Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    8
size bişey sormak istiyorum ben adetime 5 gün kala test yaptım iki tane kopkoyu çıktı adete 3 gün kala kan verdim 7138 çıktı sizce çokmu yüksek 🥺 1 mart adet olduğum ilk gün 30 günde bir adet ooluyorum 6 yil ara verdim ilk ay hamile kaldım
Buna ben bir şey söyleyemem doktorunuz ne söyledi belki erken yerleşmiştir o yüzdendir diye düşünüyorum iki gün sonra tekrar baktırdığınızda iki katına çıktıysa düzenli bir artışı varsa Allah ın izniyle sağlıklı bir bebişiniz var Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤗

Merhaba, pheebs teşekkürler uyarın için.

Kullandığım ürünler hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilir ürünler. 💞

Evet, retlnoid, salisilik asit ve benzoil peroksit içeren ürünler yasak hamilelik ve emzirmede.
Ben her şeyimi arkadaşlarıma dağıtmıştım tarihi geçmesin diye ahaha güle güle kullan 🤗

Kizlar birkacgundur kanamam oluyordu hatta burayada yazmistim belki gorenler hatirlamistir.Bugun bebegimi kaybettim cok uzgunum😔tavsiyem en ufacik lekelenmede bile hemen doktora gidin.Bebegimin kalbi durmus😔
canım çok geçmiş olsun, Rabbim kısa sürede tekrar bebek nasip etsin. üzüntünü tüm derinliğiyle yaşıyoruz.
kendinde farkettiğin olumsuz giden neler vardı? betanın artışı nasıldı? kaç haftalık gebelikti?

canım çok geçmiş olsun, Rabbim kısa sürede tekrar bebek nasip etsin. üzüntünü tüm derinliğiyle yaşıyoruz.
kendinde farkettiğin olumsuz giden neler vardı? betanın artışı nasıldı? kaç haftalık gebelikti?
Sagol canım Allah razı olsun ınsllh hepınız saglıkla kucagınıza alırsınız🤲aslında her sey normal gıdıyordu 4-5 gün önce hafif peçeteye bulaşan bir kanamam oldu sonra bel ağrı başladı. Çok da kötü düşünmemeye çalıştım çünkü kanamalarım yoğun değildi hafif hafifte yattığımda geçiyordu. Dün ultrasona girdim kanama olduğu için. Doktor üzgünüm bebeğin kalp atışları yok düşük gerçekleşiyor dedi

Sagol canım Allah razı olsun ınsllh hepınız saglıkla kucagınıza alırsınız🤲aslında her sey normal gıdıyordu 4-5 gün önce hafif peçeteye bulaşan bir kanamam oldu sonra bel ağrı başladı. Çok da kötü düşünmemeye çalıştım çünkü kanamalarım yoğun değildi hafif hafifte yattığımda geçiyordu. Dün ultrasona girdim kanama olduğu için. Doktor üzgünüm bebeğin kalp atışları yok düşük gerçekleşiyor dedi
ne kadarlıktı gebeliğin?

ne kadarlıktı gebeliğin?
Canım olan olmuş kızın acısını deşip durmayalım . Allahım tez zamanda sağlıklı evlat nasip etsin. Bende yaşadım daha önce kayıp hatırlayıp durmak iyi değil birde çok taze. Biz onu etiket yapıp durdukça kıza bildirimde gidiyor . Boşver üzmeyelim daha fazla zaten yeterince üzgündür

Kızlarımmmmm çok güzel haberlerle geldim çok çok şükür 😍😍😍🙏🏼 Bebişin kesesi, yolku ve bebek gayet sağlıklı çok iyi durumda. Bebek ultrasonda 6 hafta 1 günlük. Bebeğe göre son adet tarihim düzenlendi 15 şubat baz alındı. Kalp atışını da duyduuuuk 🥹🥹🥹 Çok şükür her şey yolunda. Bu tabloya göre doğum 20 kasım belirlendi 🫢

X