Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    8
Aklında olsun içerik kontrolü yap gebelikte birçok asit yasak azaleik bha aha retinol gibi 👍🏻 yıkama jelinde çok asit var yine kontrol et
Merhaba, pheebs teşekkürler uyarın için.

Kullandığım ürünler hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilir ürünler. 💞

Evet, retlnoid, salisilik asit ve benzoil peroksit içeren ürünler yasak hamilelik ve emzirmede.

Kızlar bebeği ilk ne zaman gördünüz nasıl bı görüntüsü ben bugün kalp atışını gördüm 🤣 çok tuhaftı pit pit atan yuvarlak birşey gibi duruyordu 5+1felaniz daha alttan muaynede göründü kesede 7bucuk mm dedi normal dimiii
6+1 de gördük, kesenin sağ üst köşesine bitişik duran minicik yumru gibiydi. Kalp sesi de hızlı geliyordu. Kese boyutunu o gün söylemedi. Ama bir gün önce kendi doktorumda kese içi görünmediği zaman doktor kese boyutuna 16veya 17 mm demişti.
1nisan pzts kontrole çağırdı. Bakalım neler oluyor içerde 🤭☺️

Kızlar bir rüya görmüşüm varya nasıl mutlu uyandırdi beni bu rüya :))
Bebisi evimin yatak odasında tek başıma normal doğumla kolayca doğurdum😂 böyle kolay mıymış doğumya diyorum. Tatlış minnak minnoş bir bebikti. Uslu uslu duruyor. Sonra yıkıyorum onu. Aklıma sonra geliyor ay yıkamamak gerekiyordu ilk doğunca o tabaka koruyucu diyorlardı diyorum. :KK70: bir de doğduğu saati yazsaydım keske ,ilerde yükselenini öğrenmek için sorar kesin bana diyorum:))
:KK70: hamilelikten sonra bebik rüyama ilk kez girdi

aynen öyle görünüyordu :KK70: ben duyamadım henüz sadece gördük görüp duyamamakda noramlmi acabaa
Bende duydum da belli belirsiz daha çok küçük dedi doktor. Ki senin benden küçükmüş gittiğinde haftan. Ayrıca çok normal erkenden dinletmiyorlar kalp sesini bazı doktorlar: burda birkaç arkadaş yazdı kalp atışını gördüm ama iki hafta sonra dinlemeye çağırdı diye. Bu haftalarda bizim için önemli olan kese yolk sac . Bak sen kalbi de görmüşsün ekstradan 💜

Kızlar bir rüya görmüşüm varya nasıl mutlu uyandırdi beni bu rüya :))
Bebisi evimin yatak odasında tek başıma normal doğumla kolayca doğurdum😂 böyle kolay mıymış doğumya diyorum. Tatlış minnak minnoş bir bebikti. Uslu uslu duruyor. Sonra yıkıyorum onu. Aklıma sonra geliyor ay yıkamamak gerekiyordu ilk doğunca o tabaka koruyucu diyorlardı diyorum. :KK70: bir de doğduğu saati yazsaydım keske ,ilerde yükselenini öğrenmek için sorar kesin bana diyorum:))
:KK70: hamilelikten sonra bebik rüyama ilk kez girdi
Yalnız bayıldım rüyana rüyandaki detaylara . Ay kız o saati yazmak rüyada bile aklına gelmiş bende eşime dedim ki (doğumda yanıma girdin istiyorum ) dakika dakika saniye saniye tut ne zaman doğduğunu unutma önemli diyorum . Senin rüyana bile girmiş 😂 ay kız bayıldım bayıldım rüyana ne güzel bebeğin yüzünü gördün mü Bu arada ?

Bence boyutu gayet iyi haftasına göre canım ben öyle biliyorum internette de öyle araştırmıştım her bebiş farklıymış işte önemli olan kesenin şekli yolksac demişti doktor
Benim kesem 32 mm ölçüldü farklı doktora gittim orda 36,5 mm ölçüldü pıtpıt attığını gördük bebeğe 3,15 mm dedi. Aşılamayla hamile kaldım ben 32 mm ölçen 3,15 mm diyen asistandı, aşılama yapan doktorumu aradım allah allah dedi boyutuna sen bi gel ben bakayım dedi emin olalım diye. Bence senin boyut çok normal benimki anormal küçük 😅 ama aşılama tarihini baz alacaksak normal sat olursa kötü boyutu. Sonuçta ne zaman hamile kaldığımı bildiğimiz için yumurtlama 3. Haftada yapıldığı için. Ayyyy ne zormuş vallahi süreci de takip etmek.

Yalnız bayıldım rüyana rüyandaki detaylara . Ay kız o saati yazmak rüyada bile aklına gelmiş bende eşime dedim ki (doğumda yanıma girdin istiyorum ) dakika dakika saniye saniye tut ne zaman doğduğunu unutma önemli diyorum . Senin rüyana bile girmiş 😂 ay kız bayıldım bayıldım rüyana ne güzel bebeğin yüzünü gördün mü Bu arada ?
😂 Çok mantıklı yaa doğumda girebiliyorlar mı ki bizimle 🤭
Yaa canımm benim yüzünü gördüm, hatta gözlerimi alamadım böyle bakınca içim gidiyordu☺️😂💞

15:00 da ordayııız aşırı heyecanlıyız ya ne diyecek nasıl diye 🥹 inşallah güzel sonuçlarla gelirim. Rabbim vallahi yüzümüzü güldürsün hepimizin bebişlerimizi korusun 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Heyecanla bekliyorum ben de sizi, inşallah güzel güzel haberlerle döneceksiniz😘

Her kontrolde bu telaşı heyecanı yaşayacağız bence ✨☺️🤭

Bende duydum da belli belirsiz daha çok küçük dedi doktor. Ki senin benden küçükmüş gittiğinde haftan. Ayrıca çok normal erkenden dinletmiyorlar kalp sesini bazı doktorlar: burda birkaç arkadaş yazdı kalp atışını gördüm ama iki hafta sonra dinlemeye çağırdı diye. Bu haftalarda bizim için önemli olan kese yolk sac . Bak sen kalbi de görmüşsün ekstradan 💜
ay evet çok şükür bende erken görünce bi şaşırdım :KK70:

😂 Çok mantıklı yaa doğumda girebiliyorlar mı ki bizimle 🤭
Yaa canımm benim yüzünü gördüm, hatta gözlerimi alamadım böyle bakınca içim gidiyordu☺️😂💞
Ay ay belki sana yüzünü göstermiştin meleğin . O yüzü unutma doğunca benzeyecek mi bakalım 🧿 benim doktorum babaları alıyor ama herkes giriyor mu bilmiyorum canım doğuma

15:00 da ordayııız aşırı heyecanlıyız ya ne diyecek nasıl diye 🥹 inşallah güzel sonuçlarla gelirim. Rabbim vallahi yüzümüzü güldürsün hepimizin bebişlerimizi korusun 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Sorularını yaz . İnsan oraya gidince herşeyi unutuyor ay şunu da sorsaydım diyor . İçini ferah tut güzel haberlerle geleceksin inşallah 🥰

X