Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Anladım canım aklımızda olsun tabi ki on haftada kontrolüm var o zaman Bi danışayım doktoruma

Çok geçmiş olsun benimde 5 kaybım var her birinde çok üzülüyordum ama yinede Allahın bir bildiği var diyordum hep hayırlısını diledim hiçbirinde isyan etmedim niye benn demedim. Etrafımdaki insanlar artık bunun çoçuğu olmaz dediler ve sonra oglumu kucağıma aldım şükürler olsun. Hiçbir zaman umudunu yitirme Allah hayırlı evlat nasip eder sana inşallah

İlk defa böyle bir şey duyuyorum ben de. Başka bir doktora daha görünmende fayda var. İnşallah hakkında hayırlısı olur

Ben İzmir deyim. Fakat panorama nipt test her yerde yapılıyor orada yaptırabilirsiniz.
Katalogunu sizin için ekledim. en iyisi panorama gibi Şuan.
Kapsamlı olanı yaptırmakta fayda var diye düşünüyorum.
Tuh cinsiyeti soylemiyorlar yasak die bu uzdu beni

10. Hafta test yapıldığı için sonuçlar 11.haftanın sonunda geliyor. Türkiye de 10 haftadan sonra kürtaj yasak olduğu için söylüyorlar. Bebekte anomalilik var ise zaten kürtaj olma izni veriliyormus Dr bu şekilde açıkladı. Dolayısıyla 11 hafta sonunda cinsiyet öğreniliyormuş

Siz başka yere yine muayene olun. Tedbirli ilerlemiş olursunuz.
Ben boş gebelik geçirdim. (Turner sendromludan hemen sonra) benim beta hcg çok yavaş artmıstı. Kese ufacıktı ve kese olduğuna bile emin değillerdi ve haftasına göre gerideydi. Kan tahlili ile takibini yaptı doktorlar.
2.kez dünya başıma yıkılmıstı. Ama iki ay sonra yine hamile kaldım.
En önemli şey aslında hamile kalabilmeniz. Çok şükür siz ve eşiniz sağlıklısınız. Allah korusun şuan olumsuzsa bile tekrar hamile kalabilirsiniz. Bu forumda da okudum boş gebelik sonrası hemen hamile kalan ve sağlıklı doğum yapan çok insan var okuyun siz de göreceksiniz.

Eğer fırsatı olan varsa yararlı bir test. ben testin sonucuna kadar kimseye birsey soylemıyorum sımdılık

Geçmiş olsun canım sağlıklı bebek değilmiş demekki vücut bunu erken farketmiş ki atmış inşallah bir daha ki gebeliğin sağlıklı olur

Bir dahaki bebeğin sağılıkla gelir inşallah benim daha önce 2 düşüğüm olduğu için söylüyorum düşüklerden sonraki gebelik genelde sağlıkla dünyaya geliyormuş araştırmalar %77 sağlıklı doğum olur diyor. Umarım hemen tekrar hamile kalırsın.

Çok geçmiş olsun canım. Böyle duyunca gerçekten çok üzülüyorum ya. Benim daha önce 2 düşüğüm oldu ama böyle birşey başıma gelmedi. Yengem yaptı 1 yıl ara ile 2 düşük birinde bebeğin kalbi durmuştu ikinciside senn dedğin gibi boş gebelikti. Kese boş yani. Ama düşük yapan yada böyle durumla karşılaşan arkadaşlara tavsiyem ara vermeden hamile kalın. Doktorlar genelde 3 ay bekleyin falan diyor ama benim yaptığım araştırmalara göre hemen hamile kalınca sağlıklı doğma ihtimali % 77 imiş.

An itibariyle 50 anne adayıyız tablomuzda Hemen ekledim canımm. Tahminler çoğunlukla kız yönünde sanki herkeste benim çevremde de kız diyenler çoğunlukta :)
Beni de eklermsnz..27 yaşındayım 3. gebeliğim 2 oğlum var bu kız olsn istiyorum ama belirtiler aynı erkek Sanrm hayırlısi. Sat 2 Mart tahmini doğum 7 Aralık.

Kızlar folik asit kullanıyor musunuz?Ben de demir eksikliği de olduğu için doktorum hem folik asit hem de vitamin içeren bir ilaç verdi.Ama benim cok midem bulanıyor bundan olabilir mi sizinde bulanıyor mu

Kızlar folik asit kullanıyor musunuz?Ben de demir eksikliği de olduğu için doktorum hem folik asit hem de vitamin içeren bir ilaç verdi.Ama benim cok midem bulanıyor bundan olabilir mi sizinde bulanıyor mu
Direkt ilk sordukları folik asit oluyor canım zaten ben 7-8 aydır kullanıyorum herhalde. İçindeki bi madde mide bulantısı yapabilir demişlerdi önceki sayfalarda ama hamilelikle de ilgili olabilir tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…