Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    117
Ben geçen sefer ki gibi eşimin kıyafetlerine sulanıcam 🤣🤣 beleş nasılsa 🤣 hiç para veremem hamile kıyafetine 😁
Ben de valla ne ugrasicam kıyafetlere bir daha giymiyvrgim için paramı verem sonra başkasına vermek zorunda kalıyorum en iyisi koca koca kiyafeti

Ben de valla ne ugrasicam kıyafetlere bir daha giymiyvrgim için paramı verem sonra başkasına vermek zorunda kalıyorum en iyisi koca koca kiyafeti
Aynen canım sadece iç çamaşırı aldım bu sefer ben geçen hamileliğimde ablamla annemden almıştım kullanmadıklarını ama bu sefer alışveriş yaptım çünkü bu sefer hiç olmuyor iç çamaşırları ya bi de göğüslerim patlayacak derece de büyüdüler bide uçları kocaman kahverengi oldu çok şaşkınım ya bu kadar beklemiyordum büyümesini açıkçası

Aynen canım sadece iç çamaşırı aldım bu sefer ben geçen hamileliğimde ablamla annemden almıştım kullanmadıklarını ama bu sefer alışveriş yaptım çünkü bu sefer hiç olmuyor iç çamaşırları ya bi de göğüslerim patlayacak derece de büyüdüler bide uçları kocaman kahverengi oldu çok şaşkınım ya bu kadar beklemiyordum büyümesini açıkçası
Bende daha gosguslerimde tık yok aynı duruyolar büyümeye geçmedi daha 🤣🤣 Herşeyin oluyor hala geçen ki doğumdan zaten atletlerim duruyordu gorumcemde de doğumdan sonra korsemi yollamistim benden sonra doğum yaptı die onu bile geri istedim 🤣🤣🤣

Kızlar, doktor bebeğin bacak aradında kordon var cinsiyeti göstermiyor dedi. Fakat ben videoda şöyle bir şey yakaladım, bu kordon mudur yoksa pipi midir? Bacak arası mı ondan da emin olamadım. Sizce ne olabilir?🙈
Şunu da eklemek istedim, acaba cinsiyeti neye benziyor?☺️

IMG_2802.jpeg

Eklentiler

• IMG_2841.png
    IMG_2841.png
    295,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_2840.png
    IMG_2840.png
    279,5 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_2838.png
    IMG_2838.png
    293,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_2843.png
    IMG_2843.png
    318,7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_2802.png
    IMG_2802.png
    370,3 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Kızlar şimdi bir şey sormak istiyorum, sağlık ocağından 2 doz tetanoz aşısı yaptırmam gerektiğini söylediler ve ilki için nisana gün verdiler. Ben biraz araştırma yaptım kimisi yaptırmakta bir sıkıntı olmadığını söylüyor kimisi kesinlikle yaptırmalı diyor. En çok dikkatimi çeken Canan Karatay’ın açıklaması oldu. Çok net olarak tetanoz aşısının bebeğe zarar verebileceğini söylüyor. İnanılmaz kararsız durumdayım siz ne düşünüyorsunuz
Daha bu sabah bunu doktoruma sordum. Beni de aradılar cunku saglık ocagından kendi doktorunuzla konusun aklınızda kalmasın dediler. 20. haftadan sonra yaptırmanı kesinlikle öneririm bunlar senden ziyade bebegi korumak icin yapılan aşılar dedi. Benim pıhtılaşma problemim var pıhtı yapar diyorlar dedim, öyle bir sey yok internette her önünüze geleni de okumayın dedi :KK70:

• Komik
Reactions: npk
Göktüüüüürkk oğluuuuummm çağırırken da gayet güzel. Büyüyünce de ayrı karizma yaaaa
Ayy canım ben Gök ile başlayan isimleri çok seviyorum. Kızımın ismi Gökçe meselaaa ahhahaha bence çok güzel ama insanlar milliyetçi bir isim olduğu için öyle demiş olabilir aklıma o geldi. Ben Gökçe koyacağımda yurtdışına giderse ismini kimse diyemez demişlerdi 🙄 insanlar hep konuşur ama senin eşinin içine sindiyse koy bence, gayet güzel isim. Bir de mavi gözlü bir oğluşun olurmuş 😍😍😍

Ayy canım ben Gök ile başlayan isimleri çok seviyorum. Kızımın ismi Gökçe meselaaa ahhahaha bence çok güzel ama insanlar milliyetçi bir isim olduğu için öyle demiş olabilir aklıma o geldi. Ben Gökçe koyacağımda yurtdışına giderse ismini kimse diyemez demişlerdi 🙄 insanlar hep konuşur ama senin eşinin içine sindiyse koy bence, gayet güzel isim. Bir de mavi gözlü bir oğluşun olurmuş 😍😍😍
İçine mi doğdu acaba diğer oğlumda mavi gözlü masmavi hemde 😍😍😍😍

Kızlar ben bebeğime Göktürk ismini düşündüm acayip yükseldim bu isme ama herkes burun kıvırıyor. Eşim beğendi ama kime Göktürk desem başka isim mi bulamadın diyor lar. Size soruyorum objektif olarak cevap vereceğiniz için 😃😃😃size nasıl geliyor bu isim lütfen cevap verin ya

Oldukça hoş ve kuvvetli bir isim bence. Sizin ve eşinizin içine sindiyse kiiiimsecikleri dinlemeyin ya. Zaten isim mevzuu yeterince zor. :KK53:

Kızlarım aranızda bağkurlu olan veya bilgisi olan var mı, biz de sigortalılar gibi doğumda iş göremezlik parası alabiliyor muyuz? Mantıken alıyoruzdur ama bi şartı falan var mı acaba? Biraz daha zaman geçsin dedim muhasebeciye sormak için

Kızlarım aranızda bağkurlu olan veya bilgisi olan var mı, biz de sigortalılar gibi doğumda iş göremezlik parası alabiliyor muyuz? Mantıken alıyoruzdur ama bi şartı falan var mı acaba? Biraz daha zaman geçsin dedim muhasebeciye sormak için
Ben gecen sene ugrastım ama olmadı bebegüm vefat edince olup olmadogını öğrenemedim. İşgormezlil değil ama dogum parası vericeklerdi bide bagkur sebebide onemli benim kendi şirketim var. Lti. Anonimlerde alınıyo dediler

Kızlar, doktor bebeğin bacak aradında kordon var cinsiyeti göstermiyor dedi. Fakat ben videoda şöyle bir şey yakaladım, bu kordon mudur yoksa pipi midir? Bacak arası mı ondan da emin olamadım. Sizce ne olabilir?🙈
Şunu da eklemek istedim, acaba cinsiyeti neye benziyor?☺️

Eki Görüntüle 3408818
Bence erkek renkli kan akışına bakmadı mı kordon mu pipi mi diye

Valla benim bi kız arkadaşım vardı crop giyerdi göğsünün altına kadar incecik bluzlar giyerdi öyle öyle 9 ayı geçirdi gayette göbeği meydanda gezdi ikili takımlar olsun bluzlar olsun hep croptu göbişi ortadaydı çokta kasmayalım yani alın giyin begendiginizi illa hamileyiz diye hamile giyiminden alacak değiliz ya azıcık dar azıcık bol neyse ne işte geçer gider günleeeerrrrr😁
Ben dört gözle yazı bekliyorum elbise giycem full. Şimdi bile taytla daralıyorum sıcakta hiiiiiç giyemem😄😄

X