Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Bugün bir de bir diyetisyene yazdım. 2 kg önden gidiyormuşum. 6 hafta hiç kilo almamam iyi olurmuş. Sonrasında zaten almak gerekecekmiş bebeğe ve bana. Fiyatı çok yüksek geldi ama yaa. 10 seans 6.000 TL nedir🥲 ya da normal mi? Para algımız kaçtı.
Ben 12 seans 4bine anlaştım canım bugün başladım hatta akşam yemeği ile

Benimde 1 haziran ayrıntılı ultrasonum. Bakalım şeker yüklemesine bende aşırı karşı değilim gibi onun zamanı gelince onu da düşüneceğim 😁 covid aşısı bile ol tetanoza kararsızım mı dedi aaa çok şaşırdım cidden 😯 Çok değişik şeyler yaa Allah bebeklerimizi korusun 🙏
Aminnn🙏🏻 Evet öyle söyledi. Covid aşısına bile yaptır diyip tetenoza emin konuşmayınca haliyle tedirginim .

Kızlar bugün kontrolümüz vardı. Cinsiyeti öğrendik nihayet. Ikinci oğlumuz geliyor 😍💙 kediannesibiri kediannesibiri
Bu ara erkekler yine atağa geçtiii. Erkek bebek büyütme konusunda aklım çok karışık yapabilir miyim nasıl olur falan diye düşünüyordum kara kara. O yolları da Allah'ın izniyle beraber yürüyeceğim inşallah 😊😊

Merhaba hanımlar 👋🏻 3lü test yaptıranınız var mı? Oğlumda ikili yaptırmıştım 3lü farklı mı oluyor aynı şekilde kan mı sadece

Bu ara erkekler yine atağa geçtiii. Erkek bebek büyütme konusunda aklım çok karışık yapabilir miyim nasıl olur falan diye düşünüyordum kara kara. O yolları da Allah'ın izniyle beraber yürüyeceğim inşallah 😊😊
Erkek çocuklar daha hareketli, insanı biraz yoruyorlar ama anneye de çok düşkün oluyorlar. Bende ikinci kız olsa diyordum ama nasipte yine erkek varmış. Allah hayırlı evlat eylesin hepsini. Hep beraber büyüteceğiz dediğin gibi 😍

Kızlar birde benim belimde aksamlari ağrı oluyordu bu aralar. Tam kalçamın üstünde. Ebeye söyledim fizyoterapiye yönlendirdi. Içinizde giden oldumu daha önce, egzersizmi yaptırıyorlar? Magnezyumu da sordum kullanayım mı diye. Kullanabilirsin ama o daha çok kramplar için etkili belindeki ağrıya çok faydası olmaz dedi.

Bugün bir de bir diyetisyene yazdım. 2 kg önden gidiyormuşum. 6 hafta hiç kilo almamam iyi olurmuş. Sonrasında zaten almak gerekecekmiş bebeğe ve bana. Fiyatı çok yüksek geldi ama yaa. 10 seans 6.000 TL nedir🥲 ya da normal mi? Para algımız kaçtı.
6 mı? Onlıne mi? İsmi ne söyle de gitmeyelim 😂😂

Bende öyle düşünüyorum çünkü eskiye göre yeme oranım aynı iç karnım dardır belki ama gel gör insanlara anlat her şeyi kıyaslıyorlar...
Hamilesin ne guzel.insanlar bunduygulari tatmak icin ne tedaviler goruyor bu grupta bende dahil neler yasadik biraksinlar seni mutlulugunu yasa ne fesat toplum olduk ya

Nasıl oldun peki daha iyisin dimi ?
Evet cansucum en azindan bu yatisimdan kendimi depresife sokmadim mutlu olmaya calisiyorum neyapalim herkesin yolculugu farkli cocuklarimizi saglikli alalim 37 yasinda anne olacagim hic uzmek istemiyorum yasadiklarimdan dolayi Allahbuyuktur emeklerimizin karsiligini verir

Kızlar 2. Doğumdan sonra gosguslerim çok sarktıgi icin silikon yaptırmıştım,birdaha çocuk olmayacağını düşünmüştüm şimdi göğüslerim hamilelikten iyice büyüdü son aylar patlayacak gibi olacaktır silikon emzirmeme engel değil az önce aynada bakarken bacakta oluşan varis gibi göğüsümde ki damarlar yemyeşil olmuş korktum acaba sizlerde olan varmi hormonlarla ilgilimi yoksa benim slikonlarla ilgili bir durummu
Canim benimkide damarlandi estetik cerrahine sor sen bu durumu neolur neolmaz

X