Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 14 37,8%
  • erkek

OY: 22 59,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,7%

• Ankete Katılan
    37
Doğrudur kuzum inanırım ben geçeceğini bilsem 14 tane içmeye de razıyım :) bilmiyoruz ki korkuyoruz işte her şeyden doktor ne derse yapmaya çalışıyoruz. Normalde bayramdan hemen önce gidecektim ama dayanamayacağım bu çarşamba fetal DNA için kan vereceğim zaman doktora da randevu aldım gidip görüşeceğim.
Evet evet bence de öyle yap canım. Hatta aile hekimine bir gün önceden kan- idrar tahlili falan verip git bence. Çok susuz besinsiz kaldığında, kilo kaybı olduğunda falan kan ve idrar tahlili yapılmasını öneriyorlar çünkü bazı değerlerin yükselip düşmesini kontrol etmek adına.

Evet evet bence de öyle yap canım. Hatta aile hekimine bir gün önceden kan- idrar tahlili falan verip git bence. Çok susuz besinsiz kaldığında, kilo kaybı olduğunda falan kan ve idrar tahlili yapılmasını öneriyorlar çünkü bazı değerlerin yükselip düşmesini kontrol etmek adına.
tamam canım çok teşekkür ederim yarın sabahtan bir de sağlık ocağına uğrayım o zaman

Beni de 11de çağırmışlar, eşimin o hafta sınavı var 1-2 gün geç gitsek 12 oluyor. En son 6da gittik yani 1.5 ay olmuş olacak yooo yo yo :KK43:
Bende 6 haftalık 10 haftalık gıttım 11 haftalıkken tekrar gıtcem ense kalınlığına bakacak daha sonra 14 haftalıkken oluyor 😅

Kızlar bu arada prilam hayatımı kurtardı akşam iki tane içip uyuyorum işe gitmem 1 buçuk saatmi alıyor ona rağmen çok iyi geldim gün içerisinde de olmadı çok mutluyum bu konuda ama bende genel bir mutsuzluk var hormonlardan sanırım içim sıkkın neşeli ve enerjik değilim 🥲 farkındayım ama değiştiremiyorum

Ahahahhahaha dondurmayı seviyorlar net :) Yaaa bak bunu genel olarak her şeyde diyorum biliyor musun mesela normalde meyve hiç yemem, hiç de aklıma gelmez, ama 6-7 haftadır öyle bir meyve yedim ki son 10 yılda yememişimdir. Öte yandan et çok severek yerdim normalde et, balık, tavuk hiç yiyemedim, sebzeci oldum diyebilirim. Aha diyorum kesin vejeteryan bu bebek. Eşimi tabi hep severdim ama hamilelikten beri bayılıyorum sanki adama o da benim çocuğummuş gibi geliyor :KK70: Diyorum ki seni çok seviyor bu sıpa yoksa benlik bir durum değil bu :KK70:
Sağlıkla gelsinler🤣🤣🤣🤣

Kızlar bu arada prilam hayatımı kurtardı akşam iki tane içip uyuyorum işe gitmem 1 buçuk saatmi alıyor ona rağmen çok iyi geldim gün içerisinde de olmadı çok mutluyum bu konuda ama bende genel bir mutsuzluk var hormonlardan sanırım içim sıkkın neşeli ve enerjik değilim 🥲 farkındayım ama değiştiremiyorum
bende senin gibiyim genel bi mutsuzluk var üzerimde hele dün saatlerde hüngür şangır ağladım valla :KK70: eşimi de üzdüm ben ağlayınca oda kötü oldu. beni eve yetememek çok üzüyor. titiz biriyim evimin aşığıyım ama hamile kaldığımdan beri doktor temizliği yasakladı . annem gelip yapıyor ama benim yaptığım gibi olmuyor. çamaşırlar yıkanıp yıkanıp koltuğun üzerine istifleniyor. eşim elinden geleni yapıyor ama yeterli değil. mutfağı çok severdim bir şeyler yapmayı. ne halim ne dermanım ne hevesim var. evimi böyle görüncede depresyona giriyorum. evi o halde görmemek için hep dışarı çıkmak istiyorum ama giyinmeye bile halim kalmıyor. bugün daha iyiyim annem gelecek evi toparlayacağız :)

bende senin gibiyim genel bi mutsuzluk var üzerimde hele dün saatlerde hüngür şangır ağladım valla :KK70: eşimi de üzdüm ben ağlayınca oda kötü oldu. beni eve yetememek çok üzüyor. titiz biriyim evimin aşığıyım ama hamile kaldığımdan beri doktor temizliği yasakladı . annem gelip yapıyor ama benim yaptığım gibi olmuyor. çamaşırlar yıkanıp yıkanıp koltuğun üzerine istifleniyor. eşim elinden geleni yapıyor ama yeterli değil. mutfağı çok severdim bir şeyler yapmayı. ne halim ne dermanım ne hevesim var. evimi böyle görüncede depresyona giriyorum. evi o halde görmemek için hep dışarı çıkmak istiyorum ama giyinmeye bile halim kalmıyor. bugün daha iyiyim annem gelecek evi toparlayacağız :)
Ben 3 senedir koltuğa istifleyerek yaşıyorum bişi olmuyor ya takma kafana 😅 bu eve yeni taşındık 2.5 ay oldu herhalde, daha yıkadığım tek çamaşırı dolaba koymadım hepsi koltukta.

Şaka maka ben de temizlik konusunda geriliyorum. Her gün olmasa da bazı günler robot bazı günler ben süpürüyorum ama ayaklarımın altı kıl tüy. Eşimin ayağı sokakta dolaşmış gibi simsiyah anlamıyorum nerden geliyor. Çok sinirleniyorum gördükçe. Dip köşe temizlemem lazım ama halim yok o kadarına

IMG20240527145529.jpg

Buyrun özel tarif kabak çekirdeğim 😛

X