Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    117
Ahanda yine tutturduk. Bence %85 dedikleri doğruymuş genelde tuttu tahminim bir ikisi tutmadı. Onun dışında inann ki özelden olsun burdan olsun en az 100 kişi yorumladım kimse geri dönmedi. Daha da kimseye yorum yapmam 🤣🤣parasız olunca kimse önemsemiyor.
Sende bu işi parasıyla yap cnm 😍🤣🤣🤣

Ahanda yine tutturduk. Bence %85 dedikleri doğruymuş genelde tuttu tahminim bir ikisi tutmadı. Onun dışında inann ki özelden olsun burdan olsun en az 100 kişi yorumladım kimse geri dönmedi. Daha da kimseye yorum yapmam 🤣🤣parasız olunca kimse önemsemiyor.
ya bende dondum lutfen 😅 dun hatta cok belırgın gorduk erkeklıgını😅

Bana da 8. Haftada erkek dedin, cinsiyet hala belli değil🥹 belli olsun yazacağım sana, aklımdasın 😂

Ay kızlar bugün kontrolüm vardı 16+6 ve ikiz olduğunu öğrendik. Şok geçirdik. Başta ikiz başlamıştı ama 5. Haftamda kanamam olmuştu ve sonra bir daha keseyi hiç görmemiştik. Düştü diye düşünmüştük. 9. Hafta ve 12. Hafta kontrollerinde hiç gözükmedi. Benim de karnım baya kocaman oldu 4 aya göre. Doktora da gittiğim de sordum karnımın bu kadar erken bu kadar büyümesi normal mi diye, kilo almışsındır ondan şişmiştir dedi. Sonra probu bir koydu iki kafa bize bakıyor....
Düştüğünü sandığımız bebek düşmemiş meğersem. Sabahtan beri eşimle koma şeklindeyiz. Neyseki ikisi de sağlıklı, gayet güzel büyümüşler. Haftalarının ilerisinde ikisi de. Ama nasıl 12 haftadaki kontrolde saklanmayı başardılar hayret gerçekten. Birinin erkek olduğu kesindi. Diğeri de erkek gibi duruyor ama bakalım. Yarın başka bi doktora da görüneceğim, eşim pimpiriklendi ama ikiz oldukları çok net. Şimdilik iki erkek ikiz olarak işaretleyeceğim listede. Birden tüm hazırlıklarım tepetaklak oldu 😅
Ay ne güzel yaaa tebrik ederim 👏🥰 ama nasıl saklanmış öyle bu haftaya kadar bıcırık yaa 😂
Güzel bir sürpriz olmuş canım tebrikler sağlıkla gelsinler inşallah 🥰

Selam herkese,
Bugun ilk günden beri kız hissetmeme rağmen oğluşumuz olacağını öğrendik :skandal: Şükürler olsun her sey yolunda 9 gün önden gidiyor tospikim :emir_bebek:Tüm ekşi yemeler suratımın tarlaya dönüp göz altlarımın çökmesi filan şehir efsanesiymiş hiç de güzelleşmedim şahsen:KK70:

Emojilerimi isterim Linakiz Linakiz :KK200: Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :nazar:

14+1 benim göbüş böyle kızlar 😊
2506CDAE-E799-4FD8-823F-B34215C433E0.jpeg

Benimki de tuttu sayılır buna pipi dedi doktorum gelecek kontrolde kesin belli olur

Eklentiler

• IMG-20240328-WA0001.jpeg
    IMG-20240328-WA0001.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ben bebeğime Göktürk ismini düşündüm acayip yükseldim bu isme ama herkes burun kıvırıyor. Eşim beğendi ama kime Göktürk desem başka isim mi bulamadın diyor lar. Size soruyorum objektif olarak cevap vereceğiniz için 😃😃😃size nasıl geliyor bu isim lütfen cevap verin ya

Kızlar şimdi bir şey sormak istiyorum, sağlık ocağından 2 doz tetanoz aşısı yaptırmam gerektiğini söylediler ve ilki için nisana gün verdiler. Ben biraz araştırma yaptım kimisi yaptırmakta bir sıkıntı olmadığını söylüyor kimisi kesinlikle yaptırmalı diyor. En çok dikkatimi çeken Canan Karatay’ın açıklaması oldu. Çok net olarak tetanoz aşısının bebeğe zarar verebileceğini söylüyor. İnanılmaz kararsız durumdayım siz ne düşünüyorsunuz
Bence yaptırmak gerekiyor çünkü doğum sırasında bir sürü alet edevat kullanılıyor kesisiydi dikişiydi tamam ne kadar steril olsada sonuçta metal bunlar yani oluşabilecek tehlikelere karşı bence tetenoz aşısı şart
Benim 3. Doğumum olucak Allah nasip ederse hepsinde de 2 doz yaptırdım çok şükür bi sıkıntı yaşamadım

Kızlar ben bebeğime Göktürk ismini düşündüm acayip yükseldim bu isme ama herkes burun kıvırıyor. Eşim beğendi ama kime Göktürk desem başka isim mi bulamadın diyor lar. Size soruyorum objektif olarak cevap vereceğiniz için 😃😃😃size nasıl geliyor bu isim lütfen cevap verin ya
Ay bu isim konusunda ben çok muzdaribim 😂
Kızımın adı buğlem onda bi sorun yok ama oğlumuň adı Uluç Hamza evet doğru duydunuz Uluç Hamza ben istedim çok ta severek koydum ilk söylediğimde herkes şöyle bir bakıyo dışarda falan adı ne diyolar söylüyorum anlamıyolar sinir oluyorum 😂 ama ben çok memnunum çok güzel ismi var oğluşumun şahsına münhasır
Şimdi de kızımın adını Defne istiyorum geçen görümcem ot ismi dedi 😂😂
Güldüm geçtim sadece bikere ot değil güzel kokulu ağaç ismi ayrıca ot ismi de olabilir benim hoşuma gidiyor çocuk benim değil mi istediğimi koyarım 😂 beğenmezse reşit olunca değiştirsin napim yani

Kızımın adı buğlem onda bi sorun yok ama oğlumuň adı Uluç Hamza evet doğru duydunuz Uluç Hamza ben istedim çok ta severek koydum ilk söylediğimde herkes şöyle bir bakıyo dışarda falan adı ne diyolar söylüyorum anlamıyolar sinir oluyorum 😂 ama ben çok memnunum çok güzel ismi var oğluşumun şahsına münhasır
Güldüm geçtim sadece bikere ot değil güzel kokulu ağaç ismi ayrıca ot ismi de olabilir benim hoşuma gidiyor çocuk benim değil mi istediğimi koyarım 😂 beğenmezse reşit olunca değiştirsin napim yani
Yani anne baba beğenmiş koymuş ya da koyacak.buğlem ismi çok güzelmiş bayıldım. Hamza keza öyle. Bütün eziyeti biz çekiyoruz özellikle kadınlar... isime bile karışıyorlar. Göktürk isminin beğenilmemesini anlayamıyorum anlayan biri varsa gerçekten duymak isterim..

Bence gerçekten çok güzel ve nadir kimsenin bilmediği isim Uluç harika bence hoşuma gitmedi değil

X