Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    136
Evet canim gezme kisitlamasi koydum haftada bundan sonra 3 4 gun evde kalacaksin 1 gun cikacaksin suanda magnezyum verdi ona baslayacagim bugun ,rahim kasilma sebebini sormadim acikcasi korkttumda yazilanlardan erken doguma sebeb oluyormus herhalde
Ben neredeyse 1 aydır kullanıyorum magnezyum çok kasılmam vardı rahatladım biraz . Yani yatakta sağdan sola dönerken bile ağrım oluyordu onlar kesildi. Erken doğumu tetikleyecek cinsten kasılma değildir senin de muhtemelen bu tarz bir şeydir için rahat olsun . Magnezyum baya iyi geliyor . Bir de doktorun bilgi vermiştir muhakkak magnezyum en iyi emilim için 3lü format olanlar olması lazım. Devletin karşıladığı magnezic falan maalesef ki bu formatta değil ayrıca para ile aldım ben

Evet radyolog neden pahali perinatalog hemde kadin dogum uzman doktoru sonucta cok demisler bencede canim bu zamana kadar soylememeleri degisik bak ben atiyim nasil anliyorsiun hemen yuzleri gozleri bile artik kime benzedigine benziyor evet birde makina ile ilgili benim ku perinatalog makinasi inanilmaz guzel farki cok yuksek ,veee guzel haberlerle gelsagliklj olsun hepimizin ben de erkek kiz icin bisey demedim hep saglikli olsun zor oldu cunku Allah ik bana verdiyse bildigi vardir benim hayrim icin inaniyorum🤲🤲🧿bak koydum sen bile anlarsin erkek oldugunu resimden
Düzce de özel hastane diyebileceğim bir tek çağsu hastanesi var oda radyoloji uzmanı bakıyormuş 5 bin dediler bana da fazla geldi yani en azından bu ay benim maddiyatım açısından 🤷🏼‍♀️ iki arkadaşımda yeni doğum yaptı sayılır onlara da söylememiş devlet hastanesi onlarda ayrıntılıda öğrenmiş cihazlar gerçekten kötü bende baktım erkek sandım resmen pipi gördüm sonra kımıldadı göremedik kız mı dedik gecen sefer gidince kıza benziyor dedi kordon mu pipi mi anlaşılmıyor öyle kötü cihazlar sen düşün 😃
Aminn hepsii sağlıkla gelsinn inşallah 🤲🏻 öyle sende cok zor günler geçirdin Rabbim tekrarını yaşatmasın bundan sonraki günlerin sağlıkla huzurla geçsin canım 🤲🏻ayy evett cok belliii masallah 🧿 yerim onun popişini benim için çok özel bir bebiş zehirlenmede annesini bile korudu 🥰 Allahım hayırlı evlat etsin ❤️

Amin hepimizin bebişleri sağlıklaa huzurla gelsin🤲🏻❤️ öyle yapacağım aradım hastaneyi cumartesi sabahı arayın haftaya almak için bi önceki cumartesi açılıyor randevu dedi ona da anlam veremedim 🙈 21+1 olduk bugün haftaya 22+5 filan alacağım bir aksilik olmazsa inşallah 🤭
Ay zman hızlı geçiyor valla 🙃 ben iki hafta geriden geliyorum senden . Benim de haftaya çarşamba ayrıntılı randevum 🤩

Ben neredeyse 1 aydır kullanıyorum magnezyum çok kasılmam vardı rahatladım biraz . Yani yatakta sağdan sola dönerken bile ağrım oluyordu onlar kesildi. Erken doğumu tetikleyecek cinsten kasılma değildir senin de muhtemelen bu tarz bir şeydir için rahat olsun . Magnezyum baya iyi geliyor . Bir de doktorun bilgi vermiştir muhakkak magnezyum en iyi emilim için 3lü format olanlar olması lazım. Devletin karşıladığı magnezic falan maalesef ki bu formatta değil ayrıca para ile aldım ben
Canım benimde cok kasılmam var dayanılmaz halde çığlık çığlığa uyanıyorum resmen çok kötü bir şey hatta bu böyleyse normal doğum sancısı nasıldır diye düşünüyorum o derece kötü canımda hiç tatlı değildir benim neden bu kadar canımın yandığını anlamıyorum doktorum MAGNORM yazmış ama çok iyi gelmedi bana biraz dindirdi ama kesmedi normal mi acaba yoksa sizin açıklama yaptığınız gibi 3lü format değil mi

Ay zman hızlı geçiyor valla 🙃 ben iki hafta geriden geliyorum senden . Benim de haftaya çarşamba ayrıntılı randevum 🤩
Evettt bazen yanlış sanıyorum haftayı sacmalama diyorum kendime girip uygulamadan bakıyorum 🥰
Bende bu hafta gidecektim herkes biraz geç gidince daha ayrıntılı incelenebilir organlar yazınca bi hafta daha ileri attım 🤭

Ben de miyom aldırdım ama senin sezaryen gibi mi kesi oldu? Bana çünkü hiç korkma hala normal doğurabilirsin demişti. Laraposkopik olmuştum
Laparoskopik oldum bende ama benim 2 doktorumda ameliyatı yapanda suan takiplisi oldugum doktorda baska sansın yok sezeryan dedi rahim duvarına dikiş atıldıgından dolayı baskıyı kaldıramaz diye bahsettiler

Kızlar günaydın, sürekli idrar yolu enfeksiyonu yaşıyordum şuan sırtımın sağ tarafında çişim gelince sancim başlıyor dün acile gittim sağ böbrekte genişleme çıktı, taş ya da kum düşürüyor olabilirsin dediler bugün ürolojiye gidicem ama ağrım çok fazla gerçekten hamilelikte böbrek ağrısı çeken var mı benim gibi?

Canim rahim kasilmasi dedi bende sormadim seninki de mi rahim kasilmasiydi Altan gordu benimki ustten israrla herseyin guzel dedi nasil olur dedi sonra bakti ,benimki neden oluyor biraz stresli hafta gecirdik o mu oldu acaba o.mu tetikledi esime uzuldum onun yasadiklarina

Canım benimde cok kasılmam var dayanılmaz halde çığlık çığlığa uyanıyorum resmen çok kötü bir şey hatta bu böyleyse normal doğum sancısı nasıldır diye düşünüyorum o derece kötü canımda hiç tatlı değildir benim neden bu kadar canımın yandığını anlamıyorum doktorum MAGNORM yazmış ama çok iyi gelmedi bana biraz dindirdi ama kesmedi normal mi acaba yoksa sizin açıklama yaptığınız gibi 3lü format değil mi
Bana da magnorm yazdi senin neyden kaynakli canim rahmindemi kasilma senin

Kızlar günaydın, sürekli idrar yolu enfeksiyonu yaşıyordum şuan sırtımın sağ tarafında çişim gelince sancim başlıyor dün acile gittim sağ böbrekte genişleme çıktı, taş ya da kum düşürüyor olabilirsin dediler bugün ürolojiye gidicem ama ağrım çok fazla gerçekten hamilelikte böbrek ağrısı çeken var mı benim gibi?
Cok gecmis olsun kuzum ama burada o agrilari okudum yaaa hamilelik baya herseyi etkiliuormus kum dedikleri de sey cok kotu neyapacaklar ki

Laparoskopik oldum bende ama benim 2 doktorumda ameliyatı yapanda suan takiplisi oldugum doktorda baska sansın yok sezeryan dedi rahim duvarına dikiş atıldıgından dolayı baskıyı kaldıramaz diye bahsettiler
Yaa doktorumda bana dediki miyom ameliyatinda etkiler dedi rahim kasilmasini isimiz uzun da daha 4 ay var insallah saglikli dogsunlarda

Cok gecmis olsun kuzum ama burada o agrilari okudum yaaa hamilelik baya herseyi etkiliuormus kum dedikleri de sey cok kotu neyapacaklar ki
Canım ben sana bişey dicektim geçen gün dikkatimi çekti de sen emin misin kasılma dedigine doktorun çünkü genelde üstten bakınca görünmeyen rahim ağzı uzunluğu öyle olunca alttan bakılıyor uzunluğa kendimden de biliyorum bide attığın ultrason da serviks yazıyordu ölçümde serviks uzunluğu ile ilgili bişey dedi mi sana doktorun ama kasılma için de magnezyum veriliyor bilemedim kafam karıştı

Ay hayırlısıyla inşallah öğrenirimmmm🥹🥰
Herkes dediğin gibi söylüyor canım kızdır kesin saklıyorsa diyor ama 2 arkadaşımla konuştum onlarda ayrıntılıda öğrenmiş doktorlar demiyor dediler cihazlarda kötü olduğundan zan altına girmek istemiyorlarmış 🙄🤷🏼‍♀️ Düzcede yaşıyorum bana da fazla geldi radyoloji uzmanı için oda sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak yoksa cok bir bilgim yoktu
Ben doğana kadar göstermemişim cinsiyetimi ailem doğduğumda görebilmiş ne olduğumu hep saklamışım 🙈🙈 Olabiliyor böyle şeyler ama ben de kız tahmin ediyorum, saklarsa kız derler çünkü 🥰 Sağlıklı olsun da 😘😘❣️

çok geçmiş olsun. hamileliğimi henüz bilmeden böbrek ağrısıyla hastaneye gitmiştim, 7 mm'lik taş göründü. ilaç kullanmaya başlamıştım. sonra hamile olduğumu öğrendim, kadın doğuma gittim. tam o sıralarda taşı düşürdüm neyse ki. bebek 5mm, taş bile daha büyük diye espirisini yapmıştık :) böbrek genişlemesi bende de olmuştu taş nedenli. sadece böbrekte ciddi ağrıyı düşürene kadar çektim. sonra antibiyotik kullandım. düşürürken de çok acı çekmedim ve sonrasında çok rahatladım. böbrek de eski boyutuna geldi. sadece doktorum her ay böbreklerini kontrol edelim dedi. çünkü hamilelikle baskıdan kaynaklı böbrekte sorun olabiliyormuş. sağ böbreğimdi, mümkün olduğunca sol tarafına yat dedi. tabi ki en etkili çözüm ve engelleme yöntemi booool bol su, reflü vs probleminiz yoksa limonlu su.

X