Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
Kızlar merhaba aranıza katılabilirim umarım , bir şey soracaktım ilk belirti olarak göğüsleri ağrıyan oldu mu ? Nerdeyse yumurtlamadan hemen sonra başlayan iki taraflı göğüs ağrım var ara ara da alt karın ağrım ..
evt cnm benim oldu ve 5 gün kala kopkoyu çift cizgi gördüm adete 3 gün kala kan, verdim 7138 çıktı

Kizlar birkacgundur kanamam oluyordu hatta burayada yazmistim belki gorenler hatirlamistir.Bugun bebegimi kaybettim cok uzgunum😔tavsiyem en ufacik lekelenmede bile hemen doktora gidin.Bebegimin kalbi durmus😔
Başın sağ olsun canım çok üzüldüm 😔 Rabbim inşallah çok bekletmeden sağlıklı bir bebek daha nasip eder 🤍

Kızlar sivilce sorunu en başta oluşmuştu bende de, ama sonra geçti tamamen. Bu süreçte cildimi maske etkili yıkama ürünü ile yıkadım(estee lauder perfectly clean) madecasol içerikli krem ( La Roche baume b5) ve advanced night repair serum kullandım.

Belki aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olur, bende çok şükür geçirdi yerli yersiz çıkan sivilceleri.

Ay evet güzel artıyor şimdilik az önce kan verdik geldik son sonucu öğrenmek için içim biraz rahatladı inşallah keseyi görüp kalp atışınıda duyarsam tamam dicem artık boş yere endişe yapma dicem kendime ister istemez kaygı problemi yaşıyorum aslında hemşireyim bu işleri biliyorum bu işlerin içindeyim ama insanın başına gelince her şey çok farklı oluyo
size bişey sormak istiyorum ben adetime 5 gün kala test yaptım iki tane kopkoyu çıktı adete 3 gün kala kan verdim 7138 çıktı sizce çokmu yüksek 🥺 1 mart adet olduğum ilk gün 30 günde bir adet ooluyorum 6 yil ara verdim ilk ay hamile kaldım

tüp bebek tedavisi ile oldu. o yüzden biraz daja tedirginim galiba korkuyorum. hayılrısı olsun inşallah atlatırım🌸
O kaygı bende de var. Ben de 3. aşılamamda hamile kaldım zar zor süreç çok zor ve yıpratıcı. Çok zor elde edince insan korkuyor… Ama korkuyla da 9 ay geçmez böyle. Sonuçta bir daha gelmeyecek bu günler akışına bırakmak en doğrusu olacaktır. Bebek eğer sağlıklıysa ne olursa olsun dünyaya gelecektir. Böyle düşünmek lazım sanırım 🥹🥰

Bugün öğleden sonra aşılamamı yapan doktorumla görüşeceğim bu sefer o muayene edecekmiş. Bebek haftasına göre küçük mü, kese nasıl, kalp atışı ne durumda, aşılamayı mı baz alacak satı mı hepsini görüşecekmişiz. Biraz heyecanlıyım… Umarım güzel şeyler söyler 😍

Keseyi veya bebişi görmekte zorluk çeken, süreci uzayan ve randevu günü goremeyen arkadaşlarım. Lütfen korkmayın. Bir gün bile büyük gelisimlere sebep oluyor rahmimizdeki bu fabrikada:) bazen hakikaten cihaz kaynaklı görünmüyor. En iyi özel hastaneye de gitsen aynı sorunlar oluyor. Hatta size şöyle birşey diyeyim tuvalete sıkışık olup olmamak bile etkiliyor ultrason görüntüsünü.

umutla, duayla (ya Hayy, Ya Kayyum) yine gidip kontrol ettirirsiniz.

bir de doktorlar çok kitabi yaklaşıyor bence bizlere. Her hamilelik kendine özel ilerleyebilir ,SAT aynı gün olsa da kimimizin döngüsü kısa kimimizin uzun.

Kızlar sivilce sorunu en başta oluşmuştu bende de, ama sonra geçti tamamen. Bu süreçte cildimi maske etkili yıkama ürünü ile yıkadım(estee lauder perfectly clean) madecasol içerikli krem ( La Roche baume b5) ve advanced night repair serum kullandım.

Belki aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olur, bende çok şükür geçirdi yerli yersiz çıkan sivilceleri.
Aklında olsun içerik kontrolü yap gebelikte birçok asit yasak azaleik bha aha retinol gibi 👍🏻 yıkama jelinde çok asit var yine kontrol et

Bugün öğleden sonra aşılamamı yapan doktorumla görüşeceğim bu sefer o muayene edecekmiş. Bebek haftasına göre küçük mü, kese nasıl, kalp atışı ne durumda, aşılamayı mı baz alacak satı mı hepsini görüşecekmişiz. Biraz heyecanlıyım… Umarım güzel şeyler söyler 😍
Güzel haberler bekliyoruz senden bugün canım 💜

Bu süreçte yerleşme kanaması vs bir durumla karşılaştınız mı acaba? Bende henüz birşey olmadı
Bende yerleşme kanaması olmadı ama aşırı karnım ağrıdı böyle bıçak saplanır gibi de adet ağrısı gibi de. Hala daha da devam ediyor doktor bir sorun görmedi.

22 mart hcg 39
24 mart hcg 89
28 mart hcg 615
Ben daha doktora gitmedim hcg nin 1500 ü geçmesini bekliyorum 1 nisanda gidicem keseyide görme umuduyla inşallah
Merhaba teşekkür ederim. Ben de 1 nisanda kan vereceğim tekrar. İnşallah keseleride kalp atışlarını da görürüz. 1 kızım var. 2 kez 9. Haftalarda kürtaj olmak zorunda kaldım. Bu yüzden tedirgin hissediyorum. Ne yaparsak yapalım olacak olan oluyor bunu öğrendim ama yinede annelik, engel olamıyorum kendime 😔

O kaygı bende de var. Ben de 3. aşılamamda hamile kaldım zar zor süreç çok zor ve yıpratıcı. Çok zor elde edince insan korkuyor… Ama korkuyla da 9 ay geçmez böyle. Sonuçta bir daha gelmeyecek bu günler akışına bırakmak en doğrusu olacaktır. Bebek eğer sağlıklıysa ne olursa olsun dünyaya gelecektir. Böyle düşünmek lazım sanırım 🥹🥰
haklısın canım zor elde edenler olarak birbirimizi en iyi anlarız. ama cok şükür kavuştuk. biraz rahatlamam lazım evet inşallah kucagımıza almak nasip olur yaşadığımız zorlukları sıkıntıları unutur gideriz🥰

Ay ben görmedim mesajını. Bende 5+6 da duydum kalbi şekilsiz beyaz yanıp sönen ışık gibi kesem de 15 mm di. Kese her gün yaklaşık 1mm gibi büyüyormuş ona göre düşünürsek kese boyutun gayet normal . Bende vajinal yolla gördüm bebeği
aynen öyle görünüyordu :KK70: ben duyamadım henüz sadece gördük görüp duyamamakda noramlmi acabaa

X