Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,3%
  • erkek

OY: 85 45,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    185
Yaaa bende de var o çok normal sanırım şuan bunları düşünüyor olmak çok yakın bir arkadaşıma aynen bunları söyledim eğitim alsam mı falan diye düşünüyorum bilgi olsun istiyorum nasıl olcak falan dedim oda dedi ki inan o bebeği kucağına aldığın andan itibaren hepsi birer özellikle olarak yükleniyor anneye eminim hepsini çok güzel yapacaksın dedi bu bütün anneler için geçerli dedi 🥹🥹
sanırım annelik yükleniyor böyle böyle mevsimim :) ne güzel söylemiş arkadaşın . İnşallah en güzel sağlıklı karakterli şekilde dinimize vatanımıza ailemize yararlı bireyler yetiştiririz

Evet maalesef direkt siteden kredi kartıyla aldım 🙄😓. Düzgün cevap da vermiyorlar. Yok entegrasyon sağlanıcak yok işleme devam ediyor vs cevaplar. 😐😐
baktım fotoğraf yorumlarında pek bişi yok ama şikayetimvar.com a baktın mı? ben yabancı sitelerden alışveri yaapcağımda oraya bakıyorum kötü yorum var mı diye

kızlar sağlık bakanlığının gebe okulu eğitimleri var biliyorsunuz , ben malesef katılamadım ,ama uzaktan eğiitim videoları var onları son haftada izlemek istiyorum, doğum emzirme , ıkınma teknikleri vs konuları var , aşağıya linkliyorum ilgilenenler için :KK36:

KAMU HASTANELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

kızlar sağlık bakanlığının gebe okulu eğitimleri var biliyorsunuz , ben malesef katılamadım ,ama uzaktan eğiitim videoları var onları son haftada izlemek istiyorum, doğum emzirme , ıkınma teknikleri vs konuları var , aşağıya linkliyorum ilgilenenler için :KK36:

Aaa bu çok iyi ben de hep bakınıyorum nerden nasıl kimsen alabilirim diye hatta bizim burdaki şehir hastahanesinde on line eğitim veriyorlarmış onu öğrencem nasıl katılıyoruz falan istersen haber ederim canısı bilgi alınca her şehirde var mı bilmiyorum dur bakayım biraz

baktım fotoğraf yorumlarında pek bişi yok ama şikayetimvar.com a baktın mı? ben yabancı sitelerden alışveri yaapcağımda oraya bakıyorum kötü yorum var mı diye
Normalde trendyol hepsiburada harici pek bişi almam, hiç aklıma gelmemişti ama şu an baktım, dolandırıldım galiba Yaseminn 🫣🫣🥲🥲 gelirse geldi diye yazarım ama benim alacak olan varsa uzak dursun bence artıkk

Eklentiler

• IMG_3655.png
    IMG_3655.png
    228,2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_3656.png
    IMG_3656.png
    207,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_3657.png
    IMG_3657.png
    145 KB · Görüntüleme: 20

Canım mesirr süpersin ben de katılamadığım için online eğitim arıyordum 😍🥳

Havacim sevindim herşeyin yolunda olmasına şuan kaç haftaliksin böyle şeyler olabilir demek ki aklımızda bulunsun ilk olduğu için ney ne değil tam anlamıyorum ben bazen 🙃
Çok teşekkürler canım.
32. Haftam dün bitti.
5 hafta çalışabilir raporu aldım. Bakalım gittiği yere kadar.
Süt gelmesi gayet normalmiş. Nst ye girdim sancı çıkmadı kalp atışları iyi çok şükür dediler. Bebek Doğum pozisyonunu aldığı için bu sancılar baskılar normalmis

Çok teşekkürler canım.
32. Haftam dün bitti.
5 hafta çalışabilir raporu aldım. Bakalım gittiği yere kadar.
Süt gelmesi gayet normalmiş. Nst ye girdim sancı çıkmadı kalp atışları iyi çok şükür dediler. Bebek Doğum pozisyonunu aldığı için bu sancılar baskılar normalmis
Oh çok şükür herşey yolunda o zaman bu beş haftadada kolaylık diliyorum sana aayy ne güzel bebeğin doğum pozisyonu alması 🫶🏻

acemiyogi acemiyogi kuzum sen doktoruna göğüs ucu kremi vs ile ilgili sorular sordun mu? en önde sen varsın diye sormak istedim :) ben bir daha gittiğimde soracağım inşallah
Yok vallahi benimki her şey iyiyse hemen postalamaya bakıyor.. sanırım bu konularda ebeler daha çok bilgi veriyor, instagramda öyle en azından 🤣 salı günü doğum hastaneme gideceğim, ebe ile görüşürsem ben de ona sorarımm 😍

Kizlar yenidogan kac tane zibin, body ve alt aldiniz?? Ne kadar olmasi gerektigini bi turlu kestiremiyorum cok kararsizim… herkes cok alma zaten cabuk buyuyecek diyor ama sanki yenidogan cok az almisim gibi hissediyorum

X