Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 38,9%
  • erkek

OY: 10 55,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,6%

• Ankete Katılan
    18
10. Hafta olduğunda nipt testi yaptırmak mantıklı. Yaklaşık %99 sonuç veriyor ve çok fazla kromozoma bakılıyor.
Biz panorama yaptırmayı düşünüyoruz nasip olursa.bir hafta on güç içinde sonuç geliyor ve cinsiyetide öğreniyorsunuz.
Canım bende yaptırıcam. İstanbul’da mısın . Nereye hangi firmaya yaptırmayı düşünüyorsun

ay yazım niye boyle büyük ve Arzu’nun paylasımı altına cıktı bilmiyorum. Palmer’s çatlak kremi Coco Butter Massage Cream For stretch marks
Birde WELEDA MAMA yağı kaybettıgım ıkız gebelıgımde gram catlamamıstım ıkız olmasına rağmen zayıf hamıle kaldım bunda da kullanıyorum sımdıden başladım 😅 erken ama olsun

Kızlaaaaaaarrrrrrrrr,
Tablomuzda birtakım güncellemeler yaptım bugün 😊 (Tabi ki diğer topiclerden görmedim, ne münosebo :KK70: )
Öncelikle uzun zamandır ertelediğimiz SAT'a göre düzenleme işini nihayet tamamlamış bulunmaktayım, keşke bu kadar biriktirmeseymişim :KK70:
Annenin Cinsiyet Tahmini adı altında bir sütun açtım. Burada elbette ki bir zorunluluk yok. Ancak tahminde bulunmak isteyen, içine doğduğunu düşünen annelerimizin cinsiyet tahminini not edebiliriz. Aşağı yukarı hepimiz 1 - 1.5 ay kadar sonra cinsiyetleri öğrenmiş olacağız inşallah, o zaman da karşılaştırma yaparız 😊
Hadi bakalım tahminleri bekliyorum. Hem buraya da biraz hareket gelsin 😊
Önceki gebeliğimde hiçbir belirtim yoktu, oğlum oldu 😁🩵
Şu an aşırı aşırı uyukluyorum o yüzden herkes kızım olacağını söylüyor 🙈💕💕

Palmer's Cocoa Butter Formula Massage Lotion For Stretch Marks ben de bunu kullanacağım yine. daha önceki hamileliğimde de kullanmıstım..​

Bende bunu aldim ama sanirim lotion olanini degil farketmez heralde. Daha kakao yagi gibi neyse gelsin de bi bakim cok ovmusler😀

Bende bunu aldim ama sanirim lotion olanini degil farketmez heralde. Daha kakao yagi gibi neyse gelsin de bi bakim cok ovmusler😀
ben de çatlak olmadı hiç ama annemde de olmamıs genetik mi yoksa bu yağa mı bağlamalı bilmiyorum :) Karnım cok büyüdü bedenime göre ben ufak tefeğim karnım davul gibi olmustu 3350 dogmustı zaten

Gitim sizi etkilememek için yazmadım düşük yaptım ben inşallah sen ve diğer tüm anne adayları sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsın 🙏❤️ inceliğin için ayrıca teşekkür ederim B Bulutsuzluq ❤️
Aaaa canım hayırlısı olsun demek ki nasibi yokmuş yavrucağın Allahım bundan sonra hayırlı evlatlar nasip etsin canım

Gitim sizi etkilememek için yazmadım düşük yaptım ben inşallah sen ve diğer tüm anne adayları sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsın 🙏❤️ inceliğin için ayrıca teşekkür ederim B Bulutsuzluq ❤️
Canım çok üzüldüm, çok inanıyordum atlatacağına 🙏 nasip ❤ Allah sağlıklısını versin inşallah en kısa zamanda

Son düzenleme:
X