Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    200
Yaa o zaman benim bebişin ayakları mi acaba o epeyidir aşağıda o zaman benim minnoş kırdı kıracak kaburgalarim🤭
Büyük ihtimalle çünkü benim kafası yukardayken sıkıntı yoktu şimdi hem göbek deligimin asagisinda ve hizasında yuvarlaklik var ve sağ kaburgama vurup duruyo🤣🤭egilsem vuruyor hatta ben mi yanlış algiliyorum diye eşime sordum şansa attı o da dedi evet kaburganda diye🙈

Aynen 2 haftada yeter bence. Bende 4 makine yıkadım 2 makine daha çıkar son makineye pusetin yastık kılıf vs atcam ondan oda 😂😂

huzursuz bacak sendromu o. Bende de var istirahat halinde ortaya çıkar sürekli karıncalanma gibi olur ve hareket ettirme ihtiyacı hissedersin. Okadar bezdirir ki insanı uyku uyutmaz. Tavsiyem soğuk su tutman ayaklarına. Damarlar genleşince bi tık rahatlatıyor ben dolaba sırf bunun için Çeşme suyu koyuyorum farklı bi şişeye 🤦🏻‍♀️ bide ben doktora sordum magnezyum filan hiç bişey iyi gelmez bende de var kesip atmak istiyorum bazen dedi. Doktor benden daha dertli çıktı o konuda

ben ya parol ya minoset kullanıyorum canım
Off kesinlikle oyle her gece aglayip eşime bacaklarimi kesip atmak istiyorum diyorum🥺 soguk su internette de yaziyor onu deneyeyim bakalim gercekten yatagin icinde bacaklarimi oynatmaktan psikolojim bozuluyor bir sekilde uyuya kalana kadar.

Aynen 2 haftada yeter bence. Bende 4 makine yıkadım 2 makine daha çıkar son makineye pusetin yastık kılıf vs atcam ondan oda 😂😂

huzursuz bacak sendromu o. Bende de var istirahat halinde ortaya çıkar sürekli karıncalanma gibi olur ve hareket ettirme ihtiyacı hissedersin. Okadar bezdirir ki insanı uyku uyutmaz. Tavsiyem soğuk su tutman ayaklarına. Damarlar genleşince bi tık rahatlatıyor ben dolaba sırf bunun için Çeşme suyu koyuyorum farklı bi şişeye 🤦🏻‍♀️ bide ben doktora sordum magnezyum filan hiç bişey iyi gelmez bende de var kesip atmak istiyorum bazen dedi. Doktor benden daha dertli çıktı o konuda

ben ya parol ya minoset kullanıyorum canım
Benim pusetin yastık kılıfı vs çıkmıyor bu çocuk kusarsa vs ben nasıl temizlicem anlamadım nasıl çıkmaz onu da anlamadim

Bu sizlamalar baslayinca icmeye basladim dort bes gündür duzenli de iciyorum yine ayni malesef.
Devam et canım inşallah düzelir bende de var ama ben uzun zamandır içiyorum bugün doktorum tekrardan yazdı. Benim uzun zamandır elim uyuşuyor şu 3 gündür de bacak aralarım hem sızlıyor hemde kramp girmeye başladı son aylarımız artık bunlar olacak galiba sabırla geçer inşallah

Büyük ihtimalle çünkü benim kafası yukardayken sıkıntı yoktu şimdi hem göbek deligimin asagisinda ve hizasında yuvarlaklik var ve sağ kaburgama vurup duruyo🤣🤭egilsem vuruyor hatta ben mi yanlış algiliyorum diye eşime sordum şansa attı o da dedi evet kaburganda diye🙈
Aay düşün neredeyse 1.5-2 aydır öyle benim 😅 bir de pişik oldum diye aciyor diyordum da aslında gogsumun altına denk gelmeyen iki göğsün arasındaki kısım da aciyor. Yani aslında benim karnimin üst kısmı komple aciyor, anladığım kadarıyla ya kilo aldıkça gerilmekten ya tekme yemekten bilemedim😂

Devam et canım inşallah düzelir bende de var ama ben uzun zamandır içiyorum bugün doktorum tekrardan yazdı. Benim uzun zamandır elim uyuşuyor şu 3 gündür de bacak aralarım hem sızlıyor hemde kramp girmeye başladı son aylarımız artık bunlar olacak galiba sabırla geçer inşallah
İnsallah. Gercekten sonlar da ayri zormus rabbim yardim etsin saglikla kucaklarimiza alalim da insallah bu gunleri unutalim🌺

Aay düşün neredeyse 1.5-2 aydır öyle benim 😅 bir de pişik oldum diye aciyor diyordum da aslında gogsumun altına denk gelmeyen iki göğsün arasındaki kısım da aciyor. Yani aslında benim karnimin üst kısmı komple aciyor, anladığım kadarıyla ya kilo aldıkça gerilmekten ya tekme yemekten bilemedim😂
Ben surda bi günde çıldırdım seni düşünemiyorum 🤣🤣 valla zor birde garip o kemiğin şeklini hissediyorum içim de tuhaf oluyor
Bence tekmeden sağlam atiyorlar🤣🤣
Ama gerçekten insan bı sure sonra paranoyak oluyor 😅 biraz salmak lazım sanırım🤣
Aynen canım zaten ben alerjik her şeye hasta olan bebis olsun istemiyorum.. dışarda da buyudugunde toza topraga çamura salcam 🤣

Kızlar benim karnım çokkk sivri ve büyük. Sanki içerden etim yırtılıyor gibi acıyor 😭 sizdede oluyor mu? Helede sertleşme varsa bana kimse dokunmasın 😭

Kızlar yavaştan hastane çantamı hazırlayacağım sizler neler koydunuz ?
3 tane yenidoğan takım yanlarına birer bez koydum.
10-12 tane falan ayrı bez aldım.
2-3 tane alt açma bezi koydum
Kendime 2 pijama takımı 1 gecelik aldım
3-4 tane iç çamaşırı koydum
Depend emici külot koydum 1 paket
Göğüs pedi koydum 5-6 tane
Gece pedi koydum uzun olanlardan 3-4 tane
Taç koydum beğendiğimi takarım diye
Terlik
Emzirme sütyeni aldım ama henüz koymamistim onu koycam
Gümüş kapakların temizliğini yapmadım onu koycam
Pişik kremi koycam
Göğüs ucu kremi koycam
Ağız bezlerini yeni yıkadım her takımın yanında önlük gibi var ama utuledikten sonra koycam bir kaç tane daha
Battaniyeleri hazır ama henüz koymadım herhangi bir çantaya bir tane kalın bir tane ince muslin battaniye alcam yanıma
Puset, puset örtüsü
Henüz yikamadim ama göğüs pompası,biberon emzik koycam

Ben surda bi günde çıldırdım seni düşünemiyorum 🤣🤣 valla zor birde garip o kemiğin şeklini hissediyorum içim de tuhaf oluyor
Bence tekmeden sağlam atiyorlar🤣🤣

Aynen canım zaten ben alerjik her şeye hasta olan bebis olsun istemiyorum.. dışarda da buyudugunde toza topraga çamura salcam 🤣
Evet evet o kadar kötü ki kaburgamdan kitlama sesi duydum ben bir kaç kez 🙈 bir de zorlayarak geçiyor sanki oradan kırmadan rahat etmeyecek gibi 🤣 arada da oradaki etleri minciriyor gibi bı his var🤣

Aay ben de öyle olsun istemiyorum ya yağmur çamur bilsin yavrucak 🤣 ben de küçükken oynardım sokakta falan ama cildim çok alerjik, bu da yetmiyor büyüdükçe artık solunum yolları da hep alerjik bari bebem oyle olmasın 🤣

3 tane yenidoğan takım yanlarına birer bez koydum.
10-12 tane falan ayrı bez aldım.
2-3 tane alt açma bezi koydum
Kendime 2 pijama takımı 1 gecelik aldım
3-4 tane iç çamaşırı koydum
Depend emici külot koydum 1 paket
Göğüs pedi koydum 5-6 tane
Gece pedi koydum uzun olanlardan 3-4 tane
Taç koydum beğendiğimi takarım diye
Terlik
Emzirme sütyeni aldım ama henüz koymamistim onu koycam
Gümüş kapakların temizliğini yapmadım onu koycam
Pişik kremi koycam
Göğüs ucu kremi koycam
Ağız bezlerini yeni yıkadım her takımın yanında önlük gibi var ama utuledikten sonra koycam bir kaç tane daha
Battaniyeleri hazır ama henüz koymadım herhangi bir çantaya bir tane kalın bir tane ince muslin battaniye alcam yanıma
Puset, puset örtüsü
Henüz yikamadim ama göğüs pompası,biberon emzik koycam
Hayır nasıl üşenmeden yazdin 🤣

Onları hep annem dikti ben yikamistim önceden sonra utusunu vs yaptı o yüzden tekrar yikamadim ben de 😅 uzun zaman oldu yikayali ama yikamicam bı daha aman dedimmya çok titizlenmicem cocuk az da mikrop alsın shsjdjdjdj
Yok onlar değil ay ben daha onları almadım örtü filan pusete bak aklıma düştü iyi oldu 😂😂 şu yanmaz kılıftan kendi yastık gibi bişeyleri parçaları var ya onları yıkıcam puset zaten kızımdan kalma 🤭
Off kesinlikle oyle her gece aglayip eşime bacaklarimi kesip atmak istiyorum diyorum🥺 soguk su internette de yaziyor onu deneyeyim bakalim gercekten yatagin icinde bacaklarimi oynatmaktan psikolojim bozuluyor bir sekilde uyuya kalana kadar.
uyunmuyorda ki işin sıkıntılı kısmı o 🥺 vallahi çok iyi anlıyorum seni soğuk su bana iyi geliyor inşallah sende de işe yarar
Benim pusetin yastık kılıfı vs çıkmıyor bu çocuk kusarsa vs ben nasıl temizlicem anlamadım nasıl çıkmaz onu da anlamadim
E kusacak illaki kirlenecek sadece nemli bezle silip geçcen galiba 🤦🏻‍♀️

X