Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    117
Ay bu isim konusunda ben çok muzdaribim 😂
Kızımın adı buğlem onda bi sorun yok ama oğlumuň adı Uluç Hamza evet doğru duydunuz Uluç Hamza ben istedim çok ta severek koydum ilk söylediğimde herkes şöyle bir bakıyo dışarda falan adı ne diyolar söylüyorum anlamıyolar sinir oluyorum 😂 ama ben çok memnunum çok güzel ismi var oğluşumun şahsına münhasır
Şimdi de kızımın adını Defne istiyorum geçen görümcem ot ismi dedi 😂😂
Güldüm geçtim sadece bikere ot değil güzel kokulu ağaç ismi ayrıca ot ismi de olabilir benim hoşuma gidiyor çocuk benim değil mi istediğimi koyarım 😂 beğenmezse reşit olunca değiştirsin napim yani
Her şeye karışmasalar keşke 😂 meraklarından soruyorlar sanki biz fikir istemişiz gibi de fikir beyan ediyorlar sonra 😒 benim kayınvalidemin de tek derdi ismi oldu ne koyacaksiniz ne koyacaksiniz sorup duruyordu ilk zamanlar aklımdakini bile söylemiyordum 😂 geçen yine sordu Arden ve arda düşünüyoruz dedik, kal geldi ne bekliyorsa. Durdu durdu sonra neyse zaman var daha iyilerini bulursunuz dedi. Ben de sen beğenmedin hehralde ben cok beğeniyorum bunlardan birine karar vericem dedim 🤣 başka bir şeyiyle ilgilenmez ismi dert oldu.

Yani anne baba beğenmiş koymuş ya da koyacak.buğlem ismi çok güzelmiş bayıldım. Hamza keza öyle. Bütün eziyeti biz çekiyoruz özellikle kadınlar... isime bile karışıyorlar. Göktürk isminin beğenilmemesini anlayamıyorum anlayan biri varsa gerçekten duymak isterim..
Bence gayet güzel isim Göktürk ben beğendim gerçekten koy cnm ismi kimin ne dediğine bakma sen beyenmissin ya yeter 😍😍

Her şeye karışmasalar keşke 😂 meraklarından soruyorlar sanki biz fikir istemişiz gibi de fikir beyan ediyorlar sonra 😒 benim kayınvalidemin de tek derdi ismi oldu ne koyacaksiniz ne koyacaksiniz sorup duruyordu ilk zamanlar aklımdakini bile söylemiyordum 😂 geçen yine sordu Arden ve arda düşünüyoruz dedik, kal geldi ne bekliyorsa. Durdu durdu sonra neyse zaman var daha iyilerini bulursunuz dedi. Ben de sen beğenmedin hehralde ben cok beğeniyorum bunlardan birine karar vericem dedim 🤣 başka bir şeyiyle ilgilenmez ismi dert oldu.
Herkez benim dediğim adı koysun serdiler çünkü o yüzden isim beyenmiyolar

Cnm vurulan gerek geçen sene vuruldugum için bu sene vurulmadim ama arada seneler olsaydı tekrar vurulucaktim bu tetbir amaçlı vuruluyor zaten gidip vurdurmani tavsiye ederim
Kızlar şimdi bir şey sormak istiyorum, sağlık ocağından 2 doz tetanoz aşısı yaptırmam gerektiğini söylediler ve ilki için nisana gün verdiler. Ben biraz araştırma yaptım kimisi yaptırmakta bir sıkıntı olmadığını söylüyor kimisi kesinlikle yaptırmalı diyor. En çok dikkatimi çeken Canan Karatay’ın açıklaması oldu. Çok net olarak tetanoz aşısının bebeğe zarar verebileceğini söylüyor. İnanılmaz kararsız durumdayım siz ne düşünüyorsunuz

Herkez benim dediğim adı koysun serdiler çünkü o yüzden isim beyenmiyolar
Bu da mantıklı isim konusunda o kadar ısrar ediyorlar ki Bi de. Savcı koy Ertuğrul koy diyorlar. Çok beğendiyseniz doğurdun koyun diyorum bende sinir oluyorum. İsmi beğenmeyen hemen Bi öneri ile geliyor alp aslan koy diyorlar. Dizi oynatıyoruz sanki

Bence yaptırmak gerekiyor çünkü doğum sırasında bir sürü alet edevat kullanılıyor kesisiydi dikişiydi tamam ne kadar steril olsada sonuçta metal bunlar yani oluşabilecek tehlikelere karşı bence tetenoz aşısı şart
Benim 3. Doğumum olucak Allah nasip ederse hepsinde de 2 doz yaptırdım çok şükür bi sıkıntı yaşamadım
Ya şimdi ben Temmuz ayında doğum yaptım geçtiğimiz o yüzden yakın zamanda zaten iki tane vuruldum bi daha olmama gerek var mıdır ki bir sene bile olmadı çünkü yaptıralı hemen hemen

Yani anne baba beğenmiş koymuş ya da koyacak.buğlem ismi çok güzelmiş bayıldım. Hamza keza öyle. Bütün eziyeti biz çekiyoruz özellikle kadınlar... isime bile karışıyorlar. Göktürk isminin beğenilmemesini anlayamıyorum anlayan biri varsa gerçekten duymak isterim..
Ay evet ya ben taşıyorum ben doğuruyorum isminide koyarım arkadaş 😂 çok güzel isim Göktürk beyyy şimdiden adından söz ettirdi desene 🥰
Bence gerçekten çok güzel ve nadir kimsenin bilmediği isim Uluç harika bence hoşuma gitmedi değil
Ay evet şekerim anlamıyorlar bide hııı falan diye yüzüme bakıyolar Uluç işte hem Uluç hem Hamza daha ne olsun ay ilerde beğenmezse e devletten değiştirsin hahahhaha😂😂
Aaa olmaz herşeye karışmaları lazım olmaz öyle 😂 beğenmiyolarda kendileri ne koymuş acab çok merak ediyorum geçen birine öyle dedim bi isim söyledi sen çocuğuna koysaydın ya dedim hahhaha😂😂 ay içimin yağları eridi laf sokunca 😂 Kayınvalidene de şey de anne sende yap bitane koy ismini beraber büyütelim kız de 😂😂😂

Bu da mantıklı isim konusunda o kadar ısrar ediyorlar ki Bi de. Savcı koy Ertuğrul koy diyorlar. Çok beğendiyseniz doğurdun koyun diyorum bende sinir oluyorum. İsmi beğenmeyen hemen Bi öneri ile geliyor alp aslan koy diyorlar. Dizi oynatıyoruz sanki
Bana da diyorlar ki saçma sapan isimler seçiyorsun normal bilindik isimlerin suyu mı çıktı diyorlar bende ona sinir oluyorum Ahmet Mehmet Ayşe bunları da koyacak değilim yani hangi zaman da yaşıyoruz

Ya şimdi ben Temmuz ayında doğum yaptım geçtiğimiz o yüzden yakın zamanda zaten iki tane vuruldum bi daha olmama gerek var mıdır ki bir sene bile olmadı çünkü yaptıralı hemen hemen
Canım zaten sağlık ocağı bunun bilgisini verir sana orda kayıtlı zaten ne zaman yaptırdığımız sen hemşirene sor o baksın eğer gerekliyse yapsınlar

Eskiden bi fıkra vardı çocuğun adı celalicubbacubbacubba falan dı 😂😂😂 ay aklıma o geldi bidaha soran olursa onu koyucam dicem valla bakiyim ne dicekler 😂😂😂

Topu topu 3-4 ay giymesek al kullan ama onuda dogumdan sonra kaldırcaz dolaba insan acıyor
Valla benim bi kız arkadaşım vardı crop giyerdi göğsünün altına kadar incecik bluzlar giyerdi öyle öyle 9 ayı geçirdi gayette göbeği meydanda gezdi ikili takımlar olsun bluzlar olsun hep croptu göbişi ortadaydı çokta kasmayalım yani alın giyin begendiginizi illa hamileyiz diye hamile giyiminden alacak değiliz ya azıcık dar azıcık bol neyse ne işte geçer gider günleeeerrrrr😁

Ay evet ya ben taşıyorum ben doğuruyorum isminide koyarım arkadaş 😂 çok güzel isim Göktürk beyyy şimdiden adından söz ettirdi desene 🥰

Ay evet şekerim anlamıyorlar bide hııı falan diye yüzüme bakıyolar Uluç işte hem Uluç hem Hamza daha ne olsun ay ilerde beğenmezse e devletten değiştirsin hahahhaha😂😂

Aaa olmaz herşeye karışmaları lazım olmaz öyle 😂 beğenmiyolarda kendileri ne koymuş acab çok merak ediyorum geçen birine öyle dedim bi isim söyledi sen çocuğuna koysaydın ya dedim hahhaha😂😂 ay içimin yağları eridi laf sokunca 😂 Kayınvalidene de şey de anne sende yap bitane koy ismini beraber büyütelim kız de 😂😂😂
Yokkk illa karisicaklar öyle deme

Valla benim bi kız arkadaşım vardı crop giyerdi göğsünün altına kadar incecik bluzlar giyerdi öyle öyle 9 ayı geçirdi gayette göbeği meydanda gezdi ikili takımlar olsun bluzlar olsun hep croptu göbişi ortadaydı çokta kasmayalım yani alın giyin begendiginizi illa hamileyiz diye hamile giyiminden alacak değiliz ya azıcık dar azıcık bol neyse ne işte geçer gider günleeeerrrrr😁
Ya kıyafet konusuna gercekten takılmayın üstünüze olanı giyin o olmadı bu güzel değil derseniz daha çok kıyafet arar durur sunuz 🤣🤣

Göktüüüüürkk oğluuuuummm çağırırken da gayet güzel. Büyüyünce de ayrı karizma yaaaa

X