Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    200
Aynanın kirine bakmayınız 🤭😄 Begonya2 Begonya2 benim böyle canım hem öne hem aşağıya doğru büyüdü gerçekten can yakıyor ve dediğin gibi daha 7 haftamız var.

Eklentiler

• IMG_8089.jpeg
    IMG_8089.jpeg
    93,1 KB · Görüntüleme: 92
Aynanın kirine bakmayınız 🤭😄 Begonya2 Begonya2 benim böyle canım hem öne hem aşağıya doğru büyüdü gerçekten can yakıyor ve dediğin gibi daha 7 haftamız var.
Seninkinden az daha uzun ve sivri halini düşün bide göbek fıtığı çıktı o kısımdan dolayı tam füze gibi duruyo 😢
Allah yardımcımız olsun öyle böyle geçecek 😟

Seninkinden az daha uzun ve sivri halini düşün bide göbek fıtığı çıktı o kısımdan dolayı tam füze gibi duruyo 😢
Allah yardımcımız olsun öyle böyle geçecek 😟
Oğlumda benim de sivriydi ama bu kadar büyük değildi sanki 🤔 gerçi oğlumda da çok çatlamıştım 🙈 şimdi kız olunca biraz daha yayvan oldu karnım
Amin canım

Oğlumda benim de sivriydi ama bu kadar büyük değildi sanki 🤔 gerçi oğlumda da çok çatlamıştım 🙈 şimdi kız olunca biraz daha yayvan oldu karnım
Amin canım
Benimde kızlarda top gibiydi az yayvandı buna göre bu bildiğin sivri. Bak bu kadının gibi aynı yanlarım bomboş
IMG_4237.jpeg

İnşallah çabucak geçer canım. Benimki bugün farklı hareketli kıvrımlı kıvrımlı geziyor sanki bi tık daha büyüdüler yer daraldı. Benim akıntı degilde 2 gün uzayan şeffaf akıntı geldi yogun korktum nişan felan mı diyede bugğn gelmedi
Amin canim😘evet bir anda benimkinde de yer daraldi.. O benim bir haftadır geliyor birde sumuksu akinti var full doğum belirtileri yasiyom 🥲
Bazende istersen amuda kalk 40ı bekleyen bebeler oluyor 🥲🥲🥲 hayırlı vakitte gelsinler 🤲🏻🤲🏻 36 ya girdikten sonra teker teker doğururuz inşaAllah artık 37mi olur 38 mi herkes vaktini beklicek ha doğurdum ha doğurucam olunca daha çabuk geçiyor zaman
Evet yaa🥲🥲 amin inşallah canım.. ayy ağrısız çabuk geçsin bıktım zormuş 🙈🙈

Kızlar başım çok ağrıyor rahatsızım yine. Evde minoset var kullanabilir miyim sizce ?
:KK43:
Parol tipi ilac grubunda normalde kullanabilirsiniz ama yinede sen bilirsin o gun benimde migrenim belirti gostermeye basladi daha baslamadan bi tane parol yuttum hemen kesti basladiktan sonra yutsam cok fayda etmiyor ben zature olunca gunde 3 taneye yakin hatta 2 gun de gunluk 4 tane aliyordum mecbur atesim yükseldiği icin dusuremyordum korkmayin genelde parasetamol grubu ilaclar kullaniliyor

Dün doktora gittim maalesef tek arter tek ven olduğu için karın çevresi 2 hafta geriden geliyormuş erken alınacak sanırım 😢 perinatoloğa yönlendirdi yine. Geçen ay gittiğimde perinatolog bir sorun olmaz 3500 doğmaz da 3200 doğar nolcak demişti ama doktorum risk almak istemiyor galiba😬 31+3teyiz 43 cm 1600gr çıktı . 😢 pazartesi perinatoloğa gideceğim bakalım yine içimi ferahlatacak şeyler söyleyecek mi

Benim mide yine iptal küçük dilime kadar cayır cayır yanıyor kaynıyor resmen 😷
Yediğim mi dokundu noldu bilmiyorum kızlarda hiç yanmazdı midem

Dün doktora gittim maalesef tek arter tek ven olduğu için karın çevresi 2 hafta geriden geliyormuş erken alınacak sanırım 😢 perinatoloğa yönlendirdi yine. Geçen ay gittiğimde perinatolog bir sorun olmaz 3500 doğmaz da 3200 doğar nolcak demişti ama doktorum risk almak istemiyor galiba😬 31+3teyiz 43 cm 1600gr çıktı . 😢 pazartesi perinatoloğa gideceğim bakalım yine içimi ferahlatacak şeyler söyleyecek mi
Umarım güzel haberler alırsın canım 🤲🏻
Neden erken alıyor nekadar kalırsa okadar gelişir anne karnında?

Umarım güzel haberler alırsın canım 🤲🏻
Neden erken alıyor nekadar kalırsa okadar gelişir anne karnında?
Tek arter olan bebekler genelde 37den sonra beslenemiyormuş sanırım . Öyle söyledi. Ama gittiğim perinatolog 39a kadar durur 3200 falan doğar demişti . Bilemedim hangisine inanacağımı😅 gittiğim perinatolog daha tecrübeli ve kendinden emin konuşmuştu ama bakalım

Bende de şeker yok benim de seninki gibi iki hafta ileride canım, doktor çok zayıf bebeklere balık yağları vitaminler beslenmesi aynı şekilde ne yaparsak yapalım olmuyor bebek kilo almıyor tamamen genetik dedi, yapıyla alakalı dedi bize umarım sağlıklı olurlar inşallah Allahın izniyle ❤️😍 diyet miyet yapma kız son bir ay kalmış yazık tosununa 🧿😀
Sağlıklı olsunlar inşallah önceliğimiz o.
Doktor bi 10 gün sonra görmek istedi yeniden 2 hafta beklemedi yani, bayrama geliyor diye mi başka bişeyden mi bilmiyorum. Bende 10 gün en azından tatlıyı keseyim bakalım dedim.
Dün gece uyuyamadım hiç vallahi düşünmekten..

Tek arter olan bebekler genelde 37den sonra beslenemiyormuş sanırım . Öyle söyledi. Ama gittiğim perinatolog 39a kadar durur 3200 falan doğar demişti . Bilemedim hangisine inanacağımı😅 gittiğim perinatolog daha tecrübeli ve kendinden emin konuşmuştu ama bakalım
Canım bence perinatoloğunu dinle hatta 2 doktora görün eğer bişe olmaz derse beklersin kendisi ne zaman gelirse ozaman doğar

X