Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    81
Muhteşem birşey insanın kardesi olması kimsenin tek başına ne bir çocukluk ne de yetişkinlik geçirmesini isterim 😊benim bir oğlum iki de kızım var bakalım 4. Sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil onların birbirlerine olan bağlarını sevgilerini buyudukce bana yardım etme isteklerini gördükçe duygulaniyorum kalabalık aileleri çok severim başka kimseden fayda yok ama aile en önemlisi arkadaş falan da gelir geçer ama aile kardeşler en önemlisi bence 🥰🧿bize 4.supriz oldu ama iyiki de oldu çok mutluyum insallh sag salim hepimiz kucağımıza alırız 🙏🙏
Sizin adınıza çok çok sevindim. ❣️ Ben de kalabalık aileleri çok severim sadece mental olarak yetemem korkusu oluyor bir de yaştan dolayı bir geç kalmışlık hissi... 2. Yi düşünürsem de en fazla 2 yıl ara vermeyi düşünüyorum. Hayırlısı ne ise o olsun 🙏🏼🥰🥰

Bir de kızlar konu başlığından bağımsız 2. 3. Çocuklara nasıl karar verdiniz? Ben tek çocuğum kardeş duygusunu hiç bilmiyorum, çocuğum da tek olur diye düşünüyorum ama 2 3 çocuğu olanların tecrübelerini almayı çok isterim gelecek planlamam için 🙏🏼🥰❣️
Biz 4 kız kardeşiz en büyük benim😇 kardeşlerim benim için o kadar değerli ki💗 güvendiğiniz evinizi yeri gelip çocuğunuzu emanet edebildiğiniz mükemmel bişey.. ben 33 yaşındayım ve kız kardeşim 30 yaşında ve 3 yıldır bebek için tedavi görüyor😞 ben de sürpriz şekilde 3. Ye hamileyim kimse bilmiyor ne annem nede kardeşim😞😞

Biz 4 kız kardeşiz en büyük benim😇 kardeşlerim benim için o kadar değerli ki💗 güvendiğiniz evinizi yeri gelip çocuğunuzu emanet edebildiğiniz mükemmel bişey.. ben 33 yaşındayım ve kız kardeşim 30 yaşında ve 3 yıldır bebek için tedavi görüyor😞 ben de sürpriz şekilde 3. Ye hamileyim kimse bilmiyor ne annem nede kardeşim😞😞
Ah kardeşiniz için çok üzüldüm Allah gönlüne göre en yakın zamanda bebeğini kucağına verir umarım 🙏🏼 Sizin için de çok mutlu oldum, kısmetinizde bu varmış, hayırlısı böyleymiş demek ki❣️❣️ Hep güzel kardeş örnekleri var burada ne kadar güzel ya 🥰🥰

Bir de kızlar konu başlığından bağımsız 2. 3. Çocuklara nasıl karar verdiniz? Ben tek çocuğum kardeş duygusunu hiç bilmiyorum, çocuğum da tek olur diye düşünüyorum ama 2 3 çocuğu olanların tecrübelerini almayı çok isterim gelecek planlamam için 🙏🏼🥰❣️
Benim ilk çocuğum olacak 2. Ye cesaret edebilirmiyim bilmiyorum benim 1 erkek kardeşim var çok seviyorum onu çocukken kavgalarla büyüdük ama kendisi sayesinde kendimi savunmayı öğrendim 😂 ama böyle bır devirde 2 çocuğa yetişebilirmiyiz hiç bilmiyorum hayırlısıyla 1. Yi kucağa alalım sonra devamına bakıcaz artık 😂😂

Benim ilk çocuğum olacak 2. Ye cesaret edebilirmiyim bilmiyorum benim 1 erkek kardeşim var çok seviyorum onu çocukken kavgalarla büyüdük ama kendisi sayesinde kendimi savunmayı öğrendim 😂 ama böyle bır devirde 2 çocuğa yetişebilirmiyiz hiç bilmiyorum hayırlısıyla 1. Yi kucağa alalım sonra devamına bakıcaz artık 😂😂
Aynen 1. Den sonra bakalım cesaretimiz olursa bir düşünürüz. 😅 Ama kalabalık ailelere de çok özeniyorum, şu eski Yeşilçam filmlerinde ki gibi... Para yokmuş ama huzur varmış, iyilik varmış 🌸

Yaklaşık 2 yıl önceki halleri böyleydi 😂 araları 3.5 yaş..çok güzel oyun oynuyolar beraber..küçük o kadar abici ki çok düşkün çok seviyor.. zorluğuna gelirsek çok zor çocuk büyütmek maddi manevi.. şimdi küçük 3 yaş olucak büyük oğlumda 6.5 🙈
IMG_0918.jpeg

Aynen 1. Den sonra bakalım cesaretimiz olursa bir düşünürüz. 😅 Ama kalabalık ailelere de çok özeniyorum, şu eski Yeşilçam filmlerinde ki gibi... Para yokmuş ama huzur varmış, iyilik varmış 🌸
Ben çok alışkınım kalabalık aileye hep kalabalıkta olmaya ama evlendiğimde şehir değiştirdik eşimin ailesi de benim ailemde memlekette kaldı yalnızlaştım özlüyorum bazen o zamanları ne kadar gitsen de sürekli yan yana olmakla bir olmuyor tabi gelecekte o zamanki güzel muhabbetler sıkı ilişkiler olur mu bilmiyorum şuan ki devre bakınca gelecek beni biraz korkutuyor sanırım o yüzden 2. Den emin olamıyorum ama herşey iyi giderse 2. Ye bakarız 😂

Hemen arttırıyorum, 7 kilo aldım 😂 Normalde 54 kiloydum. Kanama alanı nedeniyle bir ay kadar yatıp dinlendim ve böyle oldu maalesef. Doktor çok almışsın biraz yürümeye başla dedi 🙈
🤭🤭 biraz hızlı olmuş çok dikkat et bu zamandan sonra. Sıvı alımını arttırmaya çalış. Daha çok yolumuz var 🤭

Benim tospiğime bi bakar mısınız kordonu bileğine mi dolamış o ne 😍😍😅 Cuma günüydü randevum yine cinsiyet tahmini alabilirim sizlerden 🥰🥰 Totosu çok tatlı değil mi ayy ısırıcam nazar değmesin 🧿🥰❣️ Sizlerden de fotolar bekliyorum güzel anneler. Birbirimize nazarımız olmaz bence 🫠🌸
Ama nasıl güzel nasıl minicikkk 🧿 yani hepimizin karnında birer tane bundan mı var şimdii allahım öleceğimmm 🤤🤤

Yaklaşık 2 yıl önceki halleri böyleydi 😂 araları 3.5 yaş..çok güzel oyun oynuyolar beraber..küçük o kadar abici ki çok düşkün çok seviyor.. zorluğuna gelirsek çok zor çocuk büyütmek maddi manevi.. şimdi küçük 3 yaş olucak büyük oğlumda 6.5 🙈
Eki Görüntüle 3408417
Ahh maşallah çok çok tatlılar 🧿 . Allah sağlıklı, mutlu, uzun ömürler versin ikisine ve yeni gelen bebişe de 🥰🙏🏼❣️

Benim tospiğime bi bakar mısınız kordonu bileğine mi dolamış o ne 😍😍😅 Cuma günüydü randevum yine cinsiyet tahmini alabilirim sizlerden 🥰🥰 Totosu çok tatlı değil mi ayy ısırıcam nazar değmesin 🧿🥰❣️ Sizlerden de fotolar bekliyorum güzel anneler. Birbirimize nazarımız olmaz bence 🫠🌸
Allahım yerim yerim Masallah Sübhanallah ben erkek gibi hissettim fotodan anlamam çok güzel rabbim tamamına erdirip. Doğduktan sonra ki hallerini de görmemizi nasip etsin

Allahım yerim yerim Masallah Sübhanallah ben erkek gibi hissettim fotodan anlamam çok güzel rabbim tamamına erdirip. Doğduktan sonra ki hallerini de görmemizi nasip etsin
Aminn teyzesi doğduktan sonra da devam eder bence yoldaşlığımız, tecrübesiz çok anne var burada bence kesin destek gerekecek 🙈❣️

Benim normalim 105, en son ultrasona girerken 129 çıkmıştı 🙈 Benim önceden de çarpıntım vardı, hamilelikte biraz daha arttı ona takılmıyorum da nefes darlığı beni de çok zorluyor. Aldığım hava yetmiyor gibi hissediyorum daralıyorum özellikle geceleri 😅
Uyy canım herkesin ritmi ölçümleri kendine özeldir tabi 😊 ben ilk basıma gelince çok panik yaptım nefesim yetmeyip daralinca o beni baya sıkıntıya soktu bildiğim dua sure ne varsa okudum 😀 Rabbim hepimize gönül ferahlığı sakinlik versin ...

Arkadaşlar merhaba,çok acil bsey sormam lazım ben bugün bazı tahliller yaptırdım Anti rubella igg diye bir değerim çok yüksek çıkmış pozitif yazıyor ne olduğunu bilen var mı ? İnternette Baktım hiç iyi şeyler yazmıyor hamilelerde bebek için hayati tehlike oluşturur fln diyor lütfen bilgisi olan biri yazabilir mi ?
Haftaya Perşembe de doktor kontrolüm vardi ikili test için

X