Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Kızlar bugün akşama kadar dairede 9 kere sancı gibi yani iğne batması gibi ağrılarım oldu rahmimde. Eve geldim uzandım bi baktım sol göğsümden süt gelmiş.
Yarın çalışabilir raporu almak için hastanedye gideceğim. Doktoruma soracağım ama telaslanmali miyim bu gece.

Yaaaaa🥲 seninki kaç aylık kız diş dedikçe benimki de arkaları çıkmadı enson azılar 2 yaşa gircek 1 aya nerdeyse ama seninku kucak istiyorr çok yorucu bi zaman bende ağırlaştım kalkıpta istediği gibi oyunlar oynayamıyorum aşırı yoruluyorum yemeği bile zarzor ediyorum
evde bile peşinde pervaneyim nereye ne karıştıracağını şaşırdıı
Ah en zoru azılar zaten. 19 aylık azılar zorluyor bizide ben böyle diş sıkıntısı görmemiştim. Sizinkide çıkar bence bi kaç aya. İnşallah kolay olur

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar sezaryen olmayı planlayanlar hastaneye pijama takımı da götürecek misiniz? Ben ikinci gün çekim için pijama ve sabahlık aldım giymek için çok da şık, gecelik giymek istemiyorum ilk gün dışında 😂

Kızlar sezaryen olmayı planlayanlar hastaneye pijama takımı da götürecek misiniz? Ben ikinci gün çekim için pijama ve sabahlık aldım giymek için çok da şık, gecelik giymek istemiyorum ilk gün dışında 😂
Ben ilk sezeryanımda 2 takım götürmüştüm. Bana elbise giy bizim için daha rahat olur muayane edicez falan filan dediler zaten bende ayaklanamamıştım öylece kalmıştı. Ama bunda bu sefer giymeyi planlıyorum yani İnşallah 😂 ilk yine elbise gibi olanı giyerim kalkabilirsem pantolona geçerim. Bende kum torbası koymamışlardı hep alttan muayane ediyorlardı o yüzden kanamamda vardı

Sezaryenden sonra pijama giyiliyor ben hiç gecelik giymedim. Sadece depend yerine canpedin külot gibi hasta bezi var bence ilk günler için dependten daha mantıklı eşim bilmeden almıştı ama çok işe yaradı. İlk üç gün kanamam yoğun oldu benim o yüzden depend zorlardı beni. Külot bez tavsiye edebilirim size hanımlar

Kızlar son zamanlarında mide bulantısı geri dönen var mı? Ben korktuğumdan hala prilam kullanıyorum ama şu 1 haftadır kokular filan ara ara midemi bulandırıyor hemen uzanmak istiyorum, acaba kendimi mi yoruyorum bilmiyorum aşırı bir bulantı değil ama midede rahatsızlık hissi var

• Beğen
Reactions: Jou
Ben ilk sezeryanımda 2 takım götürmüştüm. Bana elbise giy bizim için daha rahat olur muayane edicez falan filan dediler zaten bende ayaklanamamıştım öylece kalmıştı. Ama bunda bu sefer giymeyi planlıyorum yani İnşallah 😂 ilk yine elbise gibi olanı giyerim kalkabilirsem pantolona geçerim. Bende kum torbası koymamışlardı hep alttan muayane ediyorlardı o yüzden kanamamda vardı
Sezaryenden sonra pijama giyiliyor ben hiç gecelik giymedim. Sadece depend yerine canpedin külot gibi hasta bezi var bence ilk günler için dependten daha mantıklı eşim bilmeden almıştı ama çok işe yaradı. İlk üç gün kanamam yoğun oldu benim o yüzden depend zorlardı beni. Külot bez tavsiye edebilirim size hanımlar
Teşekkür ederim kızlar 🙏🏻 ilk gün sonda vs de olacağı için gecelik daha mantıklı olabilir ama ikinci gün ben net pijama takımına geçerim çok daha rahat ederim.
Arayışta olan varsa diye de paylaşayim intisimissi’den aşağıdaki takımı ve sabahlığı aldım yumuşacık. Sonra da giyilir ☺️

Eklentiler

• IMG_6629.jpeg
    IMG_6629.jpeg
    71,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_6630.jpeg
    IMG_6630.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 36
Teşekkür ederim kızlar 🙏🏻 ilk gün sonda vs de olacağı için gecelik daha mantıklı olabilir ama ikinci gün ben net pijama takımına geçerim çok daha rahat ederim.
Arayışta olan varsa diye de paylaşayim intisimissi’den aşağıdaki takımı ve sabahlığı aldım yumuşacık. Sonra da giyilir ☺️
Sonda odaya geldiğinizde 3-4 saat içinde çıkarılıyor o ara zaten çıplak oluyorsunuz kalkamadığınız için. Ama oldu ki sıkıntı oldu bir geceliğiniz olursa sorun yaşamazsınız benim doğumum acil olunca böyle hazırlıklar yapamadım. Rahim muayeneleri zaten siz daha kalkamadan yapılıyor ben o kısımlarda cıbıldaktım 🙈

X