Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Kuzum doğumu dusunmuyorsan özelde ayda bir gidersin yani tabi maddi durumunu bilemem o yüzden bişey diyemiyorum ama en iyisi olsun hakkında
Demir falan içmiyor musun? Amin Allah'ın izniyle cümlemize inşallah canım doğum yapınca yazarız insallah
İnşallah.aynen kontrolleri özelde gidiyim doğuma da Allah büyük inşallah.
Yok cnm ayrıca demir kullanmıyorum sadece yeni multivitamin yazdı doktor folik asit bitti ona başladım

Merhabalar güzel anneler, benim bebek haberini anneme ve kayinvalideme anneler gununde yemeğe götürüp ufak bebek patikleri önlükleri hediye ederek, güzel bi surprizle soyleme niyetim vardi ama bugün 12 haftalık oldum, normalde dusunmuyorken dün ozeldeki doktorumla da gorusunce eşim fetal DNA testi yaptırmak istedi, sonuçları da 1 haftaya çıkıyormuş, sizce ne yapayım büyüklere söylemeyi de erteleyim mi 1 hafta daha ne dersiniz? Aslında çok istiyordum anneler gününde güzel bi sürpriz olsun ama böyle olunca da önce sonuclansa hem cinsiyeti de net belli olur hem saglikliysa inşallah daha da içimiz rahat söyleriz diyorum ama bilemedim 😕
Valla cnm baya da beklemişsin aslında.Ben sürekli annemle dertleşmezsem duramam o yüzden en başından beri biliyordu.Allah korusun negatifliklerde de destek oluyorlar aslında.Ben babalara söylemeyecektim ama eşle aynı fikirde olamadık maalesef.Başından söylemediysen testleri de atlat öyle söyle madem.

Kızlar bu sabah ilk tuvalete çıktığımda koyu sarı bi akıntı geldi peceteye bi an korktum başım döndü yatağa zor attım kendimi 12+5im sizlerdede oldu mu?

Selam kızlar nasılsınız? Ben bugün anneme gideceğim kız kardeşlerimle birlikte anneler gününü kutlamak için. Ve hamileliğimi söyleyeceğim. Yarın akşam da eşimin ailesine söylemeye gideceğiz. Bu arada bu sabah başka bir Dr gittim cinsiyetten emin olmak istedim. Açık ve net bir şekilde gördük oğlumuzu💙 Rabbim sağlıkla vaktinde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize 🤲🏻

İnşallah.aynen kontrolleri özelde gidiyim doğuma da Allah büyük inşallah.
Yok cnm ayrıca demir kullanmıyorum sadece yeni multivitamin yazdı doktor folik asit bitti ona başladım
Banada demir falan başladı halbuki demir deposu dolu ama anlamadım bide imom OMEGA verdi

Sistemleri bozukmuş normalde salı gircektim17 sine anca düzelir edip yolladılar beni
Neyse her şerde vardır bir hayır canım benim Allah'ın izniyle hiç bişey çıkmaz degerlerinde düşerse bı derin nefes alırsın çünkü benim gittiğim doktorlar beni çok panik ettirmislerdi

Kızlar bu sabah ilk tuvalete çıktığımda koyu sarı bi akıntı geldi peceteye bi an korktum başım döndü yatağa zor attım kendimi 12+5im sizlerdede oldu mu?
Canım enfeksiyon falan olmasın bende hep beyaz akıntı oluyor hiç öyle olmadı ama enfeksiyon olabilir bı baktır istersen yanlış bilgide vermek istemem ama endişelenme

Neyse her şerde vardır bir hayır canım benim Allah'ın izniyle hiç bişey çıkmaz degerlerinde düşerse bı derin nefes alırsın çünkü benim gittiğim doktorlar beni çok panik ettirmislerdi
Bu benim ikinci bebeğim oğlumda hiç yaşamadım haliyle yabancıyım bilmiyorum haliyle korkuyorum ben neden yükseliyor diye öğrenmeye gidiyorum adam bana diyo ki şimdilik tehlikeli değil gibi ama olabilir de ya sen bana belki de diye bi ben 2 hafta sonuç bekledim 🤷

Acaba iltihap yada enfeksiyon olabilşr mi canm
Bir defa mı geldi sadece..
Bende beyaz akıntı oluyo

Selam kızlar nasılsınız? Ben bugün anneme gideceğim kız kardeşlerimle birlikte anneler gününü kutlamak için. Ve hamileliğimi söyleyeceğim. Yarın akşam da eşimin ailesine söylemeye gideceğiz. Bu arada bu sabah başka bir Dr gittim cinsiyetten emin olmak istedim. Açık ve net bir şekilde gördük oğlumuzu💙 Rabbim sağlıkla vaktinde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize 🤲🏻
Oyy canm cok iyi düşürmüşsünüz artk söyleyin bence de anneciklere🥰🥰🥰
Senin ilki kızdı demi canm
Ayy ne güzel simdide bir prens geliyorr😍

Yani eğer testin sonucuna göre gebeliği sonlandırmak istiyorsanız söylemeyin bence.

Ama sonuç ne olursa olsun gebeliğinizi devam ettirecekseniz tabii ki söyleyin. Anneler gününde çok güzel bir hediye olur. İnşallah sonuçlar tertemiz çıkar 🌸
Amin inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza 🤲 Ben gebeligimi her türlü devam ettirmek isterim aslında fetal DNA yaptırmayı da dusunmuyordum ama eşimin karari da önemli, Allahım böylesine zor kararlarla karşı karşıya bırakmasın hiç birimizi inşallah 🤲 🤍

Oyyyy maşallah çok anlamlı olacak Anneler günü için çok sevindim 🤩🧿

Nasıl bu zamana kadar böyle güzek bir haberi vermediniz ben ona üzüldüm açıkcası bukadar gizem neden pek sürprizi kalmamış bence artık yani sağlıksızsa söylemeyecekmisiniz ben anlamadım
Daha önce 2 kaybim oldu, annemler bilince kendilerini tutamiyolar çok kişi duyuyor yine öyle olsun istemedim. Sagliksizsa farkli alternatifler olabiliyor biliyorsunuz, aldırmayı kesinlikle hiç istemem ama eşimin de fikri önemli olacak, Allahım öylesine zor kararlarla karşı karşıya bırakmasın. Korktuklarimiza ugratmasin inşallah. Neden sürprizi kalmamış onu anlayamadım, aslında büyük sürpriz olacak duyduklarında.

Bu benim ikinci bebeğim oğlumda hiç yaşamadım haliyle yabancıyım bilmiyorum haliyle korkuyorum ben neden yükseliyor diye öğrenmeye gidiyorum adam bana diyo ki şimdilik tehlikeli değil gibi ama olabilir de ya sen bana belki de diye bi ben 2 hafta sonuç bekledim 🤷
Kuzum bazen doktorların dediğine bakma banada aynısını yaptılar gecelerce hep sonuçları gördüm rüyamda ama kadın doğum uzmanın dedi ki gebelikte hormonlar nedeniyle değerlerin yükselmesi çok normal dedi yani içini ferah tut sonuçlarında temiz çıkacak sonra değerlerin düşecek Allah'ın izniyle hatta burayada yaz lütfen sonuçların falan çıkınca

X