Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    119
Benim karnımın bi günü bi gününü tutmuyor dün davul gibiydi, bugün söndü öğleden sonraları hamile gibiyim sabahları noo 😂
İşte bende de şu şekilde oluyor karnım öyle sertleşiyorki sanırsın duvar eğilemiyorum bile canım yanıyor ama bazen yumuşacık sanki hamile değilim bende gaz 2. Ayda oluyordu o zaman şişiyordu ama soda içince geçiyordu

Ben 20’yi tamamlayınca gitmeyi düşünüyorum canım. Hem 20’yi tamamladıktan sonra cinsiyet de değişmez diyorlar😅 Bize radyoloji doktoru kız kadın doğum doktoru erkek dedi. Ben de hep kız hissediyordum. Bakalım ne olacak🫣 Hamile günlüğü aldım ajandanın sahibi kısmına isim yazamadım kızsa erkeğe erkekse kıza ayıp olur diye😂 Yoksa her iki ihtimalde de isimler belli🫣
Bebeğim ya kıyamam arada bırakmaları kötü olmuş Allah gönlüne göre versin 🥰 ay ben kelebek kostümü falan aldım o hevesle ama bir dahaki muayenede bir erkek diyorlarmış 😂

IMG_1662.png
Link varsa gönderir misin canım veya ekran görüntüsü
Los Ojos Kadın Siyah Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Joggers
Bu jogger
Bu da ispanyol
Los Ojos Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut

Benimkiyle kıyasladım bana normal geldi değerlerin. Benimki temiz cikti cunku
Doktora soramadım daha e nabızdan baktım hcg yüksek geldi onu anlamadım üçlü testteki hgc beta hgc değildir heralde kafam karıştı ama siz gösterdiniz değerlerim yakınsa size korkmama gerek yok o zaman

Link varsa gönderir misin canım veya ekran görüntüsü

Yalnız jogger olan rahat bi kalıp. İkisinde de s aldım jogger baya esofman gibi durdu rhatlık olarakta oyle 9 ay rahat giyerim gibi yani ama diger ispanyol olan dar kalıp. Popo gobek kısmı baya sıkı ilerde rahatsız eder mi bilmiyorum esneklik az. Alırsanız ona gore alın. Mesela kardeşim 1 beden buyuk alıcak ispanyolda

Doktora soramadım daha e nabızdan baktım hcg yüksek geldi onu anlamadım üçlü testteki hgc beta hgc değildir heralde kafam karıştı ama siz gösterdiniz değerlerim yakınsa size korkmama gerek yok o zaman

Eklentiler

• 1000046520.jpg
    1000046520.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 23
X