Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 14 38,9%
  • erkek

OY: 21 58,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,8%

• Ankete Katılan
    36
Günaydın teyzoşları🥰 uygulamada 11+3 ama doktor 11+2 dedi progestana devam edicem birde folik asidi bitirdi başka birşey yazdı 😂 d vitamini falan. Haydi şimdi cinsiyet tahminiii istiyorum sizdennn B Bulutsuzluq bi de senden😂😂

Eklentiler

• IMG_9600.jpeg
    IMG_9600.jpeg
    88,5 KB · Görüntüleme: 55
Ya benim de 8+5 ama doktorda 7+3 görünüyo bunu önemseme tam ölçmedim dedi 12 den sonra artık bakıcaz dedi baştan kalçaya ölçüsüne dedi

Ya benim de 8+5 ama doktorda 7+3 görünüyo bunu önemseme tam ölçmedim dedi 12 den sonra artık bakıcaz dedi baştan kalçaya ölçüsüne dedi
Geçen gün ben 8. Haftada gittim doktor önce ölçtü 7 haftalık bu dedi dedim olamaz geçen haftada öyle çıktı sonra uğraştı ultrasonu bastırdı baya karnıma ölçtü 8 haftalık çıktı bebeğin pozisyonu doktorun ultrasonu tutuş şekli hepsi etkiliyor çıkan haftayı canım

Geçen gün ben 8. Haftada gittim doktor önce ölçtü 7 haftalık bu dedi dedim olamaz geçen haftada öyle çıktı sonra uğraştı ultrasonu bastırdı baya karnıma ölçtü 8 haftalık çıktı bebeğin pozisyonu doktorun ultrasonu tutuş şekli hepsi etkiliyor çıkan haftayı canım
Ay evet ya diğer doktorda tam haftasında çıktı her biri farklı ölçüyor ya her biri Bi cins 😆

ben acile gittim ilk daha kan verdiğimde bana idrar yolları enfeksiyonun var dedi. ilaç başlattı. sonra ben bir kutu bitirdim bayram girdi araya kadın doğum doktoruma gidememiştim. doktor eski sonuçlara bakıp enfeksiyonun falan yok . keşke içmeseydin demişti. yani bence bir adım atmadan doktoruna muhakkak sor. hatta acilde verdikleri seruma kadar bilgilendir canım .
İçim rahat etmed normalde de devlete gidiyorum o nedenle doktora sorabilme şansım olmuyor. Bugün de raporluyum zaten ankara hastanesine randevu aldım evime yakın hem bebeği görmek istiyorum iniallah iyidir hemde ilaç için danışacağım

Kızlar günaaydın, o kadar çok bulantım var ki evden yarım saat önce çıkmam gerekiyordu ama hala uzanıyorum izin istemeye de çekiniyorum geçen ay 10 gün raporluydum.. Napıcam bilmiyorum

Benim de yeniden başladı koku hassasiyetim beraberinde bulantı kusma. İlk defa bu kadar fazla 😅bulantıların olmadığı gün yaşam kalitem ne kadar iyiymiş 😅 11. Haftada 2. Trimestera hazırlık olur diye düşünüyordum ama ters köşe yaptı bebiş 🤰🏼🌸😅

X