Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    66
Aynen cnm haklısın özel ya da devlet diye değil de doktorun kendisi ilgisi vs. çok önemli bence de. Ben hem özele hem devlete gidiyorum dyanamayıp hem sık gidiyorum hem de düşük riskim var diye🙈
Bende öyle yapıyordum canım ama ikisi zorluyor biri başka diyor biri başka o yüzden özele devam edecem
Riskim var demişsin ilaç falan kullanıyor musun Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz canım sen iyi düşün iyi olsun çünkü benimde var bebeğin bulunduğu yerin ilerisinde kan pıhtısı var o yüzden dolu iğne ilaç kullanıyorum ama iyiyiz şükürler olsun

Merhabalar güzel anneler, benim bebek haberini anneme ve kayinvalideme anneler gununde yemeğe götürüp ufak bebek patikleri önlükleri hediye ederek, güzel bi surprizle soyleme niyetim vardi ama bugün 12 haftalık oldum, normalde dusunmuyorken dün ozeldeki doktorumla da gorusunce eşim fetal DNA testi yaptırmak istedi, sonuçları da 1 haftaya çıkıyormuş, sizce ne yapayım büyüklere söylemeyi de erteleyim mi 1 hafta daha ne dersiniz? Aslında çok istiyordum anneler gününde güzel bi sürpriz olsun ama böyle olunca da önce sonuclansa hem cinsiyeti de net belli olur hem saglikliysa inşallah daha da içimiz rahat söyleriz diyorum ama bilemedim 😕
Nasıl bu zamana kadar böyle güzek bir haberi vermediniz ben ona üzüldüm açıkcası bukadar gizem neden pek sürprizi kalmamış bence artık yani sağlıksızsa söylemeyecekmisiniz ben anlamadım

Yok kuzum ayın 2sinde vermiştim dün çıkmış ama rapor falan diyor gözükmüyor o bende değerler falanda yok sadece 2li test yazıyor e nabizdan gördüm bende ziyaretler bölümünden doktorun işlemlerine bakıyordum orda gözüktü
O sonuç değil de testi verdiğine dairr bir bilgi olmasın e nabızdaki.bildiğimden değilde ziyaretler bölümündeyse diye öyle düşündüm.
Devlette bana 3 haftaya çıkar dedi

O sonuç değil de testi verdiğine dairr bir bilgi olmasın e nabızdaki.bildiğimden değilde ziyaretler bölümündeyse diye öyle düşündüm.
Devlette bana 3 haftaya çıkar dedi
Bana da 15 günde çıkar dedi yoğunluğa göre değişir dedi canım ve böyle çıkıyor bende

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-10-13-51-31-765_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-05-10-13-51-31-765_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 47
Bende öyle yapıyordum canım ama ikisi zorluyor biri başka diyor biri başka o yüzden özele devam edecem
Riskim var demişsin ilaç falan kullanıyor musun Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz canım sen iyi düşün iyi olsun çünkü benimde var bebeğin bulunduğu yerin ilerisinde kan pıhtısı var o yüzden dolu iğne ilaç kullanıyorum ama iyiyiz şükürler olsun
Ben de açıkcası kafa karıştırmamk adına sadece özelle devam ediyim istiyorum ama o da bütçe olarak zorlayacak diye.
Sadece progestan ve oksapar kullanıyorum canm.
Bizimde bu sürece kadar geldik Allahın izniyle inşallah hepimizin de sağlıkla evlatlarımıza kavuşuruz

Kızlar dün akşam amcam vefat etti ağlamak istiyorum ağlayamıyorum 🥺🥺🥺🥺nasıl davrancam bilmiyorum bebeğim inşallah hissetmiyordur üzüldüğümü
Başın sağolsun canım, kasma kendini bunlar gayet insani duygular üzülüp ağlayadabilirsin. Şubat depreminde nice hamileler vardı acılarını düşün ama bebekleri sağ salim tutundu annelerine, o kadar soğuk, üşütme, yemek yok, duygusal kısımlarını saymıyorum bile. Sende acını yaşadıktan sonra bitecek inşallah. Bebeğin seni anlayacaktır ♥️

Nasıl düşürdün acaba hormonlar ve folik asit sışında sen bir şey yaptın mı acaba beslenmeyle ilgili vs
Özel bir şey yapmadım yağlı et yemedim ona dikkat ettim birde bu ara günde 2-3 tane salatalık yediğim oldu omunetkiledi bilmiyorum folik asit den de balık yağına geçtim ama o da 5 gün oldu

Ben de açıkcası kafa karıştırmamk adına sadece özelle devam ediyim istiyorum ama o da bütçe olarak zorlayacak diye.
Sadece progestan ve oksapar kullanıyorum canm.
Bizimde bu sürece kadar geldik Allahın izniyle inşallah hepimizin de sağlıkla evlatlarımıza kavuşuruz
Kuzum doğumu dusunmuyorsan özelde ayda bir gidersin yani tabi maddi durumunu bilemem o yüzden bişey diyemiyorum ama en iyisi olsun hakkında
Demir falan içmiyor musun? Amin Allah'ın izniyle cümlemize inşallah canım doğum yapınca yazarız insallah

Benimde öyleydi canım kendiliginden düştü doktorum bana hormonlardan yukselebilecegini söyledi ama arada kontrol ettirmemi istedi ultrasonda falan bişey çıkmadı bende bı dahiliyeye git gitmediysen sonrasında zaten düşüyor bı rahatsızlığın yoksa
17 sinde ultrason için çağırdılar bakalım hayırlısı

Yok dün tövbe ettim dedüm eşime istesem bile alma yemicem artık 😅😅
Aynen evde olmaynca insan da yemiyor 😃

Merhabalar güzel anneler, benim bebek haberini anneme ve kayinvalideme anneler gununde yemeğe götürüp ufak bebek patikleri önlükleri hediye ederek, güzel bi surprizle soyleme niyetim vardi ama bugün 12 haftalık oldum, normalde dusunmuyorken dün ozeldeki doktorumla da gorusunce eşim fetal DNA testi yaptırmak istedi, sonuçları da 1 haftaya çıkıyormuş, sizce ne yapayım büyüklere söylemeyi de erteleyim mi 1 hafta daha ne dersiniz? Aslında çok istiyordum anneler gününde güzel bi sürpriz olsun ama böyle olunca da önce sonuclansa hem cinsiyeti de net belli olur hem saglikliysa inşallah daha da içimiz rahat söyleriz diyorum ama bilemedim 😕

Selam canm bana sorarsan söylemelisin aslnda daha fazla bu güzel haberi erteleme
İnan anne babaların nazarı falan değmez evlatlarına yaaa..
Ben keseyi görünce daha aileme söyledim
O mutlu haberi bence o anlamlı günde artk vermelisin

göbeğin nasııl gidiyor sivri mi😍 bnm de sivri çikiyor kenarlar boşluk o yüzden fazla erkek hissiyatım var
Vlla canm ben göbekten değil hee ultrason da görünce fln öyle gibi hisseettim çevrem de genelde erkek diyor ondan
Pazar öğrencem ben az kaldı:)

X