Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Oyy kuzumm ondann seni böylee etkiledii canım benim neler yaşamıssın rabbim kucağına bos bırakmasin inşaallahhhhh

Yaaaaaa wasnnttttt inanırmısın sabahh 7 de gözümü açtığımda ilk sen geldin aklımaaaaa
Herşeyin çokgüzel olmuş maşaallahhhh
Rabbim sağsalim sağlıcakla kucağına nasip etsin inşaallahhh bak gör bebeği kucağına alinca herşey unutucaksın

Gunaydın güzelliklerrr yavaş yavaş sıra sıra hepimize geliyor doğummm

Buarada benim sol bacağım çok agrıdı ve sezaryen den yeni çıkmışım gibi yürüyorumm bune böyle hayatımda böyle yaşamadımm acaba oğlan kafasinı aşağıda diye baskımı yapıyo oyuzdenmi budurumdayım. Kızım yukardaydı sapsağlam cok rahat yürürdüm kafası aşşağada olunca durum cidden çok farklı oluyomuş allah yardımcımız olsun bide cocugu olanlarada daha cok yardım etsin rabbim cok zor bi durum

Sağlıcakla al bebeğini kucağına canım oda süper olmuşbizi de unutma lütfen vereceğin bilgi ve tecrübelere ihtiyacımız var
Ben de yürüyemiyorum belimin ağrısından.sol bacağım kalçamdan kilitlendi resmen oturunca uzanınca kalkamıyorum ağrıdan.iki doğum yaptım hiç bir yerim ağrıtmamıştı.bu bambaşka bişi oldu yolumu bulamadım resmen bunda

Jooummm ağlatıcaksın beni amin çok teşekkür ederim güzel dileklerin için; inşallah sen de bebişine sağ salim mutlulukla sağlıkla kavuşursun

Morgann çok teşekkür ederim şimdilik düşündüğüm şeylerden biri bitter çikolata ve kahve . Çok önemliymiş.

Bende öyle taşıyamıyorum artık alın demiştim doktorum çok normal dedi 2. Ve 3. Sezeryan olanlar aşağıda ve baskılı hissediyorlarmış ki kaldı erkek gücü şimdiden kendini belli ediyor. Ne kadar kilosu olursa olsun kızdan çok farklı bi güçleri oluyor. Azıcık hareket ettimi sancımız gelmiş gibi ağrılı oluyor. Valla ben yatıyorum yürümek ne hacet zaten. Geçen markete gidiyim dedim evde sıkıldım marketin ortasında alttan iğne batırıyorlar sanki. Dedim yok daha dışarı işi bitmiş bende

Reactions: Jou
Her şey çok güzel gözüküyo Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin evladını, seninde yardımcın olsunnn hiç birşey anlamadan evladinı kucağında bul inşallah bizede duâlarında yer ver

İnşallah istediğin tarihte doğar bebisin canım.
Bebeklerimizin mis gibi kokusunu içimize cektigimizde bu ağrıların hepsini unutacagiz.

Valla benim ilki de oğlandi ama bu kadar aşağıda ve şiş değildi bu hem almış basini gidiyor öne doğru sivri bir şekilde hemde aşağıda yuruyemiyorum

Reactions: Jou
Dimi hem baskılı hemde dikişlerim ağrıyo oda etkisi var tam 2 senede olmamıştı iç dikişlerim iyileşmesine birde erkek gücü olunca anamı ağlatiyorr benim sağbelime vuruyo kasıgım ağrıyo yürüdükçe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…