız ? Vücut ve yüz için ? Önerileriniz var mıdır ? Yüzümü sivilce sardı bi bakım rutini oluşturmak istiyorum :)
Kuzum ben badenaturalin kuşburnu toniğini gül suyu tonik ve serumunu aldım güneşe alerjim olduğundan onuda doğal birşey aldım 😌 yves rocher in kuru ciltler için toniği ve yüz yıkama jelinide kullanıyorum😍 hepsinden memnunum şimdilik.. nemlendirici krem bakıyorum bende şuan ellerim çok kuru içeriği güzel nemlendirici bilen varsa yazabilir mi ? Göğüslerim ve karnımda kaşınıyor daha 9+1 im normal mi nemlendirmeye başlıyım mı ?

Kuzum ben badenaturalin kuşburnu toniğini gül suyu tonik ve serumunu aldım güneşe alerjim olduğundan onuda doğal birşey aldım 😌 yves rocher in kuru ciltler için toniği ve yüz yıkama jelinide kullanıyorum😍 hepsinden memnunum şimdilik.. nemlendirici krem bakıyorum bende şuan ellerim çok kuru içeriği güzel nemlendirici bilen varsa yazabilir mi ? Göğüslerim ve karnımda kaşınıyor daha 9+1 im normal mi nemlendirmeye başlıyım mı ?
8den sonra öneriyorlar kuzucum başla bence

Aldım yağ ben ptt kargoyla geliyo umarım doğurmam gelene kadar😂😂😂😂
Ben de aldım azıcık erken olsa da az önce geldi 🥲
Ahahahhahaha :KK70: Orangegreysky Orangegreysky sen benim kocam olabilir misin fhdsfhkd
Diyor ki kendi yetmiyormuş gibi bir tane de kopyalıyor şimdi :KK70:
Valla çocuk düşünürken yay olacağı ay asla yanına yaklaşmam demiştim, aylarca olmayan tek ilişkiyle oldu benimki de yaya yakın 30 Aralık görünse de. Yandık :KK70:

Ben de aldım azıcık erken olsa da az önce geldi 🥲

Valla çocuk düşünürken yay olacağı ay asla yanına yaklaşmam demiştim, aylarca olmayan tek ilişkiyle oldu benimki de yaya yakın 30 Aralık görünse de. Yandık :KK70:
Bio oil mi aldın ? 😍olsun hazır dursun😂 yüzümde sivilcelenmede başladı benim hayır olsun hormonlar tavan😂

X