Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,0%
  • erkek

OY: 86 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    186
Ya bence de göstermiyoruzdur ne güzel işte 🥹🤩🤩.

3,5 kilo 30. Hafta maşallah 😅🤣Hep kilo konuşuyoruz ya aklında kalmış demek kii. 🤣🤣🤣 Cins cins rüyalar ben de görüyorum. Rüyamda eşim zaten evliymiş de benle nikahı sahteymiş yuh. Doğacak çocuğun annesi nüfusta ben yazmayacakmışım. Rüyaya bak 😅. Uyandım kafamda salak salak şeyler. Benimki de e devletine girsene diyor rüyayı anlatınca 😂😂😂
Hahahahaha annem babamın aldattığını görürmüş hep trip atardım diyodu 😅😅😅
Bencede konuşmamızdan hep bunlar

Kizlar yenidogan kac tane zibin, body ve alt aldiniz?? Ne kadar olmasi gerektigini bi turlu kestiremiyorum cok kararsizim… herkes cok alma zaten cabuk buyuyecek diyor ama sanki yenidogan cok az almisim gibi hissediyorum
Bence çok almaya gerek yok çünkü olur da hepsi kirlide olursa büyük gelenleri de giyebilir ama küçülenlere direkt bay bay.. 🥲 0-3 aya fazla bütçe ayırmaya gerek yok bence, bir de tontiş olurlarsa hepsi elimizde patlar 😬

Oh çok şükür herşey yolunda o zaman bu beş haftadada kolaylık diliyorum sana aayy ne güzel bebeğin doğum pozisyonu alması 🫶🏻
Çok teşekkür ederim canım.
Normal doğum pozisyonu almasına seviniyorum tabi ama maalesef sezaryen olacak. 2 oğlum da öyle doğdu çünkü. Normal doğum istiyorum ama yaptırmaz galiba doktorum. Yine de soracağım 2 mayısta randevumda

Normalde trendyol hepsiburada harici pek bişi almam, hiç aklıma gelmemişti ama şu an baktım, dolandırıldım galiba Yaseminn 🫣🫣🥲🥲 gelirse geldi diye yazarım ama benim alacak olan varsa uzak dursun bence artıkk
dur bakalım yelkenleri suya indirmeyelim kuzum belki gelir şansımıza :) bu adamlar bu şekilde nasıl iş yapıyor dur diyen yok mu bunlara ay

Aaa bu çok iyi ben de hep bakınıyorum nerden nasıl kimsen alabilirim diye hatta bizim burdaki şehir hastahanesinde on line eğitim veriyorlarmış onu öğrencem nasıl katılıyoruz falan istersen haber ederim canısı bilgi alınca her şehirde var mı bilmiyorum dur bakayım biraz
bak kuşum bana da haber eder miisin? soru cevaplı online eğiitimler varsa süper olur
Canım mesirr süpersin ben de katılamadığım için online eğitim arıyordum 😍🥳
canım seyyah :) kültür mantarı olalım bilgilenelim :anneadayı:
Yaseminin... Ne güzel. Annenin ellerinden öpüyorum hemsehrime selamlar
aa çok teşekkür ederiz aleyküm selam havvacııım :)
Yok vallahi benimki her şey iyiyse hemen postalamaya bakıyor.. sanırım bu konularda ebeler daha çok bilgi veriyor, instagramda öyle en azından 🤣 salı günü doğum hastaneme gideceğim, ebe ile görüşürsem ben de ona sorarımm 😍
süper olur valla kuzum bende sorunca haber ederim inşallahh

Çok teşekkür ederim canım.
Normal doğum pozisyonu almasına seviniyorum tabi ama maalesef sezaryen olacak. 2 oğlum da öyle doğdu çünkü. Normal doğum istiyorum ama yaptırmaz galiba doktorum. Yine de soracağım 2 mayısta randevumda
İnşallah gönlüne göre sağlıkla hayırla doğsun ssvd Dr lari var ama sizinki nasıl bilmiyorum sorun bakalım ne diyecek 🤲🏻

Herkese merhabalar biz kontrolden çıktık
31+5 im ancak bebiş biraz onden gidiyor 33+ larda çıkıyor ölçümleri. Boyu 44 cm, 1900 gr.
Boyu uzun olduğu için midesi küçük görünüyor doktor bir hafta sonrası için yeniden kontrol dedi, protein ağırlıklı bir beslenme yazdı bana da.
Göbek deliğimin aşağısında kafası, sürekli de aşağıda duruyor zaten ve baskı çok ne yazık ki, haftaya nst ye de girelim diye konuştuk. Sürekli hareket halinde ama kasılma mı normal hareket mi ona bir bakacağız.
Bizden durumlar böyle, haftaya daha güzel haberler yazarım inşallah 🙏

31+5 im ancak bebiş biraz onden gidiyor 33+ larda çıkıyor ölçümleri. Boyu 44 cm, 1900 gr.
Boyu uzun olduğu için midesi küçük görünüyor doktor bir hafta sonrası için yeniden kontrol dedi, protein ağırlıklı bir beslenme yazdı bana da.
Göbek deliğimin aşağısında kafası, sürekli de aşağıda duruyor zaten ve baskı çok ne yazık ki, haftaya nst ye de girelim diye konuştuk. Sürekli hareket halinde ama kasılma mı normal hareket mi ona bir bakacağız.
Maşallah ölçümleri çok güzel :) daha da güzel haberlerini bekliyoruz inşallahh.

Maşallah bu bıdıklar önden gidiyor hep bende Dr bana önden gidiyor dedikçe şekerden mi iri bir bebek mi falan diye kafama takıyorum ama genel olarak hep böyle sanırım hayırla gelsin daha güzel haberlerle 🤲🏻🤗

Her şey yolunda maşallah kafana takacak bir şey yokk ❤🧿🙏🏻 kontrole kadar günlerini stresli geçirme, bu hafta kim kontrole gitse bebiş önde dendii 😍

Kizlar yenidogan kac tane zibin, body ve alt aldiniz?? Ne kadar olmasi gerektigini bi turlu kestiremiyorum cok kararsizim… herkes cok alma zaten cabuk buyuyecek diyor ama sanki yenidogan cok az almisim gibi hissediyorum
5 alt 5 üst zıbın takımı aldım pınar , 4 tane 5 li hastane çıkışı 2 tane 10 lu hastane çıkışı aldım. Birde böyle beğendiğim ayy bunu da giydireyim dediğim bir kaç takım var gezmelik takım yani malum önümüz bayram nasipse :)

Bence de ama iste o “cok”luk kavrami nedir🤣 sen ne kadar aldin mesela yenidogan
7 uzun kollu body (3ü beyaz)
5 kısa kollu zıbın (1i beyaz)
7 alt üst takım (ayaklı)
2 ayaklı tek alt
2 tane uyku tulumu
1 hastane çıkış seti

Bunlardan 4 uzun kollu body ve 1 uyku tulumunu ben aldım gerisi hediye geldi bazıları aşşırıı küçük bazıları 3 aya kadar gider gibi duruyor. Kik’te çok güzel şeyler var ağzımın suyu akarak bakıyorum ama alamıyorum bence bendekiler fazla gelecek 😭

5 alt 5 üst zıbın takımı aldım pınar , 4 tane 5 li hastane çıkışı 2 tane 10 lu hastane çıkışı aldım. Birde böyle beğendiğim ayy bunu da giydireyim dediğim bir kaç takım var gezmelik takım yani malum önümüz bayram nasipse :)
O gezmelikler var ya o gezmeliklerrr 🥹 yazlık böyle cıvıl cıvıl, düşündükçe sabırsızlanıyorumm 😭❤️

X