Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    155
Evet bana da bi ara çevirdi sonra tekrar kendine doğru aldı karşıda ekstra bi ekran yoktu :) benim de gittiğimde 20+5 ti ve 360 gr haftasıyla uyumlu olduğunu söylemişti bence seninki de normal

Ya korkuttu adam beni ödümü patlattı nereden gittim ya Benim normalim 12/8 di. Hamile kalınca gecen haftaya kadar 10/7 cikiyodu gercekten de. Kendi doktorum da yaz takip et ona gore bakicaz dedi

Ya korkuttu adam beni ödümü patlattı nereden gittim ya Benim normalim 12/8 di. Hamile kalınca gecen haftaya kadar 10/7 cikiyodu gercekten de. Kendi doktorum da yaz takip et ona gore bakicaz dedi
Yok ya bence yok oyle bi durum. Normalim 12/8 zaten deseydin. 10/6 belki seni bayıltacak bi deger takiple hep boyle gidiyprsa sıkıntı yoktur. Ama hafif hafifte olsa yukseliyprsa tabi onemli olur

Canım kilosu normal bende cuma günü 20+1 ken gittim 365 gr doktorumuz tam kilosunda dedi

evet herkes olması gereken diye standarda bağlamış ama her insanın normali farklı bence. benim de genelde düşüktür mesela son gittiğimde tansiyon 9/6 dedi gebeliğin de etkisi vardır tabi ama bende gayet iyi hissediyorum :)

Aynen hatta benim onceki gebeligimde 10/6 9/6 falan ölçüldügünde devlet hastanesinde sasırıyordu ebeler. Gelen gebelerin 12:8 in altına hiç inen gormuyorum falan derdi.

Benim tansiyonum da hep böyle evde ölçtüğümde. Büyük 8/9 küçük 5/6 arası değişiyor ama doktor kontrollerinde manuel aletle ölçtüklernde 11/7 11/6 falan çıkıyor acaba evdekiler düşük ölçüyor olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…