Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 14 37,8%
  • erkek

OY: 22 59,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,7%

• Ankete Katılan
    37
dün akşam çok iyiydim ilk defa hoşuma giderek yemek yedim. ama bu sabahtan beri beterim yine. tam yüzüm gülcek gibi oldu yine başa sardık sanki. yine ağla ağla içim çıktı 😞 psikolojim çok bozuk
Ağlama kuzum ya biliyorum çok sinir bozucu, hepimiz aynı yollardan geçiyoruz haftalardır ve daha kimse de oh bitti geçti falan demedi. Ama ağlamayalım yine de sinirlerimize hakim olmaya çalışalım. Prilam kullanıyorsan ve çalışmıyorsan gündüzleri de al ilacı sadece akşamları değil. O en azından kusmayı kısmen de olsa önlüyor. Bunlar sayılı günler, geçecek inşallah. Bu arada sen tabloda yok musun ne ?? :)

Ağlama kuzum ya biliyorum çok sinir bozucu, hepimiz aynı yollardan geçiyoruz haftalardır ve daha kimse de oh bitti geçti falan demedi. Ama ağlamayalım yine de sinirlerimize hakim olmaya çalışalım. Prilam kullanıyorsan ve çalışmıyorsan gündüzleri de al ilacı sadece akşamları değil. O en azından kusmayı kısmen de olsa önlüyor. Bunlar sayılı günler, geçecek inşallah. Bu arada sen tabloda yok musun ne ?? :)
prilam kullandım etkisi olmayınca zofer verdi ama o da çok etkilemiyor gibi valla elim ayağım tutmuyor hiç… sayılı gün çabul geçer hepimiz için umarım 🙏🏻 tabloda yokumm ekleyebilir misinn

Dün dondurma için nasıl ağladım eşim hasta mısın kızım sen dedi dokunma çok sinirim bozuk kilo alıyorum ama canımda çok istiyor dedim yüz ifadesi o an sinirimi bozsada aklıma geldikçe gülüyorum 😁😁😁

düzenli olarak prilam içiyorum canım doktorum hiç hap yanlısı bir adam değil. prilamı günde 4 taneye kadar kullanabiliyormuşuz aslında ama bana 2 den yukarı hiç izin vermedi. serumla ayakta kalmaya çalışıyorum resmen.
Benim doktorum o ilaç hakkında yediğin beyaz ekmekten daha az zararlı dedi. Hatta bebeğe faydalı şeyler bile var içinde gönül rahatlığıyla içebilirsin dedi. Akşam iki sabah bir al dedi ama çalıştığım için ve çok uyku yaptığı için sabahları alamıyorum alsam bence ekstra rahatlatacak. Yani yine sana kalmış ama ilacın üstünde bile akşam 2 sabah 2 yazıyor. Sayısız kadın var bu şekilde kullanan ya da doğuma kadar kullanan. Bir ilaç gerçekten güvensiz ya da şüphe bırakan bir şey olsaydı 3 içme ama 2 içebilirsin demezdi bence hiçbir doktor. Aç, susuz kalmaktan, serumluk olmaktan daha kötü değildir herhalde ya. Bu şekilde kan değerlerin bozulursa Allah korusun böbrek fonksiyonların bozulursa ne yapacaksın o zaman başka ilaçlar kullanmak zorunda kalırsın :KK43:

Dün dondurma için nasıl ağladım eşim hasta mısın kızım sen dedi dokunma çok sinirim bozuk kilo alıyorum ama canımda çok istiyor dedim yüz ifadesi o an sinirimi Bozcaada aklıma geldikçe gülüyorum 😁😁😁
Böyle şeylere ağlanıyor ya ona hepimiz okeyiz. Saçma şeylere ağlayalım ama canım yanıyor, kötüyüm, dayanamıyorum diye ağlamayalım :KK70:

6 haziranda 12+6 olacağım Çok heyecanlıyım inşallah cinsiyet tahmininde bulunur doktorum. Ve ilaçlarımın bir kısmını keser prednol içerken kusacak gibi oluyorum:/ bulantı zaten yeniden başladı ve keseyi artık hissediyorum yuvarlak elimle hep dokunuyorum sıcacık :)

Dün dondurma için nasıl ağladım eşim hasta mısın kızım sen dedi dokunma çok sinirim bozuk kilo alıyorum ama canımda çok istiyor dedim yüz ifadesi o an sinirimi bozsada aklıma geldikçe gülüyorum 😁😁😁
Dün canım nasıl ıspanaklı börek istedi akşam açık börekçi bulduk sipariş verdik sonra adam aradı ıspanaklı kalmamış patatesli yollasak olur mu diye nasıl olmaz diye ağladım sinirlerim bozuldu 😂😂😂

Bence de öyle ya. Benim yiyebildiğim, yedikten sonra kusmadığım tek tatlı diyebilirim dondurma için. Demek ki yarıyor :KK70:
Bi de şey oluyor hani normal yaşantımızda sevdiğimiz bir yemeği yerken böyle boğazımızda müthiş bir his oluyor ya yemekten zevk alma durumu bu dondurma yiyince o hale bürünüyorum demek ki sıpam seviyor diyorum bu defa da onun için ağlıyorum :) Allahım sen hormonlarımızı koru :))

İnşallah canım hep böyle ağlayıp sonra da burada anlatıp halimize gülelim♥️🦋
Aminnn amin inşallah. Ben inanıyorum yaz aylarında çok farklı şeyler konuşuyor olacağız :) Karnınız ne kadar büyüdü, benim çok çıktı, benim az çıktı, hareket hisseden oldu mu, bebeğe şunu alayım diyorum ne dersiniz, ay havalar da çok sıcak yatılmıyor, olsun olsun bulantı kusmadan iyidir falan filan :KK70:

Aminnn amin inşallah. Ben inanıyorum yaz aylarında çok farklı şeyler konuşuyor olacağız :) Karnınız ne kadar büyüdü, benim çok çıktı, benim az çıktı, hareket hisseden oldu mu, bebeğe şunu alayım diyorum ne dersiniz, ay havalar da çok sıcak yatılmıyor, olsun olsun bulantı kusmadan iyidir falan filan :KK70:
Hayali bile nasıl güzel 😌🦋

Bi de şey oluyor hani normal yaşantımızda sevdiğimiz bir yemeği yerken böyle boğazımızda müthiş bir his oluyor ya yemekten zevk alma durumu bu dondurma yiyince o hale bürünüyorum demek ki sıpam seviyor diyorum bu defa da onun için ağlıyorum :) Allahım sen hormonlarımızı koru :))
Ahahahhahaha dondurmayı seviyorlar net :) Yaaa bak bunu genel olarak her şeyde diyorum biliyor musun mesela normalde meyve hiç yemem, hiç de aklıma gelmez, ama 6-7 haftadır öyle bir meyve yedim ki son 10 yılda yememişimdir. Öte yandan et çok severek yerdim normalde et, balık, tavuk hiç yiyemedim, sebzeci oldum diyebilirim. Aha diyorum kesin vejeteryan bu bebek. Eşimi tabi hep severdim ama hamilelikten beri bayılıyorum sanki adama o da benim çocuğummuş gibi geliyor :KK70: Diyorum ki seni çok seviyor bu sıpa yoksa benlik bir durum değil bu :KK70:

Benim doktorum o ilaç hakkında yediğin beyaz ekmekten daha az zararlı dedi. Hatta bebeğe faydalı şeyler bile var içinde gönül rahatlığıyla içebilirsin dedi. Akşam iki sabah bir al dedi ama çalıştığım için ve çok uyku yaptığı için sabahları alamıyorum alsam bence ekstra rahatlatacak. Yani yine sana kalmış ama ilacın üstünde bile akşam 2 sabah 2 yazıyor. Sayısız kadın var bu şekilde kullanan ya da doğuma kadar kullanan. Bir ilaç gerçekten güvensiz ya da şüphe bırakan bir şey olsaydı 3 içme ama 2 içebilirsin demezdi bence hiçbir doktor. Aç, susuz kalmaktan, serumluk olmaktan daha kötü değildir herhalde ya. Bu şekilde kan değerlerin bozulursa Allah korusun böbrek fonksiyonların bozulursa ne yapacaksın o zaman başka ilaçlar kullanmak zorunda kalırsın :KK43:
Doğrudur kuzum inanırım ben geçeceğini bilsem 14 tane içmeye de razıyım :) bilmiyoruz ki korkuyoruz işte her şeyden doktor ne derse yapmaya çalışıyoruz. Normalde bayramdan hemen önce gidecektim ama dayanamayacağım bu çarşamba fetal DNA için kan vereceğim zaman doktora da randevu aldım gidip görüşeceğim.

X