Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,0%
  • erkek

OY: 86 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    186
benim göğüslerimde hiç öyle ağrı sızı yok yaa :KK43: oluşmuyor mu bende süt acaba

Ay inşallah yaa, süt zaten doğumdan sonra bile damla damla geliceği için belki normaldir böyle olması, hatta belki daha iyidir hassasiyet sıkıntısı yaşamayız 🙄 perşembe doktora bir sorayım, 35 bitmiş olacak artık 🤔

Bende de yok hiç yasemin ne sertlik ne ağrı ne hassasiyet süt oluşurken öyle mi oluyormuş ki 🧐

Bende de yok kızlar ya

Kızlar benim göğüslerim de hamileliğim başında kocamandı. 2 avucum kadar. Şu an tek avuç. Renk falan ama baya değişti. Sanki içinde bişi yokmuş gibi. Çoğumuzda böyle demek kiii 🤔🤔🤔🤔

Yaa kızımın hediyelikleri geldi. Ağlicamm 🥹. Çikolatala ve çubuklu koku da dağıtacağım ama onları organizasyon şirketi yapacak

Eklentiler

• EA1CA8D5-5EBF-48DF-9ADB-96271D6B4FF5.jpeg
    EA1CA8D5-5EBF-48DF-9ADB-96271D6B4FF5.jpeg
    115,6 KB · Görüntüleme: 71
Yasemiiin bende de yok :KK43: hatta ilk aylar gibi şişlik de kalmadı, başlarda dokunamazdım bile dolu doluydu sanki adet öncesi şişliği vardı şuan adet sonrası gibi söndü :KK43: hacmi büyüdü, damarlar belirginleşti kahverengi kısım da genişledi ama anlamadım ya çok az kalmışken neden böle olduu
Daha erken süt dolmasi için bebeklerimiz geldiğinde dolup taşacak Allah'ın izniyle canlar canınızı sıkmayın benimde öyle

Kızlar benim göğüslerim de hamileliğim başında kocamandı. 2 avucum kadar. Şu an tek avuç. Renk falan ama baya değişti. Sanki içinde bişi yokmuş gibi. Çoğumuzda böyle demek kiii 🤔🤔🤔🤔
evet evet kuzum çoğumuzda yok ağrı sızı vs, benimde kahverengi kısımları koyulaştı baya başka bişi yok

Yaa kızımın hediyelikleri geldi. Ağlicamm 🥹. Çikolatala ve çubuklu koku da dağıtacağım ama onları organizasyon şirketi yapacak
çok güzell wasnttt bayıldımmm :) bende istedim bunlardan ama bütçemi aştı adet 35-40 civarı fiyat aldım hep, sen kaça yaptrdın? çok da güzel olmuş :KK36:

X