Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 14 38,9%
  • erkek

OY: 21 58,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,8%

• Ankete Katılan
    36
Kızlar 10+5 oldum bugün, tuvalete girdiğimde kanama gelmeye başladı 😞 yarım çay bardağına yakın açık kırmızı (regl) gibi bir kanama.., hemen acile gittim, bebeğin kalbi atıyor kanama alanı görülmedi ama düşük riskimden dolayı progestan verdiler. Doktorum yarın çağırdı, bana dua edin lütfen moralim bitik 😭 10 gün kımıldamadan yatacağım ve kaybetmekten korkuyorum… bu sekilde bir durum yaşayan var mıydı aramızda?
Bebeğin sağlıklıysa vücudun onu tutmak için elinden geleni yapar. Zaten minnak tutunmuştur artık 10 haftalık olmuş doktor da iyi demiş, ilaçlarla da inşallah bir sıkıntı olmadan geçer bu süreç. Yengem ikiz gebeliğinde 13. haftada yoğun regl gibi kanama yaşadı. Doğurana kadar istirahat etti ve fitil kullandı. Halasının minnoşları tutundu çok şükür. Seneye 1. sınıfa başlayacaklar inşallah. Elinden geldikçe stres yapmamaya ve kendini yormamaya çalış. Canın sıkıldıkça buraya yaz eminim burada herkes birbirine duasını esirgemiyor asla. Birimizden birinin kabul olur 🙏❤️

S sym357 çok teşekkür ederim kızlar söyledikleriniz öyle iyi geldi ki 🙏🏻 kalbinin atıyor olması çok önemli inşallah bir daha olmaz. Hiç kimse yaşamasın bu durumu. Büyüdükçe insan daha çok bağlanıyor… herkese çok teşekkür ederim ❤️

S sym357 çok teşekkür ederim kızlar söyledikleriniz öyle iyi geldi ki 🙏🏻 kalbinin atıyor olması çok önemli inşallah bir daha olmaz. Hiç kimse yaşamasın bu durumu. Büyüdükçe insan daha çok bağlanıyor… herkese çok teşekkür ederim ❤️
Canım vallahi bende de oldu ve kesenin etrafında kanama alanı da vardı hala progeston atıyorum ve devam et ded doktorum canım ben artık takmıyorum Allah İn dediği olur ne yapabiliriz ki senin de elinde değil biliyorum ama üzme kendini yani düşük olsa bebeğin kalbi atmaz zaten bu normal Bi kanama bence biraz istirahat et bakalım yarın güzel haberler ver inşallah

B Bulutsuzluq benim anlamadığım kırmızı açık renk kanama vardı ama ultrasonda kanama alanı yok… kanama alanı olmaması iyi dedi doktorları aradım. Ama düşük riski var dediler. 10+5 den sonra risk aslında daha az gibi gelmeye başlamıştı bana… kanama alanı yokken bu denli bir kanama garip geldi.
Bir de akşam saati olduğu için devlete gittim öyle kötü muamele ortam sorular ilgisiz… Allah gerçekten böyle hekimlere düşürmesin kimseyi

Canım zaten kanama olunca veya lekelenme direk düşük riski diyorlar progeston çok iyi geliyo benim baya kapanmış kanama alanı ilişki falan yaşadınız mı bu süreçte

Kızlar iyi geceler kusura bakmayın açıkça yazıyorum ama kusarken safra mı kusuyorsunuz sarı renkli yoksa yediklerinizi mi? Biraz araştırdım midede hamilelik reflüsü de olabilirmiş geçmezse genel cerraha görünmeyi düşünüyorum gerçekten çok kötü bir şey umarım hepimizin kısa sürede geçer.🙏 Bir de benim kendi evimde iştahım hiç yok bulantı ve kusmalardan dolayı yataktan çıkamıyorum yemek yiyemiyorum eşim işten gelip bana yemek getiriyor sonra işe gidiyor o derece yataktan kalkamıyorum geceleri uyanıyorum.Annem de dayanamadı bu sabah aldılar birkaç gün annemlerde kalacağım ama işin garip.tarafı buraya geldiğimde yemek yiyebiliyorum iştahım açılıyor bulantım çok az oluyor psikolojik olabilir diyor çevremdekiler ama bilemiyorum öyle olsa gece uykumdan uyandırır mı?Kendi evim.kokuyor resmen dayanamıyorum
Aranızda böyle olan var mı

Dun gece bas agrisindan oluyodum bi dusa girdim falan ama yok . Suan kalktim yine agriyor hic boyle bisey yasamadim ya :KK43:

susuz mu kaldın acaba :KK43: temiz havada balkonda falan biraz zaman geçir istersen. hiç bi ilaç yok mu baş ağrısında içilebilecek doktor söyler
Yok ya cok su iciyiorum ama 2 ekran calisiyorum bi de hamilelik falan o mu etkiliyor acaba 🥺 bi tane parol ictim ama bos tabi olmadi su basagrisi bantlarindan alicam. Bi haftadir evden cikmadim o bile etkili olabilir sagol canim .

Yok ya cok su iciyiorum ama 2 ekran calisiyorum bi de hamilelik falan o mu etkiliyor acaba 🥺 bi tane parol ictim ama bos tabi olmadi su basagrisi bantlarindan alicam. Bi haftadir evden cikmadim o bile etkili olabilir sagol canim
hamilelikte hangi semptomu yazsam normal çıkıyor. herşeyi ama herşeyi yaşayabiliriz gibi bu süreçte :110:

B Bulutsuzluq benim anlamadığım kırmızı açık renk kanama vardı ama ultrasonda kanama alanı yok… kanama alanı olmaması iyi dedi doktorları aradım. Ama düşük riski var dediler. 10+5 den sonra risk aslında daha az gibi gelmeye başlamıştı bana… kanama alanı yokken bu denli bir kanama garip geldi.
Bir de akşam saati olduğu için devlete gittim öyle kötü muamele ortam sorular ilgisiz… Allah gerçekten böyle hekimlere düşürmesin kimseyi
çok geçmiş olsun canım . bu bebeler doğurana kadar bizi kanser etmez inşallah. gönlünü ferah tut. dinlen ağır iş yapma ve bol su iç canım

Kızlar tekrardan merhaba güncelleme yapıyorum nipt testinin güzel sonuçlarından sonra dün doktorumuza gittik bebem 12+1 olmuş herşey yolunda . Zarf verdik cinsiyetş yazdı şuan cinsiyeti elimizde ama kurbanda memleketimizde partileyceğimiz için malesef bakamıyoruz 😁😁
Gozunuz aydın ay ne kadar sabırlısınız yaa. Ben asla onu bekleyebilecek bi insan değilim 😂 parti falan da yapmayı düşünmüyorum zaten. Kız olsa da erkek olsa da aynı mutluluk olacağı için eğlenmek için bunu bekleyemicem.

X