Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Bi 3 hafta zorlasak yine iyi, ben asla 5 hafta daha gidemem ama eminim :)
katılıyorum :) bana da 20 mayısa kadar izin verdi ama bende kendimde o gücü görmüyorum , uyku çok aramaya başladım son günlerde, nefessizlik ve şişkinlikler var bide :) evde de dursam şimdi stres yaparım gibi geliyor burada kafam da dağılıyor :KK69:

Kizlar karnınız büyüdümu baya beni gören diyorki doğuracak gibisin diyor acaba neden öyle diyorlar 31 haftalık olduk 🥰🧿
P_20240417_115047.jpg

A axquer mesirmacunu mesirmacunu ayyy kızlar valla ben de nasıl dayancam diye düşünüyorum gün sayıyorum sürekli. O yüzden şu çalışır raporu zamanı gelmeden son bi rapor alıp dinleneceğim. 23 nisan 1 mayısı da düşünürsek iyi gelecek
Ben de bilseydim kesin alırdım, hatta 1 değil 2 hafta 😂 al canım bence bol bol yat dinlen uyu güzelce

Kizlar karnınız büyüdümu baya beni gören diyorki doğuracak gibisin diyor acaba neden öyle diyorlar 31 haftalık olduk 🥰Eki Görüntüle 3415935
ayyy maşallah kocaman olmuşş :)) benim de son bikaç haftadır çok büyüdü valla
Resim eklermisin sende lütfen ya gören şaşkınlıkla bakınca bende şaşırır oldum halime

mesirmacunu mesirmacunu sen bu konularda bilgilisin gibi canım hemen bir soru sorayım 😄 benim raporumda tahmini doğum tarihi 11 Haziran yazıyor, 41 42. haftaya kadar doğmaz da geç doğum olursa nasıl oluyor? Yine doğumdan sonra 13 hafta mı izinli olacağız yoksa daha mı az

A axquer mesirmacunu mesirmacunu ayyy kızlar valla ben de nasıl dayancam diye düşünüyorum gün sayıyorum sürekli. O yüzden şu çalışır raporu zamanı gelmeden son bi rapor alıp dinleneceğim. 23 nisan 1 mayısı da düşünürsek iyi gelecek
aklına gelen her izni kullan stilciğim :)) Allah yardımcımız olsun cümlemizin

mesirmacunu mesirmacunu sen bu konularda bilgilisin gibi canım hemen bir soru sorayım 😄 benim raporumda tahmini doğum tarihi 11 Haziran yazıyor, 41 42. haftaya kadar doğmaz da geç doğum olursa nasıl oluyor? Yine doğumdan sonra 13 hafta mı izinli olacağız yoksa daha mı az
ben muhasebeciyim canım ordan az buçuk bilgim var :) doğum izni tamamıyla 16 hafta , 37. haftadan sonra çalışmak yasak, 37+0 olduğumuz an evdeyiz nasipse :) 37+0dan itibaren 16 hafta iznimiz var , sonra bebek kaçıncı haftada gelirse gelsin farketmiyor malesef :KK43: 41 de gelirse 4 hafta doğumdan önce izin kullanmış oluruz 12 haftası doğumdan sonra kalır . Analık izni çok azz yaaaa :KK43:

ben muhasebeciyim canım ordan az buçuk bilgim var :) doğum izni tamamıyla 16 hafta , 37. haftadan sonra çalışmak yasak, 37+0 olduğumuz an evdeyiz nasipse :) 37+0dan itibaren 16 hafta iznimiz var , sonra bebek kaçıncı haftada gelirse gelsin farketmiyor malesef :KK43: 41 de gelirse 4 hafta doğumdan önce izin kullanmış oluruz 12 haftası doğumdan sonra kalır . Analık izni çok azz yaaaa :KK43:
Aaaa gerçekten çok kötü sistem. 38 39da gelsin diye dua edeceğiz resmen bu ne :KK43:

Kızlar yarın doktor randevum var 30+6 haftadayız dün sağlık ocağında verdiğim kan değerleri maalesef referans değerlerinin çok üstünde bu değerleri yüksek olup doktoruna soran var mı aramızda?

Eklentiler

• IMG_5424.png
    IMG_5424.png
    103,3 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar yarın doktor randevum var 30+6 haftadayız dün sağlık ocağında verdiğim kan değerleri maalesef referans değerlerinin çok üstünde bu değerleri yüksek olup doktoruna soran var mı aramızda?
Canim benimde bu degerlerim yuksek cikmisti saglik ocaginda. Kadin dogumcum gebeyken bu degerlere bakilmaz yuksek cikar demisti onemsemedi. Yinede kendi doktoruna goster tabiki

Kizlar sizinde gogsunuz kahverengi yeri genisledimi ? İlk gebelikte bi tik genisledi. 2.de yine genisledi. Degisik bir hal aldi sanki 🥲

Hamilelikten önce benim de hem hdl hem de ldl yüksekti. Doktor önemsememişti. Hdl diğerini dengeliyor demişti. Hamilelikte farklı bi durum söz konusu olur mu bilmiyorum ama hiç üstüne düşmemiştim.

Hamilelikten önce benim de hem hdl hem de ldl yüksekti. Doktor önemsememişti. Hdl diğerini dengeliyor demişti. Hamilelikte farklı bi durum söz konusu olur mu bilmiyorum ama hiç üstüne düşmemiştim.
Benimde bu aya kadar yüksek çıkmamıştı değerlerim o yüzden sormak istedim umarım önemli bir şey değildir 🙏

X