Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    81
Arkadaşlar merhaba,çok acil bsey sormam lazım ben bugün bazı tahliller yaptırdım Anti rubella igg diye bir değerim çok yüksek çıkmış pozitif yazıyor ne olduğunu bilen var mı ? İnternette Baktım hiç iyi şeyler yazmıyor hamilelerde bebek için hayati tehlike oluşturur fln diyor lütfen bilgisi olan biri yazabilir mi ?
Haftaya Perşembe de doktor kontrolüm vardi ikili test için

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-28-18-52-50-498_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-28-18-52-50-498_com.android.chrome.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 60
kızlar selam! aranızda natera panaroma fetal dna testi yaptıran var mı? Ya da yurtdışına giden herhangi bir test yaptıran? Var ise sonuçlarınız kaç günde gelmişti?

Bir de kızlar konu başlığından bağımsız 2. 3. Çocuklara nasıl karar verdiniz? Ben tek çocuğum kardeş duygusunu hiç bilmiyorum, çocuğum da tek olur diye düşünüyorum ama 2 3 çocuğu olanların tecrübelerini almayı çok isterim gelecek planlamam için 🙏🏼🥰❣️
Valla kardeş sayım fazla olsaydı kesinlikle çocuğun için kardeş düşünürdün biz beş kardeşiz isterdim bir beş kardeşim daha olsun o yüzden ikinciyi düşündüm hatta üçü yapmaya da niyetliyim Allah nasip ederse kalabalık aile her zaman daha güzeldir

Canım Igg olanlar bağışıklığını ölçüyor, daha önce bu hastalığı geçirdiğini ve bu hastalığa bağışıklık kazandığını gösteriyor, yani iyi bişey hiç korkma. Benim de pozitifti ☺️ Igm ler pozitif olursa şu an hastalık var demek. D Derya5801
Çok teşekkür ederim doktoruma da ulasmistim hemen o da öyle söyledi ya nasıl korktum bir an rahatladım sonra 😊🙏

Benim tospiğime bi bakar mısınız kordonu bileğine mi dolamış o ne 😍😍😅 Cuma günüydü randevum yine cinsiyet tahmini alabilirim sizlerden 🥰🥰 Totosu çok tatlı değil mi ayy ısırıcam nazar değmesin 🧿🥰❣️ Sizlerden de fotolar bekliyorum güzel anneler. Birbirimize nazarımız olmaz bence 🫠🌸
Ay maşallah 😍💜 hiç anlamam ama kıza çok benzettim içimden de öyle geçti sağlıkla gelsin inşallah 🫶💜😍

Canım Igg olanlar bağışıklığını ölçüyor, daha önce bu hastalığı geçirdiğini ve bu hastalığa bağışıklık kazandığını gösteriyor, yani iyi bişey hiç korkma. Benim de pozitifti ☺️ Igm ler pozitif olursa şu an hastalık var demek. D Derya5801
Doğru diyorsun evet şimdi bakınca anladım iyi bisey aslında benimde ilk gebeliğimde toxoplazma böyleydi kızamıkçık bağışıklığı var demekmiş çok şükür ki ❤️

Benim tospiğime bi bakar mısınız kordonu bileğine mi dolamış o ne 😍😍😅 Cuma günüydü randevum yine cinsiyet tahmini alabilirim sizlerden 🥰🥰 Totosu çok tatlı değil mi ayy ısırıcam nazar değmesin 🧿🥰❣️ Sizlerden de fotolar bekliyorum güzel anneler. Birbirimize nazarımız olmaz bence 🫠🌸
Yaaaa çok tatlı maşallah ben böyle görünce çok duygulaniyorm geçen haftalarda ilk kez ayak el kol kafa gördük ona bile bakamadım ağlamam geliyor 😂 haftaya hem ikili test hem de kendisini gorucez bakalım çok merak ediyorum 12 haftalık fln olucak o zamana 😊 cinsiyet tahmin edebilir mi acaba doktor bilemedim burdan bakınca bilenler anlar gibi geldi 😍

Valla kardeş sayım fazla olsaydı kesinlikle çocuğun için kardeş düşünürdün biz beş kardeşiz isterdim bir beş kardeşim daha olsun o yüzden ikinciyi düşündüm hatta üçü yapmaya da niyetliyim Allah nasip ederse kalabalık aile her zaman daha güzeldir
Ya maşallah burada herkesin çok güzel iyi anlaştığı kardeşleri var, benim çevremde pek yok sanırım. 🙈 Kalabalık aile çok severim, benim hiç kalabalık ailem olmadı ama kendime de güvenemiyorum işte. Hayırlısı artık ☺️❣️

Arkadaşlar merhaba,çok acil bsey sormam lazım ben bugün bazı tahliller yaptırdım Anti rubella igg diye bir değerim çok yüksek çıkmış pozitif yazıyor ne olduğunu bilen var mı ? İnternette Baktım hiç iyi şeyler yazmıyor hamilelerde bebek için hayati tehlike oluşturur fln diyor lütfen bilgisi olan biri yazabilir mi ?
Haftaya Perşembe de doktor kontrolüm vardi ikili test için
Canım igg olması önemli değil geçmişte geçirmişsin kızamık
Igm olduğu zaman risk diye biliyorum yani şu anda aktif varsa

Yaaaa çok tatlı maşallah ben böyle görünce çok duygulaniyorm geçen haftalarda ilk kez ayak el kol kafa gördük ona bile bakamadım ağlamam geliyor 😂 haftaya hem ikili test hem de kendisini gorucez bakalım çok merak ediyorum 12 haftalık fln olucak o zamana 😊 cinsiyet tahmin edebilir mi acaba doktor bilemedim burdan bakınca bilenler anlar gibi geldi 😍
Ya evet ben de görüyorum ultrasonda ama dokunamıyorum ya, içim gidiyor. Bir an önce kucağıma alıp öpüp koklamak istiyorum 😍😍 12. Haftada tahmin edilenler var bakalım ne çıkacak merakla bekliyorumm 🤗🤗

Ya maşallah burada herkesin çok güzel iyi anlaştığı kardeşleri var, benim çevremde pek yok sanırım. 🙈 Kalabalık aile çok severim, benim hiç kalabalık ailem olmadı ama kendime de güvenemiyorum işte. Hayırlısı artık ☺️❣️
Allah yardım eder kendin için değilse bile çocuğun için bence bir tane daha düşünmelisin evet çok zor ama zorluğuna değiyor bana kalsa Bir çocuk bile yetiyor kendim için evlat duygusunu tatmak için. Ama o çocuğa yazık bence yanında destekçisi arkasında bir sırdaşı olması gerekiyor anne baba olmazsa yanında en büyük destekçim kardeş oluyor ikinciye ara koyma bence rızkını Allah veriyor zaten

Ay 3 hafta geçti de şu 2 gün nasıl geçicek bilmiyorum 🤷‍♀️ cumartesi randevum var 2li test için konuşacağım, devlet hastanesin de yaptıran var mı 2li testi acaba ?
Ben devlette yaptırdım canım pazartesi günü normal doktorun odasından başka bir odada (ultrason) yazıyordu kapıda orda baktılar ense kalınlığına ama bana bebeği göstermedi 1 dakika baktıysa bilemiyorum güzel hareketli dedi kaldırdı doktorun yanına cıktım oda kendi baktı burun kemiği oluşmuş dedi oda 1 2 dakika sürmedi ama ben hareketini filan hiç bir sey görmedim hemen oldu bitti 3 hafta sonra kan sonucu cıkar o zaman gel dedi 🥺 açıkcası hiç tatmin olmadım ben daha güzel ayrıntılı görürüm diye hayal ediyordum

X