Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kızlar ben şimdi çıktım doktordan. Sena 3200 gr 51 cm civarı olmuş maşallah 🩷 bebek kanaldaymış doğum yakın gözüküyor dedi doktor. Ağrı başladığı an hastaneye gitmemi söyledi. Eğer bebek gelmezse haftaya salı kontrole çağırdı sezeryan günü verecekmiş🥲 hayırlısı hakkımızda sağlıkla kucaklayalım inşallah
Oyyyyy maşallah prensese yaa🥹😍 sağlıkla gelsinnn♥️

Kızlar ben şimdi çıktım doktordan. Sena 3200 gr 51 cm civarı olmuş maşallah 🩷 bebek kanaldaymış doğum yakın gözüküyor dedi doktor. Ağrı başladığı an hastaneye gitmemi söyledi. Eğer bebek gelmezse haftaya salı kontrole çağırdı sezeryan günü verecekmiş🥲 hayırlısı hakkımızda sağlıkla kucaklayalım inşallah
Süper haber maşallah 🩷 hayırla kavuşursunuz inşallah kızınla canım çok az kaldı 💓ağrın falan herhangi bir yerinde bir farklı durum var mı göbüşün indi mi mesela nasıl hissediyorsun 😍

Rabbım sağlıcakla kavuştursun canım benim 🥲

Kızlar mhrs üzerinden randevu aldım ama arayıp onaylatmam mi gerekiyor böyle bir sistem mi çıkmış çünkü öyle yazıyor yada ben anlamadım konu hakkında bilgisi olan var mi

Bol bol hareket et canım simge dumanı izle gelir hayırlısıyla 🤲
Az önce youtubeda bir video açtım. Pilates topuyla onu yaptım gerçekcim. Hurma yedim birde 😃
36+5 tu gerci 3745 ti boyuda 48 cmdi seninki maşaallahh pek boylu poslu🤣
Babası uzun joum ona çekecek sanırım 😃
Gözün aydın canım. Çok az kaldı kavusmaniza. 🥰
Çok şükür Havvacığım 🤗🩷
Oyyyyy maşallah prensese yaa🥹😍 sağlıkla gelsinnn♥️
Aminnnn canım seyyah 🩷
Süper haber maşallah 🩷 hayırla kavuşursunuz inşallah kızınla canım çok az kaldı 💓ağrın falan herhangi bir yerinde bir farklı durum var mı göbüşün indi mi mesela nasıl hissediyorsun 😍
Amin canım mevsim 🩷 ağrım adet olacak gibi oluyor aynı , birde bacaklarıma halsizlik vuruyor o ağrı olduğunda. Göbüş baya indi mevsimim 3 parmak giriyor göğüsle arasına
mesirmacunu mesirmacunu ay maşallah maşallah. Şimdi gördüm güzel haberleri. Sağlıkla, rahatlıkla gelsin hayırla kavuşun inşallah Sena kuşla 🥰
Aminnn canım lilyummm senden de güzel haberler bekliyoruz inşallah 🤲 🩷
Rabbım sağlıcakla kavuştursun canım benim 🥲
Aminnn bernacığım cümlemiziii

Yasemiiiiin 🥹🥹🥹 maşallah size ya 🧿 ağlamıyorum gözüme 9 ay kaçtı 🥲🥲🥲💕💕💕💕💕💕

Az önce youtubeda bir video açtım. Pilates topuyla onu yaptım gerçekcim. Hurma yedim birde 😃

Çok şükür Havvacığım 🤗🩷

Aminnnn canım seyyah 🩷

Amin canım mevsim 🩷 ağrım adet olacak gibi oluyor aynı , birde bacaklarıma halsizlik vuruyor o ağrı olduğunda. Göbüş baya indi mevsimim 3 parmak giriyor göğüsle arasına

Doğrudur vallaha maşaallahh yaaaa

Çok şükür Havvacığım 🤗🩷

Aminnnn canım seyyah 🩷

Heyecanlı misss gibi bekleyiş böyle missss kokulu bir kavuşma olsun amin 🤲🏻🤲🏻🤍

Kızlar mhrs üzerinden randevu aldım ama arayıp onaylatmam mi gerekiyor böyle bir sistem mi çıkmış çünkü öyle yazıyor yada ben anlamadım konu hakkında bilgisi olan var mi
Sanırıim böyle birşey gelmiş bernacim biraz önce nette denk geldim MHRS üzerinden yeni sistem başladı diye ama detayına bakmadım istersen bı araştır ya da ara 182 yi daha net bilgi alırsın hem öğrenmiş olursun

Ay maşallah ne çabuk büyüdü bu bebeler 🥰🧿 bugünleri de gördük şükür 🙏 artık hazır annesi istediği zaman sağlıkla gelsin güzellik 🌸

X